Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!
Juulikuu doomswitchi nädal siis lõppes isegi nulliga , aga nagu näha jõudis juba come backi heater alata , kuid ei saanud seda nädalavahetusel ära kasutada, laupäeval jõudsid sõbrad Taani autoga ning proovisin öösel mõned käed mängida, tõmbasin kohe ühe nelikuga raha , kuid ei tundnud kõige paremini end, sest olin varem jala välja väänanud ja tõmbasin magama ära ning sedasi see nädal jäi siis.
See nädal ei tea veel, kuda volume tuleb, seiklen Eestis ja kohtun inimestega. Aga raisk, kui mugav tugitool ja arvuti nurgake siin mul ikka on, siin võib olla ikka nii kaif grindida. Nurgas akvaariumist mingi draakoni sugune loom vahib mind, looma nimetus pidi olema habeagaam ;D
Järgmisest nädalast hakkaks siis täiega rauda taguma ja teeks mõned rekordvolüümid :)
Juulikuu doomswitchi nädal siis lõppes isegi nulliga , aga nagu näha jõudis juba come backi heater alata , kuid ei saanud seda nädalavahetusel ära kasutada, laupäeval jõudsid sõbrad Taani autoga ning proovisin öösel mõned käed mängida, tõmbasin kohe ühe nelikuga raha , kuid ei tundnud kõige paremini end, sest olin varem jala välja väänanud ja tõmbasin magama ära ning sedasi see nädal jäi siis.
See nädal ei tea veel, kuda volume tuleb, seiklen Eestis ja kohtun inimestega. Aga raisk, kui mugav tugitool ja arvuti nurgake siin mul ikka on, siin võib olla ikka nii kaif grindida. Nurgas akvaariumist mingi draakoni sugune loom vahib mind, looma nimetus pidi olema habeagaam ;D
Järgmisest nädalast hakkaks siis täiega rauda taguma ja teeks mõned rekordvolüümid :)
, A
Comment