Avaldatud: 9. aprill 2024

Täna õhtul kuni €300 Mystery Bountyd, €1000 lisatud auhinnaraha ja €900 The Festival pakett

Täna õhtul kuni €300 Mystery Bountyd, €1000 lisatud auhinnaraha ja €900 The Festival pakett

Otsid head väärtust? Coolbeti pokkeritoas ootab sind täna õhtul kaks põnevat turniiri, mille auhinnafondides lisatud raha, Mystery Bountyd ja 900-eurone The Festivali pakett.

Ühele turniirile lisatud 1000 eurot auhinnaraha koos kuni 300 euroste Mystery Bounty pearahadega ja teiselt turniirilt saab võita 900-eurose The Festival paketi.

Coolbet Streamer Special

Coolbet Streamer Special turniir. Turniirile lisatud Coolbeti poolt lisaks tavapärasele auhinnafondile 1000 eurot. Lisaks kõikide pokkeristriimijate elimineerimise eest, mida on ühtekokku 17 (nimekiri all), välja pandud Mystery Bounty pearaha auhind summas €10 kuni €300. Turniiril osalustasu €10 ja algusaeg 20:00. Registreeru turniirile.

Coolbet Streamer Special turniir. Turniirile lisatud Coolbeti poolt lisaks tavapärasele auhinnafondile 1000 eurot. Lisaks kõikide pokkeristriimijate elimineerimise eest, mida on ühtekokku 17 (nimekiri all), välja pandud Mystery Bounty pearaha auhind summas €10 kuni €300. Turniiril osalustasu €10 ja algusaeg 20:00. Registreeru turniirile.

Õhtut alustab kell 20:00 algav 10-eurose osalustasuga Coolbet Streamer Special turniir, millele on Coolbeti pokkerituba lisanud omalt poolt auhinnafondi 1000 eurot.

Peale selle on turniirile Coolbeti poolt välja pandud lisaauhinnad kõigile neile, kes löövad turniirilt välja mistahes pokkeristriimija.

Pokkeristriimija turniirilt välja löömise eest on auhinnaks Mystery Bounty pearaha, mille summa jääb vahemikku 10 kuni 300 eurot. Loe täpsemalt, mis on Mystery Bounty.

Mystery Bounty auhinna suurus selgitatakse loosi teel välja jooksvalt turniiri ajal Jevakimmmzi striimis. Seega osalejatel, kel õnnestub turniirilt elimineerida mõni striimija, tasuks hoida pilk peal Jevakimmmzi striimil aadressiga: twitch.tv/jevakim.

Tänased striimijad, kelle eest on välja pandud Mystery Bounty pearaha:

 1. Jevakimmmz - twitch.tv/jevakim (ENG)
 2. Roenninghaug - twitch.tv/roenninghaug (ENG)
 3. MiiiKz - twitch.tv/miku663 (EST)
 4. HustleHarderr - twitch.tv/reflexest (EST)
 5. ZERK6 - kick.com/zerk6 (NOR)
 6. lemonz1k - twitch.tv/lemonzik (EST)
 7. babafinland - twitch.tv/bababooey75 (ENG)
 8. Agiljano10 - twitch.tv/agiljano (RUS/EST)
 9. Linmox - twitch.tv/lindamoxness (ENG)
 10. hellmuthlover - twitch.tv/tuhanteen (ENG)
 11. Toodz - twitch.tv/toodz (EST)
 12. streetbright66 - twitch.tv/hulkamaani0
 13. SharkienHaamu - .twitch.tv/hesu74
 14. OThanagor - Twitch.tv/farseerfinland
 15. pizzapojat - twitch.tv/vanhaomppu
 16. Queenorange491 - twitch.tv/rongens
 17. FestivalOG - twitch.tv/thefestivalog (ENG)

Soovitame striimijate nimekirja kontrollida vahetult enne turniiri algust ja selleks avada Coolbet, valida peamenüüst Kampaaniad > Pokker > Coolbet Streamer Special.

Oled ise pokkeristriimija?

Kuna Coolbeti Streamer Special turniir on regulaarselt toimuv turniir, mis leiab aset iga kuu ühel teisipäeval, oodatakse turniirile osalema uusi striimijaid, kes saavad olla üks Mystery Bounty pearaha kandjatest.

Striimijatele ei jää ainult mängu rõõm ja jaht 1000-eurosele lisatud auhinnafondile ning teiste striimijate pearahadele, vaid osalemise eest saavad Coolbetilt ka tänutäheks väikese meene viie 10-eurose pokkeripileti näol.

Kui soovid saada üheks striimijaks järgmisel turniiril, siis kirjuta soov aadressile poker@coolbet.com, lisades kindlasti juurde oma Coolbeti pokkerialiase ja viide oma striimile.

The Festival Choices

The Festival Choices turniir Coolbetis, mille võitja saab omale paindliku, 900-eurose The Festival paketi. Turniir algab kell 21:00 Eesti aja järgi, hiline registreerumine avatud 1h 40 minutit. Osalustasu 30 eurot.

The Festival Choices turniir Coolbetis, mille võitja saab omale paindliku, 900-eurose The Festival paketi. Turniir algab kell 21:00 Eesti aja järgi, hiline registreerumine avatud 1h 40 minutit. Osalustasu 30 eurot. Registreeru turniirile.

Kui Coolbeti Streamer Special turniiril on voogedastajate päid juba tund aega jahitud, algab Coolbeti pokkeritoas teine, The Festival Choices turniir.

Turniir algab kell 21:00 ja osalustasu on 30 eurot. Turniir mängitakse tagasiostu formaadis, kus esimese 100 mänguminuti jooksul on võimalik kõikidel ebaõnnestujatel igal ajal end turniirile tagasi osta. Samuti sel perioodil on avatud hiline registreerumine.

Tasemete pikkus on 10 minutit ja algstäkk 25 000 mängumärki. Turniiril puudub tavapärane auhinnafond, ja auhinna saab ainult võitja, milleks on 900-eurone The Festival Choices pakett. Paketi teeb eriliseks paketi paindlikkus ja võimalus vajadusel paketti muuta.

900 eurot väärt The Festival Choices pakett sisaldab:

 • 💎 nelja ööd viie tärni hotellis;
 • 💎 igapäevast sissepääsu kasiinosse;
 • 💎 iga päev ühte pääset puhvetialale;
 • 💎 250-eurost pokkeriturniiri piletit;
 • 💎 125-eurost pokkeriturniiri piletit;
 • 💎 The Festival logodega meeneid.

Paketi võitja saab paketti muuta järgnevaid võimalusi kasutades:

 • 1) makstes 175 eurot juurde, ja loobudes võidetud 250 ning 125-eurosest pokkeriturniiri piletist, saab mängija mängida hoopis 550-eurosel The Festival Rozvadov põhiturniiril.
 • 2) võites ka teise paketi, saab kaks paketti kombineerida superpaketiks ja sel juhul saab nelja öö asemele ööbida kogu festivali vältel kaheksa ööd ning mängida kahte 250-eurost ja kahte 150-eurost pokkeriturniiri.
 • 3) võites ka teise paketi, saab ühe paketi vahetada krediidi vastu, mida saab kasutada The Festival Rozvadov turniiride sisseostudeks.
 • 4) saab võidetud paketi anda ära ükskõik kellele teisele.
 • 5) võites ka teise paketi, saab paketti kasutada tulevaste, The Festival Malta või The Festival Bratislava, pokkerifestivalide majutuseks ja turniiridel osalemiseks.

Coolbeti tervitusboonus
€500 ilma sissemakseta
 • KLÕPSA SIIN ja registreeru kasutajaks
 • laadi alla tarkvara ja logi kontole
 • saad koheselt €500 boonust
Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!.

Kuidas turniiridel osaleda?

Turniiridel osalemiseks on vajalik Coolbeti konto ja logida pokkeritoa kontole. Selleks:

 • 1. 👉 Minge Coolbeti veebilehele.
 • 2. 👉 Logige kontole. Konto puudumisel looge konto.
 • 3. 👉 Valige peamenüüst Pokker.
 • 4. 👉 Laadige alla pokkeriklient või avage pokkeriklient brauseris, vajutades nupul 'Mängi pokkerit brauseris'.
 • 5. 👉 Kirjutage turniiride menüüs otsingusse 'Streamer', kui soovite leida Coolbet Stream Special turniiri ja kui soovite leida The Festival Choices turniiri, siis kirjutage otsingusse 'Choices'.
 • 6. 👉 Seejärel registreeruge soovitud turniirile. .

Ava Coolbet ja registreeru kohe

Võta koheselt 25 tasuta spinni mängus Wolf Blaze Megaways. Selleks KLÕPSA SIIN ja ava Coolbeti konto boonuskoodiga WELCOMEFS, leia mäng Wolf Blaze Megaways ja 25 tasuta spinni on Sinu!

Sarnasel teemal

Mängi ka maailma suurimas pokkeris

Mängi maailma suurimas GGPokeris läbi OlyBeti koos tuhande dollari suuruse pokkeriboonusega. Boonuse saab kohe, sissemakset ei ole vaja teha.

Mängi siin

Kui mängid läbi LÄBI SELLE VIITE ja kasutad boonuskoodi CAS25 ning teed €25 sissemakse, saad lisaks mängida €25 eest slotimänge riskivabalt ja kui €25 eest mängitud, siis ka €10 kontole niisama.