Subscription
Collapse
Neljapäevaseid Viimsi turnasid enam ei toimu. Minge Nõmmele.
(Topic in the Pokkeriturniirid, Festivalid, Livepokker forum)
06.05.10, 11:44
Netipokkeri Eesti meistrivõistlused toimuvad novembris
(Topic in the Kampaaniad ja Huvitavad Pakkumised forum)
20.11.11, 08:13
Niisama väike mölanurk seoses klubiga
(Topic in the PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi forum)
14.08.13, 17:25
NL 10 kuidas vastata second barrelile IP?
(Topic in the 6-Max Mängijate Foorum forum)
01.07.12, 11:38
NL 10, parim liin preflop QQ mängimiseks
(Topic in the 6-Max Mängijate Foorum forum)
16.10.12, 11:13
No new updates in subscriptions...