AINULT EESTLASTELE: TonyBet korraldab €500 freerolli, millele lisatud €150 bountysid
Avaldatud: 18. aprill 2016
Kategooria: Kampaaniad / Uudised

AINULT EESTLASTELE: TonyBet korraldab €500 freerolli, millele lisatud €150 bountysid

TONYBET KORRALDAB 24. APRILLIL KELL 20:00 ERILISE 500-EUROSE AUHINNAFONDIGA FREEROLLI, MIS MÕELDUD VAID EESTI MÄNGIJATELE.

KUIDAS OSALEDA?

Osaleda saavad kõik, kes teevad ajavahemikul 15. arpill 00:00 kuni 24. aprill 19:30 vähemalt 10 euro suuruse sissemakse TonyBet’i boonuskoodiga TERETONY. Pakkumine kehtib nii uutele kui ka neile, kellel TonyBet’ konto olemas.

STRUKTUUR

Freeroll viiakse läbi 5000 algstäki ja 10-minutuliste tasemetega. Võimalik on sooritada ka piiramatuse koguses 1-euroseid lisaoste (Rebuy) esimese 90 minuti jooksul.

Lisaks osaleb turniiril 3 bountyt, kelle väljavõtmine tahab 50-eurose lisapreemia, mis kantakse kontole koheselt. Bountides on tuntud Eesti pokkerimängijad, kelle nimed avaldatakse enne turniiri algust.

FREEROLL’I TOIMUMISAEG

Freeroll toimub 24. aprillil kell 20:00 Eesti aja järgi. Turniiri leiab TonyBet’i pokkeritoast: Poker > Special ja nimeks «Eesti turniir €500 GTD»

BOONUS: Kõik, kes avavad TonyBet’i lehel ja teevad sissemakse boonuskoodiga STARTER, saavad 100% boonust summas kuni €2000.

TONYBET’I LEHELE

BOONUSE REEGLID JA TINGIMUSED
 • See pakkumine kehtib ainult nendele mängijatele, kes teevad esimese deposiidi oma mängijakontole TonybetPoker lehel.
 • Maksimaalne boonus mängija kohta on €2000 või selle väärtus teistes kasutusel olevates rahaühikutes (£1500, $2150, 3000 AUD, C$3000).
 • Kvalifitseerumiseks peavad mängijad tegema deposiidi ning olema veendunud, et: a) nad sisestavad korrektse boonuskoodi, mille leiab promode lehelt; b) nad mängivad pärisraha laudades deposiidile järgneva 60 päeva jooksul; c) nad koguvad selle perioodi jooksul reiki.
 • Boonuse vabastamisel võetakse arvesse reiki, mis kogutakse nii rahamängudes kui ka turniiridel, ainsaks ERANDIKS on satelliitturniirid.
 • Boonus vabastatakse 10-euroste osadena.  Iga boonuseuro vabastamiseks tuleb maksta 4 eurot reiki. Näiteks: mängija teeb deposiidi €100. Iga kord, kui ta maksab 40 eurot reiki, kantakse tema kontole €10 boonus. Nii 10 korral, et kogusumma oleks 100 eurot (10×10).
 • Kui mängija ei suuda vabastada boonust täismahus 60 päeva jooksul, aegub vabastamata jäänud boonuse osa ning selle hilisem vabastamine pole enam võimalik.
 • Mängija saab alati kontrollida oma vabastamata boonuse staatust Tonybeti pokkerikliendis, avades Kassa > Boonus. Mängijal saab olla üheaegselt vaid üks boonus. Lisaboonuste vabastamine deposiitboonusega samaaegselt pole võimalik.
 • Mängija võib igal ajal raha välja võtta ning see ei mõjuta boonuse vabastamist.
 • Kui mängija teeb deposiidi, kuid ei mängi veel pärisraha laudades, võib ta jätkuvalt sisestada boonuskoodi Tonybeti pokkeritoas, valides Kassa > Boonus > Sisesta boonuskood. Nii tehes, lisatakse boonussumma vastavalt viimati tehtud deposiidi summale.
 • Iga soodustuse puhul kehtib vaid ühe konto reegel isiku; perekonna; asukohaaadressi; meiliaadressi; telefoni numbri; sama makseoptsiooni (krediitkaart, e-rahakott jne), jagatud IP aadressi või arvuti (sh. töökohas või internetikohvikus) kohta. Tonybet Poker jätab endale õiguse suvalise pakkumise puhul keelduda suvalisel kliendil või klientide grupil osalemise võimaldamisest meie kampaaniates. Pakkumised kehtivad ainult mängijatele, kes on teinud rahalise deposiidi TonyBeti pokkeritoas.
 • Kõik pakkumised on mõeldud soodustusena mängijatele ning TonyBet Poker võib omal äranägemisel limiteerida nendes osalejate arvu ja otsustada isikute osalemise üle antud pakkumises või selle osas.
 • TonyBet Poker jätab endale õiguse piirata, katkestada, tagasi nõuda või lõpetada kampaania omal vabal valikul, kui ettevõtte leiab, et otsus on põhjendatud.
 • Esimese deposiidi boonus põhineb eeltoodud tingimustel ning Tonybeti pokkeritoa reeglitel, mis on määratletud Tonybeti pokkeritoa kokkuleppes lõppkasutajaga.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
 • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
 • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
 • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
 • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
 • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
 • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal