$100k WSOP Super High Roller'i võitis Nick Petrangelo - PokkeriProd.com
Avaldatud: 6. juuni 2018

$100k WSOP Super High Roller’i võitis Nick Petrangelo

Nick Petrangelo võitis esikoha ja 2 910 227$ WSOP $100k turniiril, teenides sellega karjääri teise WSOP käevõru. Eelmine esikoht antud seerias pärineb aastast 2015, 3000$ Hold ‘em Shootout turniirilt.

USA pokkerimängija tuli turniirile vahetult peale $300k  Super High Roller Bowl’i kuuenda koha ja 900 000$ võitmist.

Osavõtjaid oli 105. Petrangelo lõpetas teise ja kolmanda mängupäeva chiplead’iga. Neljandal päeval alistas ta Fedor Holz’i, Jason Kroon’i, Bryn Kennedy, Stephen Chidwick’i ja lõpuks Elio Fox’i. Viimase ees oli tal HU-s 3:1 edumaa. Teiste staaride Daniel Negreanu, Erik Seidel’i ja Antonio Esfandiari jaoks lõppes turniir juba esimesel päeval. Phil Ivey liitus turniiriga alles teisel päeval.

Nick intervjuus WSOP’ile: “Chiplead’iga mängida on stressirohkem. See on nagu spordis. Kui juhid, ning viimased paar minutit on järel, on stressi rohkem, kuna tahad, et kõik toimiks.” Lisaks rõõmustas värske käevõru omanik turniiri saatnud hea kaardiõnne üle: “Minu õnneks läks tänane lihtsamini kui kõik seni korda saadetu. Ma coolerdasin kõiki, ning jooksin superkuumalt. Ei kurda. Viimased kaks päeva olid mu jaoks väga lihtsad.”

Petrangelo tõusis võiduga GPI edetabelis 11. kohale.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal