[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #316
    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Juulikuu doomswitchi nädal siis lõppes isegi nulliga , aga nagu näha jõudis juba come backi heater alata , kuid ei saanud seda nädalavahetusel ära kasutada, laupäeval jõudsid sõbrad Taani autoga ning proovisin öösel mõned käed mängida, tõmbasin kohe ühe nelikuga raha , kuid ei tundnud kõige paremini end, sest olin varem jala välja väänanud ja tõmbasin magama ära ning sedasi see nädal jäi siis.
    See nädal ei tea veel, kuda volume tuleb, seiklen Eestis ja kohtun inimestega. Aga raisk, kui mugav tugitool ja arvuti nurgake siin mul ikka on, siin võib olla ikka nii kaif grindida. Nurgas akvaariumist mingi draakoni sugune loom vahib mind, looma nimetus pidi olema habeagaam ;D
    Järgmisest nädalast hakkaks siis täiega rauda taguma ja teeks mõned rekordvolüümid :)

    Comment

    • QKulgur
      Õpihimuline Mängur
      • Dec 2008
      • 484

      #317
      Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

      mis bemmi rooli keerama on plaanis ka hakata? :)

      Comment

      • jrgn hell
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 3328

        #318
        Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

        EDU!

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #319
          Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

          Algselt postitas QKulgur
          mis bemmi rooli keerama on plaanis ka hakata? :)
          E39 sooviks välja punnitada nii hea aasta väljalaskega kui võimalik.

          Täna õhtul tuleb vist esimene sess Eestis mängides :)

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #320
            Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

            E39 M5 for the way .. muud ei tohi pokkeriprod osta :D

            Comment

            • Johnny Jazz
              Õpihimuline Mängur
              • May 2009
              • 336

              #321
              Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

              E39 is so 1995 :P

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #322
                Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                Algselt postitas Johnny Jazz
                E39 is so 1995 :P
                pigem 2003 ka :)
                Kusjuures hea tuttav müüb ülikorras E60 .. 2k3 lõpp v 2004 algus .. 530D sedaan obv siis .. kani palju lisasid ka .. 220K vms .. jube mis hinnad on teinud.

                Comment

                • QKulgur
                  Õpihimuline Mängur
                  • Dec 2008
                  • 484

                  #323
                  Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                  e65 7-este hinnad on ka valusalt odavad

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #324
                    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                    Yep unreal lihtsalt, Sunday milli kinni panen, siis ostan omale kõik kereversioonid :D

                    Comment

                    • vennike
                      Pokkerihai
                      • Mar 2009
                      • 1958

                      #325
                      Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                      pähh, uued autod on nõmedad.. meil töö juures ühel vennal seisab 1969a Mustang Mach1. Iga päev vahin ja pühin suunurgast ila.

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #326
                        Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                        No täiesti pael, mis kepp endiselt käib
                        Täna on nagu pidevalt tulnud turni kohe flushi kaart igal käel. 2.5k käega -350$ .
                        pts

                        PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                        saw flop | saw showdown

                        BB ($55.55)
                        UTG ($10.45)
                        UTG+1 ($14.50)
                        Hero (MP1) ($58.85)
                        MP2 ($19.05)
                        CO ($28.15)
                        Button ($51.90)
                        SB ($52.95)

                        Preflop: Hero is MP1 with A, A
                        2 folds, Hero bets $1.50, 1 fold, CO calls $1.50, 2 folds, BB raises to $6, Hero raises to $13, CO calls $11.50, BB calls $7

                        Flop: ($39.25) 2, Q, 5 (3 players)
                        BB checks, Hero bets $15.15, CO calls $15.15 (All-In), 1 fold

                        Turn: ($69.55) K (2 players, 1 all-in)

                        River: ($69.55) J (2 players, 1 all-in)

                        Total pot: $69.55 | Rake: $3

                        Results:
                        Hero had A, A (one pair, Aces).
                        CO had 10, 5 (flush, King high).
                        Outcome: CO won $66.55

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #327
                          Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                          NO TRA, MIS ASI SEE ON?

