Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas
Yep sealt sai alguse halb mäng teadsin, et A8s on tõenäoliselt taga... hiljem möeldes vb pani mind stealile või tegi move ka kj väikse paariga vms kaardiga...oleks pidand callima.... sel hetkel mõtlesin, et ok fold, et tuleb veel spotte, et pole mõtet kingkida ära chippe(stacki on). Edasi läks suht räigeks varastamiseks yhe korra oli võimalus callida BB olles 77-ga hilisema võitja buttoni all inni, kes pani ka suht anyga ...stack oli ca 250k ja blind 10 v12k. Later kui K10 oleks pidand siiski BB olles callima sinu SB showe kuna stack oli juba suht short kui mitte kõige shordim 13 mängijast ja ega vahet ei ole kas callida AK v k10 kui rääbisega varastatakse :D onlines poleks ilmselt sekunditki mõelnud.
Algselt postitas RudiTurbo
Vaata postitust

9
J
Comment