Avaldatud: 4. mai 2017
Kategooria: Kampaaniad / Uudised

Sa peaksid kiirustama, sest kampaania lõppeb niipea, kui €10 000 on välja jagatud


Mängi Betsafe mobiilipokkeris mõned jaotused ja võidad koheselt rahalise auhinna ning lisaks osaled Mobile Giveaway turniirile. Sa peaksid kiirustama, sest kampaania lõppeb niipea, kui €10 000 on välja jagatud.

KUIDAS SEE TOIMIB?

Logi mobiiliga Betsafe kontole või ava see. Seejärel mängi 10 reigitud jaotust ning võida vähemalt 2 Fish Party SNG turniiri. Kui need kaks lihtsat ülesannet on täidetud, saad koheselt oma kontole €2 pärisraha ning lisaks pileti Mobile Giveaway turniirile.

Mängijad, kes on läbi teinud ülalnimetatud ülesanded, saavad kingituseks pileti Lottery Mobile Giveaway turniirile, mis toimub 22. mail kell 20.00 (CET). Lõpeta turniiril 5 parima seas ja saad endale tuttuue iPhone 7!

BETSAFE MOBIILIPOKKER

Pakkumine kehtib ainult Betsafe mobiilipokkeris! Mis oleks veel lihtsam, kui lõunapausidel mängida mõned ja paar mõne minuti pikkust turniiri ning saada tagasi €2, mis teeb tõenäoliselt kogu ürituse kasumlikuks ja lisaks veel freerollile, kus 5 parimat saavad uue tipptelefoni.

Reigitud jaotusi võid teha kõige madalama tasemega rahalaudades ja samuti Fish Party SNG-del lähevad arvesse kõige madalama osalustasuga SNG-d, milleks on €1.

AVA MOBIILIPOKKERI KONTO

REEGLID & TINGIMUSEDBetsafe Tasuta Boonus

Kõik, kes avavad Betsafe'i pokkerikonto, saavad kuni €1000 boonust ilma sissemakseta. Lisaks 20 spinni täiesti tasuta.

Pokkeriboonuse valimiseks ava konto ja vali Betsafe Pokker lehelt boonuskood. 20 tasuta spinni antakse mängus Wolf Cub - lihtsalt ava mäng.


REEGLID JA TINGIMUSED

Samal Teemal

TASUTA €10 POKKERISSE

Avades tasuta Unibet Pokkeri konto ja tehes €10 sissemakse, saad koheselt €10 kontole.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahalaudades. Loe edasi »


AVA TASUTA KONTO

€10 POKKERISSE