Avaldatud: 19. aprill 2016
Kategooria: Live Turniirid / Uudised

ETPF tunnustas möödunud aasta parimaid pokkerimängijaid

Foto: ETPF-i aastagala 2016. Autor: Kairit Leibold, Jokker.ee.

11 päeva väldanud arvult 14. pokkeri Eesti meistrivõistlused kulmineerusid 16. aprillil Olympic Casinos toimunud Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) piduliku galaõhtuga, mille käigus autasustati nii selleaastaseid meistreid kui ka möödunud aasta edukamaid. 2015. aasta Eesti parimaks live-mängijaks valiti ETPF-i liikmesklubide poolt üksmeelselt Ranno Sootla.

Eesti turniirimängijate eliiti ühendavasse Turnapro meeskonda kuuluv nimekas pokkeriproff ning 2014. aasta Eesti meistrivõistluste põhiturniiri tšempion võitis möödunud aasta detsembris juba kolmanda eestlasena maineka Grand Live põhiturniiri, alistades Prahas 296 vastast.

Lisaks triumfeeris Sootla Tallinnas toimunud OlyBet Kings of Tallinn ja 888 Live põhiturniiril ning jõudis auhinnarahadesse Iirimaal, Hispaanias, Maltal ja Soomes korraldatud võistlustel. Tavapäraselt näitas 23-aastane turniiriproff häid tulemusi ka online-pokkeris.

Oma suhtleliselt lühikese mängijakarjääri jooksul on Sootla teeninud ainuüksi live-turniiridel üle 210 tuhande euro auhinnaraha, asudes sellega Eesti läbi aegade edetabelis kõrgel üheksandal kohal. Ligi kaks kolmandikku koguteenistusest pärineb 2015. aastast.

2014. aasta uueks tulijaks valitud Sootla tuli nüüd võitjaks ka rahva lemmiku kategoorias. Möödunud aastal võitis samad tiitlid Eesti läbi aegade edukaim pokkerimängija Madis Müür, kes tunnistati ka aasta pokkeripersooniks. Nüüd kuulus see auhind Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni juhatuse liikmele Tanel Reisile.

Kuigi Müür ei võitnud 2015. aasta parimate valimisel ühtegi auhinda, valiti tema elukaaslane Anneli Jõudna aasta naismängijaks. Aasta netimängijaks tituleeriti nimekas turniiriproff Markku Koplimaa, aasta uustulnukaks Triobet Highrollers in the Sky tšempion Kaspar Sein ning aasta tähtsaimaks pokkerisündmuseks 2015. aasta Eesti meistrivõistlused.

Juba kolmandat aastat järjest ei saanud täiendust Eesti Pokkeri Kuulsuste Halli liikmeskond. «Sisuliselt tähendab Kuuluste Halli valimine elutöö preemiat,» põhjendas ETPF-i juht Tanel Reisi. «2011. aastal anti see Ivo Jurnole, 2012. aastal aga Toomas Taimlale. Võib juhtuda, et lähiaastatel lisandub ka sellesse seltskonda mõni väärikas liige,» lisas Reisi.

ARUTELU FOORUMIS€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal