[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #946
    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25-100 FR/6Max]

    Väike stiilinäide talt

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $1(BB) Poker Stars
    SB ($105)
    BB ($101)
    UTG ($120)
    UTG+1 ($163)
    UTG+2 ($100)
    MP1 ($182)
    CO ($100)
    Hero ($262)

    Dealt to Hero T T

    fold, fold, fold, MP1 raises to $3, fold, Hero calls $3, fold, fold

    FLOP ($7.50) T A 3

    MP1 bets $3, Hero raises to $9.55, MP1 calls $6.55

    TURN ($26.60) T A 3 2

    MP1 checks, Hero bets $22.75, MP1 calls $22.75

    RIVER ($72.10) T A 3 2 5

    MP1 checks, Hero bets $34.55, MP1 calls $34.55

    MP1 shows J T
    (Pre 36%, Flop 2.1%, Turn 0.0%)

    Hero shows T T
    (Pre 64%, Flop 97.9%, Turn 100.0%)

    Hero wins $138

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #947
      Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25-100 FR/6Max]

      Kõik lauad juba kinni, aga üx laud liiga haige, et kinni panna.

      Comment

      • Owner85
        Klubi Liige
        • Aug 2009
        • 2146

        #948
        Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25-100 FR/6Max]

        elline laud oleks isegi 6maxis magus ,wp :)

        Comment

        • harryahven
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1964

          #949
          Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25-100 FR/6Max]

          ja HUs ka

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #950
            Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25-100 FR/6Max]

            Need tüübid olid ikka kõvad gamblerid, see boomeri tüüp lõpetas oma mängu nii, et kaotas paar potti, open shoves 90$ , kaotas selle vist ära, reloadis ja open shoves veel kaks korda , lõpux bustis ja läx ära, see teine 60VPIP tüüp, ütles, et läheb poodi suitsu ostma 5 min pärast tagasi, aga krt, tagasi ei tulnud ja sain ka magama minna :D Kahjuks mu stack rohkem ei suurenenud though, aga eile polnud sugugi halb öö, ligi 7k kätt ja hommikuks tuli ka kauaoodatud heater peale :)

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #951
              Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25-100 FR/6Max]

              Gabe ikka nii koom vend, see lause hästi meelde jäänud Phil Hellmuthi kohta. Ma ei saa aru, mis idiootne põhjus see oli, et Gabe sealt ära võeti, best commentator ever. Ta ikka vahepeal paneb siukest komöödiat , et jõhker.


              Hakkasin lõpux NL100 laudades ka stacke kaotama ja kuna kaotan SN'i kuu lõpux ära ja enne soovix veel 1500$ boonuse lahti saada , siis probably natuke liiga palju laudu ja autopilooti ka viimastel päevadel olnud. Swingi ulatust ei tea, kuna olen tugev ja graphi ei piilu swingide ajal , vaatan siis, kui tunnen, et career peakis tagasi või kuu lõpp käes! Kaks ööd veel aega grindida ja miskine 1700 VPP'd vaja, katsun siiski need kaks ööd natuke vähem laudu hoida ja taas käsi mängides mõtlema hakata. Selline tuim grind on lihtsalt väsitav ja autopiloot tuleb aina rutem ja rutem peale ning siis väga üle break-eveni see tulemus ei ole kah.

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #952
                Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25-100 FR/6Max]

                See breakeven grind ikka ajab nii tilti. Pole veel laudades lolluseid teinud, aga nii tüütu!! Ärkasin täna hommikul 5 aeg, kohe saan lauad kinni ja siis võtan oma 100k NL50 ja NL100 käekest ette ja hakkan uurima ja puurima, kust lekin, kust võidan ja üritan võimalikult igatepidi kõik nii läbi uurida HEMis kui viicin ja pastaka ja paberiga märkmeid teha.

                Nagu tavaliselt on see nonSD hakanud ilgelt langema nagu alati see NL50's juhtub, siuke tunne, et kohe kui vastastel HUDis statsid mu kohta paika loksuvad, siis hakatakse keppima igatepidi nii, et mul SD ei tõuseks ja nonSD langex :D Alati kui ma üle pika aja lähen NL50, siis on kõik fine!

                Kui kellelgi igav ja tahab ka mingit uurimustööd oma mängu kohta teha, võime koos teha ja võrrelda statse jms. Käin poes ära, ostan mingit näksimist ja siis hakkan pihta.

                Comment

                • noname
                  Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                  • Oct 2009
                  • 2366

                  #953
                  Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25-100 FR/6Max]

                  gl gl.

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #954
                    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25-100 FR/6Max]

                    Mõllasin nende filtritega seal siis ligi 2h ja vaatasin läbi kõik positsioonid ja mis olukordades ja kuidas olen erinevaid kaarte mänginud. Mõned asjad nagu jäid silma küll hetkel. Middle paaridega probably mängin natuke üle vb, kuna kui mõni väixem paar on suutnud rohkem profitit kokku ajada , siis on obv, et täielikku nitti pannes peax sealt rohkem raha tulema.

