Avaldatud: 14. juuni 2016
Kategooria: Live Turniirid / Uudised

Eesti naismängija kvalifitseerus läbi Triobeti MPN Poker Tourile

Iganädalased MPN Poker Tour Tallinn online-satelliidid olid taaskord edukad ühele Eesti pokkerimängijale. Möödunud nädalavahetusel 1500-eurose auhinnapaketi võitnud Liisi V.-st sai juba neljas mängija, kel õnnestunud kvalifitseeruda suurturniirile läbi Triobeti pokkeritoa.

«Olen väga rõõmus, et läbi meie pokkeritoa jõudis MPN Poker Tourile esimene Eesti naismängija,» kommenteeris Triobeti pokkerimänedžder Andres Burget. «Kahe kuu pärast toimuvast festivalist tõotab tulla hooaja suurim ning põnevaim pokkeriüritus Eestis,» lisas Burget ootusärevalt.

Hoolimata võrdlemisi väikesest live-turniiride kogemusest on Liisi V. osalenud näiteks selle aasta aprillis toimunud Eesti meistrivõistluste põhiturniiril ning jõudnud finaallauda tugevatasemelisel TurnaPro Bounty’l. MPN Poker Touril seltsib ta Ragnar Raagi, Toivo Ojasoo ning sageli Tallinnas võistleva leedulase Vytautas Kačerauskasega, kel õnnestunud samuti turniiripakett läbi Triobeti võita.

Triobetis toimuvad satelliitturniiride sisseostud algavad 25 eurosendist ning kulmineeruvad iganädalaste 80- ja 200-euroste finaalidega. Online-kvalifikatsioon on leitav läbi Tournaments > Satellites > Live Events.

Auhinnapaketis sisaldub pääse augusti keskel Tallinnas läbiviidavale 550-eurose sisseostuga põhi- ning 100-eurose osalustasuga kõrvalturniirile, mille garanteeritud auhinnafondid on vastavalt 125 tuhat ning 15 tuhat eurot. Paketivõitjad saavad ka majutuse neljaks ööks luksuslikus Hilton Park hotellis, kutse mängijate peole ning 250 eurot reisikulude katteks.

Samuti osalevad kõik Triobeti pokkeritoa kaudu MPN põhiturniirile pääsenud mängijad erilises «Last Longer» võistluses, mille kahte parimat ootab tasuta 1500-eurone Triobet Highrollers in the Sky auhinnapakett. Pakkumine kehtib nii pileti/paketivõitjatele kui ka neile, kes selle lihtsalt läbi Triobeti ostavad.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal