Avaldatud: 25. november 2015
Kategooria: Otseülekanded / Uudised

OTSEÜLEKANNE: Cash Game Festival’i telelaua ülekanne

Täna algab Tallinnas Olympic Casino Olümpias kolmas Cash Game Festival, mis kestab kuni pühapäevani.

Viis päeva 24 tundi päevas kestvate rahamängude valikus on peamiselt klassikalised Texas Hold’em ja Pot Limit Omaha erinevad variandid. Lisaks tulevad lauad eksootiliste mängudega nagu Pyramid, Triple Board 5Card PLO, Sviten Special ja 19 Game Option Dealers Choice Game.

Festivalil raames saab jälgida telelaua ülekannet, kus kohtab staarmängijaid ning ülikõrgete panustega mängu.

Iga päev on telelauas OlyBet’i pokkeritoas toimunud reigiralli vähemalt üks kvalifitseerunud mängija ning samuti on lauas OlyBet’i esindusmängijad Raigo Aasmaa ja Paavo Korkka. Meestele lisaks on reedel algusega 19:00 telelauas Eesti parima naisringrajasõitja ja mitte ainult vaid ka võluv Anastassia Kovalenko!

Kolmapäeval ja reedel toimub ülekande jälgijatele OlyBet pokkeritoas algusega 21:00 freerolli, mille TOP10 võidab OlyBet Kings of Tallinn kvalifikatsioonpileti väärtuses €5.50 kuni €110! Registreerimiseks vajalik parool avaldatakse telelaua ülekandes!

Kui registreerud OlyBet’i kliendiks, siis saad kontole koheselt 10 eurot, mida saab kasutada mistahes OlyBet’i kasiinomängudes. Tasuta 10 euro saamiseks kasutada liitumisel OlyBet’i boonuskoodi TASUTA10.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal