[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • K2okfor_Mey
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2012
    • 429

    #1891
    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Heh jah, huvitav, mis AJ vs KQs saanud oleks 550k pot :P, ma arvasin, et olen seal probably ülitihti ees, aga ei tahtnud callides flipata, pigem ise kedagi üle surudes mõnes muus olukorras.

    Ega tegelt see KTo kõige sitem ka polnud, kui Sa oled juba võidu jaoks suht lootusetus seisus ja teisi väikseid stacke on veel, siis ma pigem foldin rahadesse ära, kui hakkan flippama bubblel callides. Kui Sul suurem stack oli ja A8s foldisid 60k into 180k pot, see oli kõvasti suurem viga.
    Yep sealt sai alguse halb mäng teadsin, et A8s on tõenäoliselt taga... hiljem möeldes vb pani mind stealile või tegi move ka kj väikse paariga vms kaardiga...oleks pidand callima.... sel hetkel mõtlesin, et ok fold, et tuleb veel spotte, et pole mõtet kingkida ära chippe(stacki on). Edasi läks suht räigeks varastamiseks yhe korra oli võimalus callida BB olles 77-ga hilisema võitja buttoni all inni, kes pani ka suht anyga ...stack oli ca 250k ja blind 10 v12k. Later kui K10 oleks pidand siiski BB olles callima sinu SB showe kuna stack oli juba suht short kui mitte kõige shordim 13 mängijast ja ega vahet ei ole kas callida AK v k10 kui rääbisega varastatakse :D onlines poleks ilmselt sekunditki mõelnud.

    Comment

    • Spewmonkey
      Seina Augustaja
      • Oct 2008
      • 2293

      #1892
      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

      Kogu tippsport on teadlikult tervist kahjustav. Ekstreemsportlased riskivad otseselt oma eluga järgmise doosi nimel. Lisaks ei promo bodybuilderid steroide, see on lihtsalt avalik saladus ja hämmastavalt palju inimesi on, kes usuvad, et vahele mitte jäänud ongi puhtad. Reklaamitakse toidulisandeid, sest see müüb. Toidulisandite äri baseerub niigi väiksemal või rohkemal määral väheefektiivsete toodete promomisele ja kui kõik teaks, et ainult steroididega kasvab nii suureks, siis see ei teeks müügile kuidagi head. Marginaalse kandepinnaga ala tegelikult lisaks kõigele muule. See HGH'ga kasvama hakkav "kõht" on küll ebaesteetiline ja üleüldse Arnoldi ajal oli rohi rohelisem, aga maitse asi.
      Ei saa päris mulli sisse ära pakkida kõike, et äkki jääb kuskilt midagi valesti külge.

      Comment

      • Godspeed_EJ
        Klubi Liige
        • Nov 2009
        • 3049

        #1893
        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

        Mr.Olympia 77-79



        Tänapäeva Mr.Olympia võistluse juures ainus positiivne nähtus on see, et nad ei varja steroidide kasutamist.
        Eestis jäävad(jäid) teadupärast kontrollis vahele ainult kuninga suurimad konkurendid, mitte kuningas ise.

        Comment

        • bluelite
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1190

          #1894
          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

          Kuningas ise väidetavalt puhas. Õnneks on kuninga kõrval selline tegelane, nagu Koovit, kes vähekenegi vaheldust suudab tuua.

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #1895
            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

            Ostan järgmine nädal omale Rotax Max kardi. Sain hea pakkumise ja saab mõned etapid Eesti meistrivõistlustel ka kaasa teha, tervet hooaega ei hakka tegema, sest see on rohkem selline neljanda koha kart vms, kuna juba hooaja ära sõitnud raam.

            Aga on nende inimeste kaudu igasuguseid häid kontakte ja asju, otsivad mulle ise kõik mootorid ja vajalikud asjad ning ntx mitmekordse Eesti meistri saan vb mehhaanikuks, kes tunneb seda karti läbi ja lõhki, mis võib kindlasti abiks olla :)

            Võtan seda asja rohkem hobikorras proovimisena, kuna ei soovi niipalju raha sinna sisse panna, nagu esikoha peale sõitjad seda teevad. Elu suurim unistus muidugi olnud alati pro võidusõitja olla, aga enne kui oma kodu olemas ei ole, siis tuleb kulutused kontrolli all hoida :) Pokkeripro amet on väga super asendusunistus hetkel siiski, Living The Dream :D

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #1896
              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

              kus kohast ostad?

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #1897
                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                Kallis lõbu.

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #1898
                  Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                  Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                  kus kohast ostad?
                  Ühe FK'ga seotud tüübi kaudu. Eelmine hooaeg sõitis selle kardiga vist selline nimi nagu Raiko Annask

                  Õigemini RAAMIGA sõitis, mootor sebitakse uus.
                  Last edited by RudiTurbo; 24.01.13, 17:20.

                  Comment

                  • Cash87
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1402

                    #1899
                    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                    Mis selle raamiga siis 1 hooajag juhtub, et 4koha kardiks kohe muutub?

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #1900
                      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                      kui muud varustust, juppe vms vaja Rotaxile, siis võin kontakti anda.

                      Comment

                      • Murdock
                        Grinder
                        • Jun 2010
                        • 690

                        #1901
                        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                        Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                        Kallis lõbu.
                        Palju sellised kardid umbkaudu maksavad ?

                        Comment

                        • Majandaja
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 2133

                          #1902
                          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                          GL! Käisin ise ka kunagi 7-9 klassi ajal umbes 2 aastat trennis. Hobikardi trenn siis. Sõitsime erinevatel radadel ja instruktor korraldas vahepeal võistlusi. Instruktor isegi kiitis nii väga, et vahepeal olid vanemad peaaegu nõus ostma Rocket I sarja kardi, kui ma ei eksi, aga siis kulutusi kokku lüües ikkagi oleks liialt kulukaks läinud ja asi jäi katki. Täna sai just voucherite eest sõitmas käidud. Paar aastat kohe kindlasti polnud vahepeal sõitnud ja nüüd kuu jooksul teist korda ja jäi 0.52 sekundit Triobeti kardikeskuses puudu, et oleks saanud 80-100 kg tahvlile oma nimekese. Super ala ja veel kord edu sulle!

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #1903
                            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                            Standard

                            Grabbed by Holdem Manager
                            NL Holdem $1(BB) Poker Stars
                            Hero ($111)
                            BB ($40)
                            UTG ($110)
                            UTG+1 ($36)
                            UTG+2 ($207)
                            MP1 ($100)
                            CO ($40)
                            BTN ($69.74)

                            Dealt to Hero 9 9

                            fold, fold, fold, fold, fold, fold, Hero raises to $2.50, BB calls $1.50

                            FLOP ($5) 3 J 8

                            Hero checks, BB bets $2.49, Hero calls $2.49

                            TURN ($9.98) 3 J 8 Q

                            Hero checks, BB bets $7, Hero calls $7

                            RIVER ($23.98) 3 J 8 Q K

                            Hero checks, BB bets $14.50, Hero calls $14.50

                            Hero shows 9 9
                            (Pre 82%, Flop 91.6%, Turn 95.5%)

                            BB shows 2 2
                            (Pre 18%, Flop 8.4%, Turn 4.5%)

                            Hero wins $50.60

                            Comment

                            • lambitont
                              Vana Tegija
                              • Jun 2011
                              • 1095

                              #1904
                              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                              Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                              Standard

                              Grabbed by Holdem Manager
                              NL Holdem $1(BB) Poker Stars
                              Hero ($111)
                              BB ($40)
                              UTG ($110)
                              UTG+1 ($36)
                              UTG+2 ($207)
                              MP1 ($100)
                              CO ($40)
                              BTN ($69.74)

                              Dealt to Hero 9 9

                              fold, fold, fold, fold, fold, fold, Hero raises to $2.50, BB calls $1.50

                              FLOP ($5) 3 J 8

                              Hero checks, BB bets $2.49, Hero calls $2.49

                              TURN ($9.98) 3 J 8 Q

                              Hero checks, BB bets $7, Hero calls $7

                              RIVER ($23.98) 3 J 8 Q K

                              Hero checks, BB bets $14.50, Hero calls $14.50

                              Hero shows 9 9
                              (Pre 82%, Flop 91.6%, Turn 95.5%)

                              BB shows 2 2
                              (Pre 18%, Flop 8.4%, Turn 4.5%)

                              Hero wins $50.60

                              on jah standard, ära aja paska
                              persetunde järgi silmad kinni pigem

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #1905
                                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                                Bweh, gamblesin TCOOP ME'd ka. Olin juba kirjas, aga õnnestus ka 215$ deadline sat , seega kõige hullemat hinda ei pidand maxma.

                                Esimene käsi flopati kohe mu vastu quadsid, ja maxin veidi minema. Olin suht carddead, down to 10k stack, 66 vs AJo pidas. Järgmine käsi kohe KK'ga squeeze ja 2 calli, AAx flop, pfff. Turnist pani üx väixe beti, callisin, river A, mis tõi kergendust.

                                Sain stacki juba korra üle 40k, siis UTG, kes varem ka limpind, limpis, laua kõige loosem vend isos , kuskil 33/22 oli mängind, mul oli SB või BB AJs, shippisin sisse, lootes, et õnnestub selle loose isoja vastu ülitihti fold saada ning enamvähem käsi ka igax juhux, aga lendasin kohe AK otsa, pfff. No vähemalt ei mänginud 700$ turniiri nagu pussy. Nii Turbo kah, et tuleb igal võimalikul spotil riskida nagunii ja loota, et ei lenda nutsi otsa.

                                Comment

                                Working...