3 handed mängus 55 push or fold?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Strateeg
    Õpihimuline Mängur
    • Jul 2009
    • 303

    #1

    3 handed mängus 55 push or fold?

    Tere

    Kuna pole eriline turnapro, siis mõtlesin ühe lives juhtunud käe kohta küsida.
    turniiri viimased kolm mängijat, prizepool jaguneb 50-30-20 protsentidega. Blindid 2000/4000

    BTN 20k
    SB 36k pluss postitud blind 2000
    BB 8k pluss postitud blind 4000

    3kesi jäädes on mäng kestnud umbes 1h ja kõigi stackid on käinud üles alla, kõik mängijad jagavad rahuldaval tasemel push/fold faasi. SB on veidi keskmisest loosem, BB pigem passiivsem ja tightim olnud 3handed mängus. BTN ei ole pushides senini alla KJs näidanud.

    1. BTN 55 Push or fold?
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
  • Godspeed_EJ
    Klubi Liige
    • Nov 2009
    • 3049

    #2
    Re: 3 handed mängus 55 push or fold?

    1. Push
    2.Ax, KJ+
    3.fold

    Comment

    • onuark
      Pokkerihai
      • Oct 2009
      • 1760

      #3
      Re: 3 handed mängus 55 push or fold?

      push
      fold
      fold

      Comment

      • KeRRRt
        Grinder
        • May 2009
        • 774

        #4
        Re: 3 handed mängus 55 push or fold?

        Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
        1. Push
        2.Ax, KJ+
        3.fold
        teine ma pole nõus. AT+ ja 77+

        esimene muidu push
        teine fold
        kolmas ka fold

        Comment

        • tolmuahv
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 2502

          #5
          Re: 3 handed mängus 55 push or fold?

          1) Push
          2) Fold
          3) Push

          Kolmas on push sellepärast, et 2. ja 3. koha vahe on vaid 10% payoutist ja meil oleks peale foldi vaid 2bb alles. S.t. järgmise käega me läheme any2 all-in nagunii ja meid callib any2 või siis isegi 2 vastast kui BTN ellu jääb.

          Comment

          • kmatser
            Kahtlustatav Pettus(t)es
            • May 2010
            • 51

            #6
            Re: 3 handed mängus 55 push or fold?

            1 push
            2 fold, ma calliks seal ATo/AJs , 88+ , KQs+
            3 push/fold, pigem siiski push jälgides M ja sinu võimalusi võitmaks turniiri, push on õigem

            Comment

            • MauroIceMan
              Julm Donk
              • Oct 2010
              • 67

              #7
              Re: 3 handed mängus 55 push or fold?

              1. Push
              2. Fold antud olukorras, aga muidu ka nagu juba manitud, mingi 77+ ja AT+ KQ ka ilmselt..
              3. Calliks kui SB pole callinud. Kui SB on ka callinud, call/fold, aga minu arust oleneb see ka väga summast mida üritada saada kui vahe ikka tuhandetes dollarites kui mitte suuremad siis pigem foldin 33 ja loodan et teine kukkub välja.

              Comment

              • Strateeg
                Õpihimuline Mängur
                • Jul 2009
                • 303

                #8
                Re: 3 handed mängus 55 push or fold?

                Tänud kõigile vastanutele, sain enda mõttekäigule kinnitust!

                Comment

                Working...