Avaldatud: 10. september 2010
Kategooria: Uudised

50 miljardit kätt PokerStarsis

Lähiajal jaotatakse PokerStarsi pokkeritoas käsi, mis kannab hirmuäratavat numbrit – 50 miljardit. Kui mõni Eesti mängija, kes on kauem pokkeriga tegelenud on oma karjääri jooksul mänginud ehk miljon või maksimum viis miljonit kätt, siis võite ise arvutada, kui palju mängitakse PokerStarsi keskkonnas pokkerit.

Seoses sellega on tulemas lähiajal suurepärane kampaania, kus PokerStars jaotab mängijatele suurtes kogustes rahalisi auhindu.

Alates 16. septembrist kuni 50 miljardi käeni, antakse iga PokerStarsi miljoni jaotusele pihta saanud mängijale 50$ iga 50-ne eelnevalt lauas mängitud käega teenitud VPP eest.

Kuid kõige magusam võimalus avaneb neile, kus lauas jaotatakse 50 miljardis käsi. Kõikidele mängijatele antakse 500$ iga 50-ne eelnevalt lauas mängitud käega teenitud VPP eest. Lisaks saavad kõik veel $5 200 WCOOP Main Evendi piletid, mis toimub 26. septembril.

See ei ole kõik, sest õnnelik 50 miljardi käe omanikule antakse veel $50 000 dollarit.

Eelmiste aastate kogemusest võib öelda, et kindlasti tasub sellel ajal mängida, sest lisaks heale kampaaniale on ka lauad väga magusad ehk fishised 🙂

Kui ei ole veel PokerStarsi kontot ja soov osaleda WCOOP turniiridel, siis Teile on pakkuda  100% kuni $600 deposiitboonus!

Liitu PokerStars-iga siit€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal