NL 10

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • raidz
    Julm Donk
    • Aug 2010
    • 86

    #1

    NL 10

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (5 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (SB) ($12.57)
    BB ($4)
    UTG ($10.40)
    MP ($9.80)
    Button ($9.73)

    Preflop: Hero is SB with A, A
    UTG bets $0.40, 2 folds, Hero raises to $1.20, 1 fold, UTG calls $0.80

    Flop: ($2.50) J, 4, J (2 players)
    Hero bets $2, UTG calls $2

    Turn: ($6.50) 7 (2 players)
    Hero ?

    Lükata sisse või checkida?
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #2
    Re: NL 10

    Turn ei muuda ju midagi või callib villain ainult parema käega?

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #3
      Re: NL 10

      Ck tundub päris hea siin. Või betiks uuesti 2$.

      Comment

      • Nozzu
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1140

        #4
        Re: NL 10

        Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
        Ck tundub päris hea siin. Või betiks uuesti 2$.
        2 oleks selgelt liiga väike bet. Pool potti võiks vähemalt panna.
        Ja chekki siin küll ei paneks. Kui sa siin chekid ja vastane betib, siis sul ei ole õrna aimugi, kus sa oled. Beti pool potti, kui saad raise võid uskuda, et vastane slowplays flopil tripsi ja võid kaardid maha visata.

        Comment

        • raidz
          Julm Donk
          • Aug 2010
          • 86

          #5
          Re: NL 10

          Turn: ($6.50) 7 (2 players)
          Hero bets $7.20, UTG calls $7.20 (All-In)

          River: ($20.90) 3 (2 players, 1 all-in)

          Total pot: $20.90 | Rake: $1.02

          Results:
          Hero had A, A (two pair, Aces and Jacks).
          UTG mucked Q, Q (two pair, Queens and Jacks).


          All in oli väga vale tegu siis? Kolmikut oleks ta vist flopis agressiivsemalt mänginud.. ühtegi tõmmet ka lauas pole.

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #6
            Re: NL 10

            miks peaks keegi flopis Jx (kolmikuga) agressiivsemalt mängima kui juba ise ära mainisid, et lauas ühtegi tõmmet ka ei ole? mõlemad laused sul vastuolus. pealegi ei näe sa siin pea kunagi vastasel kolmikut, sest vastase ranges ei ole Jx käsi.

            turnis panen pool potti, et any river allin saada. samas check ei ole ka kohutav. annab võimaluse vastasel bluffida.

            kui vastane vähegi tajub mängu, siis tema 3bet callingrange OOP (arvestades, et sina näitad sitaks tugevus UTG avangut 3bettides) ongi ilmselt QQ-AA. JJ on vaid üks kombo, mis teeb selle käe väga ebatõenäoliseks + sellega ilmselt ei caliks 3beti kah. niiet standard koht, kus QQ/KK käest valuet võtta.

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #7
              Re: NL 10

              Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
              2 oleks selgelt liiga väike bet.
              Edasi ei tahtnud lugeda. 2$ oleks siin turnil väga fine bet. Meil on tegu no limit holdemiga, mitte mingisuguse mänguga, kus on selged "ettekirjutused" vms, kui palju bettida.. antud juhul võib väiksem bet induceda vastast spewima jne, drawsid niikuinii ei ole. Obviously ei beti hero siin 2$ selleks, et raisele foldida.. kamoon simmo.

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #8
                Re: NL 10

                Samas, IMO jällegi selline väike bet on väga standard kui villain tahab valuebettida, siis nad ikka betivad nii ja see võib ära reeta käe tugevuse. fyte'i jutt kõik õige aga lihtsalt lisan oma väikse vaate.

                Comment

                • fyte
                  Pokkerihai
                  • Jun 2010
                  • 3378

                  #9
                  Re: NL 10

                  Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                  Samas, IMO jällegi selline väike bet on väga standard kui villain tahab valuebettida, siis nad ikka betivad nii ja see võib ära reeta käe tugevuse. fyte'i jutt kõik õige aga lihtsalt lisan oma väikse vaate.
                  Ei loe see mida sina mõtled, vaid loeb see, kuidas keskmisele nl10 grinderile see tundub - nad ei foldi seal AK vmt kätt pmtl never. Veelvähem foldivad paari, ja kui lõpuks riverini on jõutud ja ta shove callimisel 3:1 oddsid saab, siis ta ei foldi seal oma 99-TT ka.
                  Puhas leveldamise küsimus ju - mõnele tundub, et "oh, obv valuebettimine nii väikselt", samas kui teine inimene läheneb asjale nii, et "nkn proovib odavalt bluffida ja potti maha võtta."

                  Comment

                  • Priidix
                    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                    • Jun 2009
                    • 2839

                    #10
                    Re: NL 10

                    damn, tahtsin kirjutada ennem. Bet, bet, bet(AI) ja näeme QQ-d.

                    Comment

                    • Nozzu
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1140

                      #11
                      Re: NL 10

                      Algselt postitas fyte Vaata postitust
                      Edasi ei tahtnud lugeda. 2$ oleks siin turnil väga fine bet. Meil on tegu no limit holdemiga, mitte mingisuguse mänguga, kus on selged "ettekirjutused" vms, kui palju bettida.. antud juhul võib väiksem bet induceda vastast spewima jne, drawsid niikuinii ei ole. Obviously ei beti hero siin 2$ selleks, et raisele foldida.. kamoon simmo.
                      Ok, sa betid 2 ja vastane lükkab nupud sisse. Call? Mille peale sa ta paned siis, et teda callida?

                      Või ongi siin see loogika, et ma betin madalalt, mistõttu vastane arvab, et mul pole midagi käes ja raiseb selle peale kehvema käega mille ma võin julgelt ära callida?
                      Veits tricky liin, minu arvates.

                      Comment

                      • kardaanirist
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 3675

                        #12
                        Re: NL 10

                        Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                        Ok, sa betid 2 ja vastane lükkab nupud sisse. Call? Mille peale sa ta paned siis, et teda callida?

                        no mille peale sina vastase paned? mind täitsa huvitab.

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #13
                          Re: NL 10

                          Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                          no mille peale sina vastase paned? mind täitsa huvitab.
                          Ok, ma mõtlesin kah selle peale aga mul jooksis enne juhe kokku, kui ma tulemini jõudsin. A ma proovin siis uuesti. Vastane betib UTG-lt, tema ranges on kõik taskupaarid, samuti AT+, ning suited broadwayd ja broadwy connectorid. Samas ässa sisaldavad käed võime tõenäoliselt eemaldada, kuna kaks neist on meie käes.
                          Me raiseme ja ta lihtsalt callib. Seega võime ta rangest maha võtta ka KK sest nendega oleks ta meid pre-flopis raisenud. Samal põhjusel võime tõenäoliselt ka QQ maha võtta (tegelt ma 6maxist midagi ei tea, aga ühe 6max preflop charti järgi peaks ka QQ-ga AI minema, erinevalt FR-ist)
                          Väikeste taskupaaridega ei saa ta meie preflop raiset siin callida kuna 0.80 järgi callimiseks peaks tema ja minu stack olema vähemalt 16 daala. Seega võtame ka väiksed taskupaarid maha.
                          Jäävadki järgi broadway kaardid,tõenäoliselt ilma ässata ja võib olla QQ ja JJ. (Ok, mina FR pre-flopis ei calliks raiset ühegi broadwayga ka AK mitte aga see selleks.)

                          Flopil saime calli. Millega? Vahet pole, vastane võis oma boradwaydega näiteks QK floatima minna.

                          Turn: Blank, mis ei sobi floatimiseks. Me betime ja vastane lükkab nupud sisse. Ma paneks ta JK, JQ(kõige tõenäolisem) või JA peale.
                          Last edited by Nozzu; 20.11.11, 22:18.

                          Comment

                          • fyte
                            Pokkerihai
                            • Jun 2010
                            • 3378

                            #14
                            Re: NL 10

                            Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                            Ma paneks ta JK, JQ(kõige tõenäolisem) või JA peale.
                            Ära mõtle üle. Tripsi on raske hittida ning enamus villaneid teab ka seda, et herol pole siin just kuigi tihti Jx ja sp on ta range suht float-heavy..

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #15
                              Re: NL 10

                              KJ, QJ ja AJ väga suure tõenäosusega ei calli meie betti OOP (KJ, QJ ilmselt isegi ava UTG) eeldades, et vastane on vähegi teadlik rangedest (kuna vastane on tundmatu, siis nähes, et mängib 100bb deep eeldan, et tegu on enamvähem mängijaga). Jx tema ranges ei ole. ennem on seal blufid kui Jx imo.

                              Comment

                              Working...