[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #796
    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Njaa, aeg tiksub halastamatult ja tuleb hüvasti jätma hakata. Kolmapäeva hommikul kell 8:30 olen siis bussi peal ja teel Kuperjanovi poole 11neks kuuks.
    Õnneks saab pokkeripausile minna positiivsel lainel, sest 30. detsember sai siis ostetud auto ning peamine eesmärk oli saada see enne lahkumist makstud. Ning selleks siis pidin püstitama nii optimistliku eesmärgi:" Teenida poole aasta jooksul rohkem kui terve eelmise täisaasta jooksul kokku(12k$ boonused s.h) !"

    Ning praegu kui vaatan oma selle aasta graafikut, siis õnneks on seis selline, et hoolimata lõpupoole läbi kogetud rekordilisest 2.5k$ swingist, on mu selle aasta 6 kuu tulemus mugavalt parem eelmise aasta 12 kuulisest tulemusest.



    Korra sai käidud ka 10k$ puhta laudade kasumi peal ära, seega very very nice :)
    Praeguse seksika dollarikursiga on Eesti rahas siis see kasum 200k alla napilt ning arvestades seda, et aasta alguses mängisin 3 kuud NL25 ning siitmaalt edasi oleks NL100 only + Milestoned tulemas, oleks suur potensiaal 500k EEKi + aastaks, aga eks see elu on õel ja Eesti Riik ei lase noortel varakult kuuekohalisi numbreid pangakontodele tekitada!

    Supernovast jäi hetkel veel kahjuks natuke üle 7k VPP puudu, kuid loodetavasti linnalubade aeg annab selle täis grindida ning 1k$ Milestone saab kah siiski ostetud. Lisaks on FPP'si ka nii palju hetkel, et kui saaks jätkata mängimist oleks juba järgmiseks kuuks Milestone + 1500$ VIP Bonus veel minu graafikutele lisandumas!

    2009 aasta jaanuarist algas minu Bankrolli grindimine PS'is pmst ja selle aja jooksul siis on PS'ist nii palju dollareid välja roogitud :


    Täpselt need käeulatuses olevad boonused on 30k$'ist puudu

    Ja kui ma ei eksi olen alati oma grindimise ajal alati kõik oma kuu graafikud graafikute teemasse pannud, ükskõik, kas on olnud miinuskuu või plusskuu, seega siin ka minu Juulikuu graafik, kus mängisin 2 sessiooni ja nagu ma lootsin, suutsin ma nende kahe sessiooniga teha parema kasumi kui juunikuu 40k käega


    Ja oma nähtamatu luckboxi annan hoiuks teerajaja kätte, kes minu käe all õppides saavutas NL25 üllatavalt kõva winrate ning on praegu ka võimsalt murdmas NL50'e radadel. Loodetavasti hoiab Ta oma pokkeri teadmised ajaga kaasas ning aitab mind vastutasuks tagasi laudadesse pärast pikka pausi ning siis hakkame koos ühtse Tiimina Maailma Vallutama

    Edu ka kõigile Teistele, kel vabadust on, kasutage seda hoolikalt !

    Comment

    • macroTilt
      seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
      • May 2010
      • 629

      #797
      Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

      Great job!
      Inspireeriv post!

      GL ajateenistuses!

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #798
        Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

        Kenad tulemused. Edu!

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #799
          Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

          edu rudi !

          Comment

          • Ahangama
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 615

            #800
            Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

            very nice RT! edu

            Comment

            • mislinn
              Pokkerihai
              • Apr 2009
              • 1734

              #801
              Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

              wow, well done!

              Comment

              • noname
                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                • Oct 2009
                • 2366

                #802
                Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                is niiice...
                Sellisest kohast jätkata on meeldiv:)

                Comment

                • Rando
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jan 2010
                  • 316

                  #803
                  Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                  seksikas

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #804
                    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                    Mahepõllunduslik graafik. Edu.


                    Endalgi läheb kaks sõpra homme väkke(Kuppi). Eeldan, et tuleb täna suuremat sorti napsutamine :D

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #805
                      Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                      olen Kuperjanovis Luurekompanii 2. Rühm. siiamaani tundub, et heasse kohta sattunud. Hetkel mobiiliga netis, terve pühapäev peaks suht vaba olema

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #806
                        Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                        Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                        olen Kuperjanovis Luurekompanii 2. Rühm. siiamaani tundub, et heasse kohta sattunud. Hetkel mobiiliga netis, terve pühapäev peaks suht vaba olema
                        On ikka ajad, mobiilid sõjaväes, netis jne, mida veel tahta Kui ma käisin, siis esimesed kolm kuud vabast päevast võis unistada

                        Edu

                        Comment

                        • kilu6
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1305

                          #807
                          Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                          Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                          olen Kuperjanovis Luurekompanii 2. Rühm. siiamaani tundub, et heasse kohta sattunud. Hetkel mobiiliga netis, terve pühapäev peaks suht vaba olema
                          Jõudu. Loodame siis palju öist, mudast ja sääsest luuretegevust kuskil metsas.

                          Comment

                          • ok2aa
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 1903

                            #808
                            Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                            ma olin ka kunagi kupi luurekompaniis.

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #809
                              Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                              Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                              ma olin ka kunagi kupi luurekompaniis.
                              Anna rudile vihjeid mis elu kergemaks teevad seal

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #810
                                Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                                Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                                Anna rudile vihjeid mis elu kergemaks teevad seal

                                auto värava taga pidi solid + olema, kuna kunagi oli tihti linnaloale reede õhtul siis lastud, kui viimane tlna buss oli läinud just....

                                Comment

                                Working...