Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]
Njaa, aeg tiksub halastamatult ja tuleb hüvasti jätma hakata. Kolmapäeva hommikul kell 8:30 olen siis bussi peal ja teel Kuperjanovi poole 11neks kuuks.
Õnneks saab pokkeripausile minna positiivsel lainel, sest 30. detsember sai siis ostetud auto ning peamine eesmärk oli saada see enne lahkumist makstud. Ning selleks siis pidin püstitama nii optimistliku eesmärgi:" Teenida poole aasta jooksul rohkem kui terve eelmise täisaasta jooksul kokku(12k$ boonused s.h) !"
Ning praegu kui vaatan oma selle aasta graafikut, siis õnneks on seis selline, et hoolimata lõpupoole läbi kogetud rekordilisest 2.5k$ swingist, on mu selle aasta 6 kuu tulemus mugavalt parem eelmise aasta 12 kuulisest tulemusest.

Korra sai käidud ka 10k$ puhta laudade kasumi peal ära, seega very very nice :)
Praeguse seksika dollarikursiga on Eesti rahas siis see kasum 200k alla napilt ning arvestades seda, et aasta alguses mängisin 3 kuud NL25 ning siitmaalt edasi oleks NL100 only + Milestoned tulemas, oleks suur potensiaal 500k EEKi + aastaks, aga eks see elu on õel ja Eesti Riik ei lase noortel varakult kuuekohalisi numbreid pangakontodele tekitada!
Supernovast jäi hetkel veel kahjuks natuke üle 7k VPP puudu, kuid loodetavasti linnalubade aeg annab selle täis grindida ning 1k$ Milestone saab kah siiski ostetud. Lisaks on FPP'si ka nii palju hetkel, et kui saaks jätkata mängimist oleks juba järgmiseks kuuks Milestone + 1500$ VIP Bonus veel minu graafikutele lisandumas!
2009 aasta jaanuarist algas minu Bankrolli grindimine PS'is pmst ja selle aja jooksul siis on PS'ist nii palju dollareid välja roogitud :

Täpselt need käeulatuses olevad boonused on 30k$'ist puudu

Ja kui ma ei eksi olen alati oma grindimise ajal alati kõik oma kuu graafikud graafikute teemasse pannud, ükskõik, kas on olnud miinuskuu või plusskuu, seega siin ka minu Juulikuu graafik, kus mängisin 2 sessiooni ja nagu ma lootsin, suutsin ma nende kahe sessiooniga teha parema kasumi kui juunikuu 40k käega

Ja oma nähtamatu luckboxi annan hoiuks teerajaja kätte, kes minu käe all õppides saavutas NL25 üllatavalt kõva winrate ning on praegu ka võimsalt murdmas NL50'e radadel. Loodetavasti hoiab Ta oma pokkeri teadmised ajaga kaasas ning aitab mind vastutasuks tagasi laudadesse pärast pikka pausi ning siis hakkame koos ühtse Tiimina Maailma Vallutama
Edu ka kõigile Teistele, kel vabadust on, kasutage seda hoolikalt !
Njaa, aeg tiksub halastamatult ja tuleb hüvasti jätma hakata. Kolmapäeva hommikul kell 8:30 olen siis bussi peal ja teel Kuperjanovi poole 11neks kuuks.
Õnneks saab pokkeripausile minna positiivsel lainel, sest 30. detsember sai siis ostetud auto ning peamine eesmärk oli saada see enne lahkumist makstud. Ning selleks siis pidin püstitama nii optimistliku eesmärgi:" Teenida poole aasta jooksul rohkem kui terve eelmise täisaasta jooksul kokku(12k$ boonused s.h) !"
Ning praegu kui vaatan oma selle aasta graafikut, siis õnneks on seis selline, et hoolimata lõpupoole läbi kogetud rekordilisest 2.5k$ swingist, on mu selle aasta 6 kuu tulemus mugavalt parem eelmise aasta 12 kuulisest tulemusest.

Korra sai käidud ka 10k$ puhta laudade kasumi peal ära, seega very very nice :)
Praeguse seksika dollarikursiga on Eesti rahas siis see kasum 200k alla napilt ning arvestades seda, et aasta alguses mängisin 3 kuud NL25 ning siitmaalt edasi oleks NL100 only + Milestoned tulemas, oleks suur potensiaal 500k EEKi + aastaks, aga eks see elu on õel ja Eesti Riik ei lase noortel varakult kuuekohalisi numbreid pangakontodele tekitada!
Supernovast jäi hetkel veel kahjuks natuke üle 7k VPP puudu, kuid loodetavasti linnalubade aeg annab selle täis grindida ning 1k$ Milestone saab kah siiski ostetud. Lisaks on FPP'si ka nii palju hetkel, et kui saaks jätkata mängimist oleks juba järgmiseks kuuks Milestone + 1500$ VIP Bonus veel minu graafikutele lisandumas!
2009 aasta jaanuarist algas minu Bankrolli grindimine PS'is pmst ja selle aja jooksul siis on PS'ist nii palju dollareid välja roogitud :

Täpselt need käeulatuses olevad boonused on 30k$'ist puudu


Ja kui ma ei eksi olen alati oma grindimise ajal alati kõik oma kuu graafikud graafikute teemasse pannud, ükskõik, kas on olnud miinuskuu või plusskuu, seega siin ka minu Juulikuu graafik, kus mängisin 2 sessiooni ja nagu ma lootsin, suutsin ma nende kahe sessiooniga teha parema kasumi kui juunikuu 40k käega


Ja oma nähtamatu luckboxi annan hoiuks teerajaja kätte, kes minu käe all õppides saavutas NL25 üllatavalt kõva winrate ning on praegu ka võimsalt murdmas NL50'e radadel. Loodetavasti hoiab Ta oma pokkeri teadmised ajaga kaasas ning aitab mind vastutasuks tagasi laudadesse pärast pikka pausi ning siis hakkame koos ühtse Tiimina Maailma Vallutama

Edu ka kõigile Teistele, kel vabadust on, kasutage seda hoolikalt !

Comment