Nl 10 midset, weird spot

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rollkopter
    Grinder
    • Oct 2011
    • 501

    #1

    Nl 10 midset, weird spot

    Cassava Poker $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 4 players - View hand 1631416
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BB: $28.41
    CO: $6.87
    Hero (BTN): $29.27
    SB: $9.46

    Pre Flop: ($0.15) Hero is BTN with J J
    1 fold, Hero raises to $0.35, SB calls $0.30, BB raises to $1.50, Hero calls $1.15, SB calls $1.15

    Flop: ($4.50) T Q J (3 players)
    SB bets $7.96, BB calls $7.96, Hero??



    SB peal on idiootne fish
    BB peal solid reg, 600 kätt, 19/14, 3-bet 5

    küsimus siis, kas overshoven või flätin?
    BB range peaks siinkohal olema QQ, KK, AA, AK, muud ma ei näe siin olevat väga
    Last edited by rollkopter; 09.02.12, 18:06.
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #2
    Re: Nl 10 top set, weird spot

    Raskeks teeb selle käe asjaolu, et oleme BB-ga 280bb deep ja ta call seal flopis on haigelt tugev. 80bb callida seal flopis, et fullerit turni hittida pole vist ilmselt kõige parem idee ja samas flattida ei taha, kuna halbu kaarte ikka on turni, samas kõikide kaartide puhul peale K ja 9 peame BB shove callima. Kui rangeks panna sinu toodud range, siis oleme 54-46 taga regsi vastu, fishil seal harva meid biitiv käsi (tihti mingi tp+oe, 2pair jne).
    Pole deep mängides mingi expert,aga ilmselt ise shoveks ja loodaks parimat, shove teeb kergemaks see, et regs võib seal ikkagi natukene lightimalt callida fishi overbeti ja loodab, et sa ei ärka tagant üles millegi heaga.

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #3
      Re: Nl 10 top set, weird spot

      See on tõesti jube koht. Millega see BB seal callib? ta tahab aint veel sind auku tõmmata oma AK-ga, top seti ja overpaariga ma usun, et ta paneks AI, et olla fishiga kahekesi ja võtta sinult drawimis võimalus. Tundub nii trappy koht.

      Edit: deep oleme hoopis, bb võib jah overpaariga callida ja meie shove peale ära visata või turnis hoo maha võtta.
      Last edited by timz0333; 09.02.12, 18:36.

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #4
        Re: Nl 10 top set, weird spot

        pre teeks 4 beti. 3 way JJga raske.
        sul hea pos. ka. Peale 4beti peaks reg ka ausalt mängima. Parim stsenaarium sa 4bet, fish allarisse, reg foldib sa snapid ja money home

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #5
          Re: Nl 10 top set, weird spot

          good point pikk.

          timz, ei pruugi ta seal AI panna overpairi ja topsetiga, sest fishil 1sent alles ja kiputakse ikka rohkem siis callima kui shovema.
          Samas kuna ta range vastu flippame, siis mai teagi...võibolla kui postfloppi minna, siis äkki võib ka nitise foldi teha, et mitte flipata pea 280bb peale? Ise samas vist ei suudaks :D

          edit: no krt samas fishi pea 100bb teeb selle flippamise jällegi kindlalt kasumlikuks.
          Last edited by k2snakalle; 09.02.12, 18:53.

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #6
            Re: Nl 10 top set, weird spot

            Fold tundub obv liiga weak, samas investeerinud oleme väga vähe (kaoatada väga palju) ja igal juhul me näeme mis BB-l käes on.

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #7
              Re: Nl 10 top set, weird spot

              Ma shoveks siin päris kindlasti, fishi raha potis teeb selle kasumlikuks, pealegi ma paneks ta range veel TT, mis teeb selle 50-50 regi range vastu.

              Comment

              • rollkopter
                Grinder
                • Oct 2011
                • 501

                #8
                Re: Nl 10 top set, weird spot

                4-bet tundub tagant järgi normaalne

                andsin talle lihtsalt suht palju respecti, kuna ta ei light 3-beti palju

                5-beti peale insta fold, aga callisin ja sain sellise raske spoti hoopis

                Comment

                • HerrJanks
                  Pokkerihai
                  • Jul 2011
                  • 3769

                  #9
                  Re: Nl 10 top set, weird spot

                  3bet on ebaoluline hetkel, sqz stat loeb, seda peaks HUD'is kasutama. Pealegi fish callib, siin ta võib palju laiemalt squeezida, aga kindlasti valuerangega, see peaks olema miski alates 77+, ATs+, AJo+ vms

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #10
                    Re: Nl 10 top set, weird spot

                    jup, tihti vastaste sqz range on palju kitsam kui 3bet range

                    Comment

                    • emmimees
                      Klubi Liige
                      • Aug 2010
                      • 2719

                      #11
                      Re: Nl 10 top set, weird spot

                      Ma jätsin esimese hooga vastamatta, sest tõesti ei teadnud, mis õige on.. aga kuna siin juba matemaatikud stovesid selle flipiks, siis peaks shove imo väga kasulik olema, arvestades suurt hulka dead money. Oleme küll hirmuäratavalt deepid siin, aga ainult nutsi peale teda siin ei tahaks panna... samas oletame isegi teades, et tal AK, ei ole meil küllalt palju equityt?
                      Aga sick spot on see tõesti nii deepilt.

                      Comment

                      • HerrJanks
                        Pokkerihai
                        • Jul 2011
                        • 3769

                        #12
                        Re: Nl 10 top set, weird spot

                        Ma arvan et ta sqz range võib laiem olla.

                        Comment

                        • fyte
                          Pokkerihai
                          • Jun 2010
                          • 3378

                          #13
                          Re: Nl 10 midset, weird spot

                          AK vastu ei ole tegelikult sugugi väga halvas seisus 3way (36% equityt) ja tal kõiksugu muid käsi ka ranges, seega shove jah.

                          Comment

                          • qjet
                            Grinder
                            • Apr 2009
                            • 806

                            #14
                            Re: Nl 10 midset, weird spot

                            ei 4beti pre flat on hea ja as played stacks off.

                            Comment

                            Working...