Subscription
Collapse
200NL: OESD + BD FD + Ülepaar. Flopi ja Turni mäng.
(Topic in the Full Ringi Mängijate Foorum forum)
02.03.10, 20:31
2Nl, vastase turni agressioon, endal maja
(Topic in the 6-Max Mängijate Foorum forum)
09.10.10, 11:27
3,5 ht turni otsus või viga flopis?
(Topic in the Heads-Up'i Mängijate Foorum forum)
31.12.11, 18:15
3.5 HT HUSNG: Riveril fishi vastu Ahighga callimas
(Topic in the Heads-Up'i Mängijate Foorum forum)
28.05.12, 20:38
3.50$ 45-man turbo, AJs UTG-l. Mida teha?
(Topic in the Turniirimängijate Foorum forum)
20.09.11, 07:54
No new updates in subscriptions...