[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #1741
    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Ainult pocket seitsmeid mängib natuke naljakalt :D

    Üx käsi oli mu lauas, kui ta callis BB peal 77'ga. BTN'i vastu, 8Tx flopi leadis 4k, x turni bettis 4k, river 7 bettis 4k :D Vastane callis ja muckis ja muigas.

    Aga muidu mängis normaalselt jah, preflop sizingud ja asjad olid suht paigas, reraises samuti , probably postflop oli suht abc, aga tundub, et sellest on hetkel piisanud.

    Comment

    • Loksutaja
      Õpihimuline Mängur
      • Jun 2010
      • 448

      #1742
      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

      ühele piisas veel vähemast

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #1743
        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

        Tra, tegin veel 220 Eur Mega deepstack turbot täna, 88 osalejat oli vist kokku, 5 handed lauas lõpus 11 left 77 vs JJ ja pmst bubble boy, vittunen

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #1744
          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

          Tegin täna veel online öögrindi Prahas ja Eestisse jääb siis veel 10.9k VPP'd 200k milestoneni teha, enamvähem täpselt saab siis 100k FPP'd ka täis, lendab siis 2.6k + 1.6k kohe juurd BR'ile, very nice.

          Kuna GSOP'is jõudsin siiski rahadeni välja, siis lükkub ka järgmine cashout edasi, seega kõik BR'id ja profiti goalid ja asjad hetkel väga heas graafikus :)

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #1745
            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

            Back home, mõnus suure monitori taga tagasi olla. Päris tuuline ilm, Helsingis maandumine ja pärast sääreväristajaga Helsingist õhkutõus ja Tallinnas maandumine oli üpriski shaky stuff. Lennu keskel oli väga sujuv.
            Tuul oli nii kõva, et lennuk juba alguses stardirajal kohapeal kõikus tuule pärast, külje tuul oli ja stardirajal juba tehti seal mitu korrigeerimist suuna suhtes :D Maandumisel Eestis oli ka ikka, vaatasin parem aknast välja, kui ette vaadata, siis oli näha hästi kuda lennuk igas suunas vänderdas mõnuga, enne maandumist käis ka mõnus jõnks mõlemale poole, aga enne mahapuudet sai ilusti otseks.

            Unreal, kui külm siin on.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #1746
              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

              Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
              Back home, mõnus suure monitori taga tagasi olla. Päris tuuline ilm, Helsingis maandumine ja pärast sääreväristajaga Helsingist õhkutõus ja Tallinnas maandumine oli üpriski shaky stuff. Lennu keskel oli väga sujuv.
              Tuul oli nii kõva, et lennuk juba alguses stardirajal kohapeal kõikus tuule pärast, külje tuul oli ja stardirajal juba tehti seal mitu korrigeerimist suuna suhtes :D Maandumisel Eestis oli ka ikka, vaatasin parem aknast välja, kui ette vaadata, siis oli näha hästi kuda lennuk igas suunas vänderdas mõnuga, enne maandumist käis ka mõnus jõnks mõlemale poole, aga enne mahapuudet sai ilusti otseks.

              Unreal, kui külm siin on.

              Hahahaha +1, sama siin! Monitor (Y), maandumine (N)

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #1747
                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                NL400 variatsiooni enam ei karda :)

                Grabbed by Holdem Manager
                NL Holdem $4(BB) Poker Stars
                SB ($557)
                Hero ($400)
                UTG ($406)
                UTG+1 ($411)
                CO ($400)
                BTN ($284)

                Dealt to Hero Q J

                fold, fold, fold, BTN raises to $12, fold, Hero calls $8

                FLOP ($26) 3 T 3

                Hero checks, BTN bets $14, Hero raises to $32, BTN calls $18

                TURN ($90) 3 T 3 8

                Hero bets $52, BTN calls $52

                RIVER ($194) 3 T 3 8 A

                Hero bets $304 (AI), BTN folds

                Hero shows Q J

                Hero wins $191

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #1748
                  Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                  5.2k VPP to go ==> 200k milestone

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #1749
                    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                    Vaene väike confused regular

