Avaldatud: 6. jaanuar 2017
Kategooria: Online Turniirid / Uudised

Heigo «Berghugo» Kulla võitis kuningliku mastireaga MPN-pokkeriturnee Malta 1500 € paketi!

OlyBeti pokkeritoas toimuvad õhtuti «Flush Royale» turniirid, kus kuningliku mastirea saanud mängijat premeeritakse MPN Poker Tour 1500 € paketiga.

4. jaanuaril sai kaardid jooksma Heigo «Berghugo» Kulla, kes sõidab nüüd 3.3 € eest MPN-pokkeriturnee uue hooaja teisele etapile, mis leiab aset Maltal kodumaises Olympic Casinos 27.-30. aprill 2017.

«Kuna teadsin mis sellega kaasneb, siis võidurõõm oli suur! Olen mänginud seda turniiri sageli ja kaks korda on õnnestunud ka võita,» kommenteeris pärisraha mängus esimese kuningliku mastirea saanud Heigo.

Pokkeripaketi võidab «Flush Royale» turniiril esimena kahte taskukaarti kasutanud ja kaartide avamiseni jõudnud (showdown) ükskõik mis masti kuningliku mastirea omanik. 3.3 € sisseostuga R/A turniiril on garanteeritud 500 € auhinnafond ning võitja teenib lisaks rahale 11 € turniiripileti.

Flush Royale turniiri detailid:

  • Turniiri nimi: Flush Royale (€500 GTD)
  • Aeg: Iga päev kell 21:00
  • Hiline registreerimine: 60 minutit
  • Sisseost: €3.30 R/A 90 minutit
  • Algpunktid: 1500
  • Tasemete pikkus: 8 minutit
  • Lauad: 6-max

Turniiri leiad OlyBet pokkeritoas: “Tournaments” > “Special” > “All” või kasuta turniiri otsinguriba trükkides sinna “Flush Royale”.

NB! Auhinna kättesaamiseks peab kvalifitseeruva käe omanik saatma e-maili aadressile support@olybet.com, millele tuleb lisada mängu kuupäev, kuningliku mastirea jaotuse number ja oma pokkerialias. Võimalusel lisa juurde kuvatõmmis (screenshot), et OlyBet saaks seda rõõmu ka teistega jagada.

MPN-pokkeriturnee 1500 € pakett sisaldab 4 ööd majutust kahele koos hommikusöökidega, paketivõitjale põhiturniiri 550 € ja kõrvalturniiri 150 € piletit (saab kaaslasele anda) ning reisiraha 400 €. Loe rohkem SIIT (avaneval lehel vali POKKER).€10 Pokkerisse Täiesti Tasuta

Kõik, kes avavad Unibet'i konto, saavad koheselt €10 pokkerisse TÄIESTI TASUTA. Sissemakset ei ole vaja teha.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED

Samal Teemal

TASUTA €10 POKKERISSE

Avades tasuta Unibet Pokkeri konto, saad koheselt €10 kontole. Ei mingit sissemakset.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahalaudades. Loe edasi »

AVA TASUTA KONTO

TASUTA €10 POKKERISSE