                    Silma jäi samuti hilistest positsioonidest stiilimise puhul selline asi, et mingid suht rääbised käed, millega teatud regidelt stiilin, kuid postflop pea kunagi eriti raha sisse ei pane , näitasid väga stabiilset kasumit kuid mingid potensiaaliga käed jällegi olid palju swingisemad, ehk siis jällegi mängin üle ja callin või panen paar betti liiga palju nende kätega sisse.
                    Samuti, mida ma juba mängus ise ka olen tundnud, et austa ma riveri bette vist hetkel nii palju kui varem upswingi ajal. Kui muidu NL50 ja NL100 algul läxin, siis oligi mul üx range reegel, et riveris callin ainult siis kui mul sellex sitax hea põhjus, praegu on suhteliselt palju uudishimu calle ja bet chk bet liinide vastu olen waayy too light I guess!

                    Samuti oli näha blokkerite effektiivsust, kuna 3bettimisel on tänapäeva pokkeris tihtipeale vastuseks fold või 4Bet, siis pole enam väga vahet, kas 3bettida 24o või AQo, kuigi siiski. Ax ning Kx käed näitasid palju stabiilsemalt tõusvat graafikut, kui ntx väixed paarid, millel pole ühtegi blokkerit, seega ka sealt natuke mõtlemisainet, mis käsi 3betbluffimiseks kasutada.

                    Enamus NL50 ja NL100 hiljutisemad videod on CR'is vaadatud ka ning kui vaatasin NL25 mängides just NL50-Nl200 range videosi, siis nüüd NL100 mängides peax siis tegelt taas sammuvõrra ettepoole vaatama ning hakkama midstakes videosi vaatama, mis mul siiani veel suht puutumata.

                    Kui hiiterit ei tule, siis tuleb see ise tekitada :D
                    Last edited by RudiTurbo; 05.10.11, 11:34.

                    Comment

                    • teerajaja
                      Grinder
                      • Feb 2009
                      • 815

                      #955
                      Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25-100 FR/6Max]

                      Aga miks sa enam korvpalli ei mängi ?

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #956
                        Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25-100 FR/6Max]

                        Algselt postitas teerajaja Vaata postitust
                        Aga miks sa enam korvpalli ei mängi ?
                        Fish

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #957
                          Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25-100 FR/6Max]

                          Kaks korda täna Boat vs Quads põske saanud, aga kuidagimoodi plussis.

                          Bastards

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #958
                            Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25-100 FR/6Max]

                            Games are alive

                            Grabbed by Holdem Manager
                            NL Holdem $0.50(BB) Poker Stars
                            SB ($24.20)
                            BB ($41.75)
                            UTG ($96.20)
                            UTG+1 ($20)
                            UTG+2 ($50)
                            Hero ($50.75)
                            CO ($50)
                            BTN ($27.40)

                            Dealt to Hero K K

                            UTG calls $0.50, fold, fold, Hero raises to $2.25, fold, fold, fold, fold, UTG calls $1.75

                            FLOP ($5.25) 2 6 K

                            UTG bets $5, Hero calls $5

                            TURN ($15.25) 2 6 K J

                            UTG bets $4, Hero raises to $15.25, UTG calls $11.25

                            RIVER ($45.75) 2 6 K J 7

                            UTG bets $10, Hero raises to $28.25 (AI), UTG calls $18.25

                            UTG shows Q T
                            (Pre 14%, Flop 3.2%, Turn 18.2%)

                            Hero shows K K
                            (Pre 86%, Flop 96.8%, Turn 81.8%)

                            Hero wins $99.25

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #959
                              Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25-100 FR/6Max]

                              Grabbed by Holdem Manager
                              NL Holdem $1(BB) Poker Stars
                              Hero ($136)
                              BB ($99.50)
                              UTG ($114)
                              UTG+1 ($112)
                              UTG+2 ($100)
                              MP1 ($141)
                              CO ($51.40)
                              BTN ($40.10)

                              Dealt to Hero K A

                              fold, fold, fold, fold, CO raises to $2, BTN calls $2, Hero raises to $8.50, fold, CO calls $6.50, BTN calls $6.50

                              FLOP ($26.50) 5 6 2

                              Hero checks, CO bets $3, BTN folds, Hero raises to $128 (AI), CO calls $39.90 (AI)

                              TURN ($112) 5 6 2 4

                              RIVER ($112) 5 6 2 4 9

                              CO shows Q 9
                              (Pre 36%, Flop 16.9%, Turn 12.5%)

                              Hero shows K A
                              (Pre 64%, Flop 83.1%, Turn 87.5%)

                              CO wins $110

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #960
                                Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25-100 FR/6Max]

                                Jahenev Euroopa on vist fishid tuppa sundinud. Kolmapäev nagu nädalavahetus ning tagasi career peakis üle pika aja \o/

                                Comment

                                Working...