                    Grabbed by Holdem Manager
                    NL Holdem $1(BB) Poker Stars
                    Hero ($100)
                    BB ($100)
                    UTG ($112)
                    UTG+1 ($110)
                    UTG+2 ($38.73)
                    MP1 ($100)
                    MP2 ($41.50)
                    CO ($103)
                    BTN ($53.66)

                    Dealt to Hero A K

                    fold, fold, fold, fold, fold, fold, BTN raises to $2.50, Hero calls $2, BB raises to $9.50, fold, Hero raises to $21, BB calls $11.50

                    FLOP ($44.50) 4 2 3

                    Hero checks, BB bets $21.25, Hero raises to $79 (AI), BB calls $57.75 (AI)

                    TURN ($202) 4 2 3 3

                    RIVER ($202) 4 2 3 3 7

                    Hero shows A K
                    (Pre 74%, Flop 80.3%, Turn 81.8%)

                    BB shows J A
                    (Pre 26%, Flop 19.7%, Turn 18.2%)

                    Hero wins $199

                    Comment

                    • S1CKM4N
                      Räme Fish
                      • Aug 2012
                      • 9

                      #1750
                      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                      ära joo , kui mämgid, lihtsalt sõbralik soovitus.

                      viimane käsi panid ka cärna lamp

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #1751
                        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                        Algselt postitas S1CKM4N Vaata postitust
                        ära joo , kui mämgid, lihtsalt sõbralik soovitus.

                        viimane käsi panid ka cärna lamp
                        lol wut? :D

                        Comment

                        • HerrJanks
                          Pokkerihai
                          • Jul 2011
                          • 3769

                          #1752
                          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                          Algselt postitas S1CKM4N Vaata postitust
                          ära joo , kui mämgid, lihtsalt sõbralik soovitus.

                          viimane käsi panid ka cärna lamp
                          mis sellel käel viga on?

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #1753
                            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                            Oli selline huvitav situatsioon Kristiine parklas, et üx dziip oli end selle saarekes peale parkinud nii, et mul oli vaja vasakule minna, aga selleks, et vasakult tulevaid autosi näha, tuli mul pmst nina keset teed toppida ja sõitis mul nina eest just läbi üx naine siuxe hooga, et parema käe reeglist oli tal bohhui. Avariist oli asi kaugel, kuna olin ettevaatlik ja ajastus ei olnud päris kriitiline, aga hakkasin lihtsalt mõtlema, et avarii puhul , kas liiklusseadus jätaks selle valesti parkija süüdi ja tema kindlustus maksaks kõik kinni, kuna tegelikult oleks tema avarii olukorra pasiivne põhjustaja oma valesti parkimisega. Või siiski oleks avarii süüdlane ikkagi see naine ja kui politsei onu viitsib seal -15 kraadi käes passida, siis parkija saaks mõne niisama trahvi ehk ?

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #1754
                              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                              Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                              Oli selline huvitav situatsioon Kristiine parklas, et üx dziip oli end selle saarekes peale parkinud nii, et mul oli vaja vasakule minna, aga selleks, et vasakult tulevaid autosi näha, tuli mul pmst nina keset teed toppida ja sõitis mul nina eest just läbi üx naine siuxe hooga, et parema käe reeglist oli tal bohhui. Avariist oli asi kaugel, kuna olin ettevaatlik ja ajastus ei olnud päris kriitiline, aga hakkasin lihtsalt mõtlema, et avarii puhul , kas liiklusseadus jätaks selle valesti parkija süüdi ja tema kindlustus maksaks kõik kinni, kuna tegelikult oleks tema avarii olukorra pasiivne põhjustaja oma valesti parkimisega. Või siiski oleks avarii süüdlane ikkagi see naine ja kui politsei onu viitsib seal -15 kraadi käes passida, siis parkija saaks mõne niisama trahvi ehk ?
                              kui meeles on, siis uurin tuttavalt. ta avariiosakonnas tööl. a muidu parklas üleüldse julmalt eiratakse seda parema käe reeglit. mõnes selveri parklas tund aega ringi tiirutada, siis kindlasti leiaks paar potentsiaalset kõksu. : D

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #1755
                                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                                Naine ikka süüdi ja jeepile ei tehta midagi. Tal võib auto katki olla või midaiganes. Sellesmõttes et mingi trahvi talle kindlasti leiab vajadusel, aga avariiga pole ta seotud.

                                Comment

                                Working...