[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Godspeed_EJ
    Klubi Liige
    • Nov 2009
    • 3049

    #751
    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Täna tuli jõusaalis kauaoodatud tulemus. Kui sügisel Taanist naasedes lükkasin värisedes 71kg rinnalt mitmeaasta taguse rekordikorduseks, siis täna tuli see kauaoodatud kolmekohaline number ära ja lükkasin 69kg kaaludes 101kg :D

    Lükkasin veel kahel korral üles, et kindlam oleks asi, mõlemad katsed ühesugused, lükkasin kuskil 75% teekonnast vupsti ära ja siis jäi nagu asi lukku kuskil 3-4 sekundit ja kang tõusis millimeetri haaval. Sõbra ergutuste najal siis sain sellest lukusasendist mõlemal korral omal jõul välja ja sain käed sirgeks :D

    Loodetavasti ei jää nüüd asi pidama ja varsti on numbrid veel suuremad, igatahes Keila jõusaalis üxki minust väiksem mees raskemaid kange ei näpi :D
    Võta sõber backupicks ja harjuta half-presse umbes 95% maxist. Saad sellest lõpu lukust lahti.

    +32kg on kena muidugi.

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #752
      Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

      Ma peaaegu kunagi ei foldi 3Bet pottides Ässasi, eriti kui olen end nii ära commitinud riveriks, aga no see board oli lihtsalt nii haige, mõtlesin, et siin on nagunii parem 35$ säästa
      Täitsa perses retard, oli Tal vaja seda bluffi näidata lol


      PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

      saw flop | saw showdown

      Button ($70)
      SB ($100)
      BB ($100)
      UTG ($108.50)
      UTG+1 ($100)
      MP1 ($31.70)
      MP2 ($128.85)
      Hero (MP3) ($104.25)
      CO ($115.10)

      Preflop: Hero is MP3 with A, A
      UTG bets $3, 3 folds, Hero raises to $11, 4 folds, UTG calls $8

      Flop: ($23.50) 7, 10, 8 (2 players)
      UTG checks, Hero bets $17, UTG calls $17

      Turn: ($57.50) Q (2 players)
      UTG checks, Hero bets $42, UTG calls $42

      River: ($141.50) J (2 players)
      UTG bets $38.50 (All-In), Hero folds

      Total pot: $141.50 | Rake: $3

      Results:
      UTG had J, A (one pair, Jacks).
      Outcome: UTG won $138.50

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #753
        Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

        Esimene preflop All-in NL200's

        See pot tõmbas üle keha värisema :D



        PokerStars No-Limit Hold'em, $2.00 BB (7 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

        saw flop | saw showdown

        BB ($652.05)
        UTG ($183)
        MP1 ($200)
        MP2 ($206.35)
        CO ($212.90)
        Hero (Button) ($283)
        SB ($195)

        Preflop: Hero is Button with A, A
        4 folds, Hero bets $5.30, SB calls $4.30, BB raises to $30, Hero raises to $80, 1 fold, BB raises to $652.05 (All-In), Hero calls $203 (All-In)

        Flop: ($571.30) 5, Q, 10 (2 players, 2 all-in)

        Turn: ($571.30) Q (2 players, 2 all-in)

        River: ($571.30) 6 (2 players, 2 all-in)

        Total pot: $571.30 | Rake: $3

        Results:
        Hero had A, A (two pair, Aces and Queens).
        BB had A, K (one pair, Queens).
        Outcome: Hero won $568.30


        Kusjuures teine preflop all in on ka juba olnud, samuti oli see AA vs AK minu taskusse :D

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #754
          Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

          oo nl200 juba, naiss .. mitme BIga umbes l2ksid nl200? NL100 graphi ei taha panna :)?

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #755
            Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

            Algselt postitas leits Vaata postitust
            oo nl200 juba, naiss .. mitme BIga umbes l2ksid nl200? NL100 graphi ei taha panna :)?
            Nu NL100 graphis pole midagi ilusat, mingi 5k$ vist 300k käe kohta lol. Ega NL100'ga lõpparve pole, lihtsalt hetkel on mõneks nädalaks viiekohaline BR enne suurt cashouti ja laupäeva hommikusi fishe võib ikka kõrgemal jahtida :D

            Graphe saab kohekohe hästi palju nagunii, sest kohekohe homme või ülehomme miljon kätt täis PS'is :D

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #756
              Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

              Pärast NL200 shotti sattusin hommikuse ärkamise graafikusse ning pmst nädal aega ei mänginud, täna istusin taas laudadesse ning sai siis PS'is Miljon kätt täis grinditud.
              Homme ehk viitsin mõned graafikud panna. Aga mõtlesin ka, et kuna kogemustepagas on nii suur, siis võiks ka midagi tarka ette võtta ja oma kogemusi jagada. Kas rahvas sooviks näha videot või ehk mõnda artiklit mõnel teemal, mis mu tugeva küljena kuskilt silma jäänud?

              Comment

              • low-flow
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 1208

                #757
                Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                soliidne video oleks rohkem kui nauditav

                Comment

                • SuurSiim
                  Julm Donk
                  • Oct 2009
                  • 85

                  #758
                  Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                  Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                  Kas rahvas sooviks näha videot või ehk mõnda artiklit mõnel teemal, mis mu tugeva küljena kuskilt silma jäänud?
                  Video oleks väga hea varjant

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #759
                    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                    tee replayeriga video

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #760
                      Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                      Nii, igaüks saab siis vaadata graafikut mis Talle meeldib, et ma ei peaks rohkem laadima neid miljonikäe graafikud

                      Million hands profit
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Million hands bb
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Million hands Showdown $
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Million hands Showdown bb
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Million hands EV $
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Million hands EV bb
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Million hands + Bonuses
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Last edited by RudiTurbo; 23.05.10, 10:37.

                      Comment

                      • low-flow
                        Klubi Liige
                        • Jul 2009
                        • 1208

                        #761
                        Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                        Wow, see paarisaja tuhande käeline praktiliselt ilma langusteteta sollidne tõus seal keskel on totaalselt boner. Pluss, sulle ollakse ikka päris korralikult veel võlgu ka ju :D Nicenicenice!

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #762
                          Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                          Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                          Wow, see paarisaja tuhande käeline praktiliselt ilma langusteteta sollidne tõus seal keskel on totaalselt boner. Pluss, sulle ollakse ikka päris korralikult veel võlgu ka ju :D Nicenicenice!
                          No kui mängida elu lõpuni NL25, siis annaks ka miljonikäelise langusteta tõusu teha! :)

                          Kui mängite kuni 15 lauda, table selectite, võtate fishidelt valuet ja ei kujuta asju ette, siis NL25's ei eksisteeri downswinge!

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #763
                            Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                            Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                            Kui mängite kuni 15 lauda, table selectite, võtate fishidelt valuet ja ei kujuta asju ette, siis NL25's ei eksisteeri downswinge!
                            Need on kuldsed read. Soovitan kõikidel "appi ma jooksen nii halvasti" NL25 ja madalama limiidi meestel selle peale mõelda.

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #764
                              Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                              mitu BI ond ownswing?

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #765
                                Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

                                Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                                mitu BI ond ownswing?
                                Puhtalt tunde järgi - mikrost rääkides ma pakun, et -5BI on juba midagi viga ikka mänguga. -10 kindlasti ebareaalne korralikku mängu tehes.

                                Comment

                                Working...