                          PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                          saw flop | saw showdown

                          BB ($10.20)
                          UTG ($23.35)
                          UTG+1 ($50)
                          MP1 ($50.40)
                          MP2 ($68.60)
                          MP3 ($34.35)
                          Hero (CO) ($97.85)
                          Button ($43.05)
                          SB ($12.75)

                          Preflop: Hero is CO with A, A
                          1 fold, UTG+1 bets $2, MP1 calls $2, 2 folds, Hero raises to $7, 4 folds, MP1 calls $5

                          Flop: ($16.75) 9, 2, J (2 players)
                          MP1 checks, Hero bets $10.50, MP1 calls $10.50

                          Turn: ($37.75) 8 (2 players)
                          MP1 checks, Hero bets $18.50, MP1 calls $18.50

                          River: ($74.75) 7 (2 players)
                          MP1 bets $1, Hero raises to $15.50, MP1 calls $13.40 (All-In)

                          Total pot: $103.55 | Rake: $3

                          Results:
                          MP1 had K, 10 (straight, Jack high).
                          Hero had A, A (one pair, Aces).
                          Outcome: MP1 won $100.55


                          PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                          saw flop | saw showdown

                          Hero (SB) ($50)
                          BB ($50)
                          UTG ($50)
                          UTG+1 ($80.35)
                          MP1 ($37)
                          MP2 ($50)
                          CO ($4.15)
                          Button ($7.85)

                          Preflop: Hero is SB with K, K
                          1 fold, UTG+1 bets $3, 2 folds, CO raises to $4.15 (All-In), 1 fold, Hero raises to $10, 1 fold, UTG+1 raises to $80.35 (All-In), Hero calls $40 (All-In)

                          Flop: ($104.65) 8, 4, Q (3 players, 3 all-in)

                          Turn: ($104.65) A (3 players, 3 all-in)

                          River: ($104.65) 6 (3 players, 3 all-in)

                          Total pot: $104.65 | Rake: $3

                          Results:
                          Hero had K, K (one pair, Kings).
                          UTG+1 had A, Q (two pair, Aces and Queens).
                          CO mucked 4, A (two pair, Aces and fours).
                          Outcome: UTG+1 won $101.65


                          Täiesti putsis, eile olin korraks jälle tõusuteel, tänaseks olen uues põhjas, -621$ on kuu, no wtf!? 20k kätt + eelmise kuu lõpust 10k breakeven. Tra, kui üle hakkab viskama see nitringis käte ootamine. Nagu mingi needus, kui ühe varbaga juba NL100 olen, siis saadetakse kuulirahe peale, et ma Jumala eest NL100 ei saaks mängida.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #328
                            Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                            See viimane on ikka erit valus laks. Meelekindlust ja õnne!

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #329
                              Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                              lol

                              Leidsin õe kapi pealt mingi mini kaardipaki. Kaardid on väixemad kui tikutops. Jagasin ühe heads up jaotuse. Mulle K6, vastasel A3. Flop 66A, turn K, river A.
                              Sick rigged, ma ei julge enam üldse mängida!

                              Muidu täna õhtul vist proovin NL50 6maxi, sest see Full ring on praegu downswingiga ülitüütuks muutunud ja kui mingi 260$ peaks veel failima, sis lähen hetkel tagasi NL25 swingist välja grindima. NV mängin siiski NL50, aga nädala sees hakkan NL25 mängima. Suht sick on see kuu olnud, mul pole vist NL50's eriti olnud üle -200$ sesse, olen enamasti alati tagasi nulli mänginud kõik lõpux, aga see kuu on mingi 5 -200$ sessi, üx on koguni -340$. Ning siis on mingi 6 võitvat sessi vist, mis on obv vaevalt plussis. Mäng on ka nii laiali lagunenud, tight NITist on saanud loose spewtard, ühtegi 2nd pairi ja 2nd pocketit ma foldida ei taha, enne kui olen reraise vastaselt välja norinud. nonSD langus on stabiilselt kohutav nagu siis, kui ma veel NL50 ei biitinud.

                              Ma ei tea, kas 20k on big enough sample, et midagi järeldada, aga kui vaatan positsiooni statte, siis on just blindidest kohutav miinus, BB ja SB on mõlemad umbes -65bb/100 hetkel. Preflop pole nagu midagi suurt muutnud viimasel ajal blindidelt, kuid postflop olen hakanud välja bettima igast pihta saanud käsi ja vb sellega burnin money. Aga dunno, vb on lihtsalt halb õnn olnud just blindidelt. Ex kunagi selgub, praegu on peaeesmärk 6maxis mitte failida liiga kiiresti, sest Platinumist olen veel suht kaugel see kuu ja kui NL25 pean täielikult tagasi ronima, sis läheb raskeks Platinumiga.

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #330
                                Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                                Kas SB ja BB pole enamusel võitvatel kerges miinuses pidevalt? Puhtalt blindide tõttu juba - parandage kui eksin.

                                Comment

                                Working...