[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cash87
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1402

    #1996
    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Mis see osavõtumaks oli? JA mitu meeskonda oli?

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #1997
      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

      Hoia a tähte all, saad ä ka kirjutada
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #1998
        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

        fff, EMV ME, üx kõige kuivemaid jookse ever. Täiesti uskumatult hea laud oli algul, sitaks limpimist ja isegi 5-6way raisitud potte.

        Parim paar oli 99, kuni final käeni, ühe korra AKo ja that's it for 8 hours. ja iga kord kui mega family potid olid ja enamvähem kõigega callida annaks, siis oli ka 93o ja 72o käes jne.

        Lõpus ajas ka veel eriti tilti, kui mõned kätt enne pausi , kui naine tõstis UTG, sai 3 calli, ma olin Buttoni peal 65s Mega oddsidega ja stack oli selline, et järgmine level oleks täpselt M5 olnud, mõtlesin, et tra, ei saa vaadata floppi, see 1.5k chipsi on mu stacki pushimise ja duubeldamise jaoks ilgelt tähtis next level, foldin ära, BB callib ka veel ja FU , flop pannakse 656 lol, tra ma mõtlesin, et ma shoven kõik järgmised käed kuni pausini, siuke tilt tuli peale, selle flopi nägemisega oleks stack juba duublis olnud ja BB veel leadis flopi ja võttis maha ka.

        Sunday Millioni aeg lähenes ja telefonil oli aku liiga kottis, seega läksin igaks koju iPadi järgi. Terve tee kõik fucking valgusfoorid olid punased, wth? Mitte ühestki ei saanud otse läbi sõita. Kõige viimane valgusfoor enne Olympsi tõmbas ka täpselt nina ees punaseks, FCK it, sõitsin veel punasega üle lol, jõudsin kasiinosse ja 5 sekki enne pausi lõppu istusin lauda. Jõudsin 3 kätt foldida, kui Flat out UTG lõpux JJ, SB callib, BB tõstab üle, tunne oli, et ega siit head nahka saa, aga M5't enam foldida ei anna nii suure käega ja obv QQ vastas ja gg.

        Vähemalt sai Evely Ventsliga samas lauas istutud, cool story bro.

        Comment

        • supernova66666
          Grinder
          • Nov 2012
          • 732

          #1999
          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

          Kus hakkas alles tulema v:P

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #2000
            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

            lol, Sunday millis kaks esimest all ini KQo > AJs ja TT > AA jah :D

            Seejärel sain veel kõvasti ise käsi ja stacki üles, nüüd hakkab jälle shortiks kiskuma

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #2001
              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

              Hello,

              PokerStars has become aware of a situation involving a violation of our Terms of Service, to the potential detriment of other players. You participated in games that were under consideration in this case and as a result you may have been adversely affected.

              Nice, mingid cheaterid rajalt maha võetud ja 30.24$ on mu kontole lisatud :)

              Comment

              • Priidix
                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                • Jun 2009
                • 2839

                #2002
                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                Jep, päris mitmed sm/ms regid seda kirja juba sheerinud :) I got 54$

                Comment

                • harryahven
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1964

                  #2003
                  Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                  alati neid kirju lugedes tuleb tunne, et sait jagab põhi kundedele natukene rakebacki lisa, et end heast küljest näidata ja mainet hoida, aga see vist üsna 1% chance

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #2004
                    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                    lol, ma seda maili nägin, aga ei süvenenud. Mõtlesin, et eilse SM satteliidiga pistmist midagi. Nüüd selle posti peale hakkasin vaatama ja HOPSTI 117$ refundi saanud :D
                    Krt, nad võiks öelda, ka, kellega tegu oli. Oleks huvitav teada.

                    Comment

                    • noname
                      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                      • Oct 2009
                      • 2366

                      #2005
                      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                      REFUND
                      $47.91 USD
                      (Y)

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #2006
                        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                        Kell 5 hommikul selline NL100 laud siis :D
                        5 eestlast lauas :)

                        Comment

                        • muttaja
                          Pokkerihai
                          • Dec 2010
                          • 1965

                          #2007
                          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                          Kas Indrek siin foorumites ka aktiivne on?

                          Comment

                          • J0kker
                            Grinder
                            • Feb 2009
                            • 865

                            #2008
                            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                            Indrek on mu tuttav ja kasutaja siin on ,aga poste väga ei tee.

                            Comment

                            • Kotkas1000
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 2305

                              #2009
                              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                              Haha, päris hea. Olen ise kuuekesi kunagi sattunud istuma. Mis vahe on kollasel ja oranzil? Oranzh on donk ? :)

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #2010
                                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                                Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                                Kell 5 hommikul selline NL100 laud siis :D
                                5 eestlast lauas :)
                                Kuidas teil seisud omavahel on ehk Ruditurbo vs. kotkas10 vs. Priidix?

                                Comment

                                Working...