200NL: OESD + BD FD + Ülepaar. Flopi ja Turni mäng.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    200NL: OESD + BD FD + Ülepaar. Flopi ja Turni mäng.

    Deem. Ei mäleta täpselt, kes oli vastane sest nimesid ei ole ju enam.. *nuuks*. Aga ta oli kindlasti regular ja eeldaks miski 17/13 tüüpi mängija. Ühesõnaga tight mängija ja päris kindlasti oli vaakum.

    Küsimused
    1. Ma callisin flopi aga kas see on hea?
    2. Mida teete turnil?


    Cake Poker $200.00 No Limit Hold'em - 9 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    UTG+1: $202.95
    UTG+2: $205.00
    MP1: $110.00
    MP2: $83.00
    Hero (CO): $213.60
    BTN: $296.00
    SB: $356.90
    BB: $152.60
    UTG: $110.00

    Pre Flop: ($3.00) Hero is CO with J J
    5 folds, Hero raises to $4, 1 fold, SB raises to $14, 1 fold, Hero calls $10

    Flop: ($30.00) T 8 9 (2 players)
    SB bets $20.00, Hero calls $20 ??? ???

    Turn: ($70.00) 4 (2 players)
    SB bets $40.00, Hero ???
  • McFoldberg
    Grinder
    • Nov 2008
    • 731

    #2
    Re: 200NL: OESD + BD FD + Ülepaar. Flopi ja Turni mäng.

    Flop on hea küsimus, fold equityt peaks meil antud juhul olema ja isegi kui pole, siis equityt päästmiseks on. Aga kuna ma olen haledalt weak-tight, siis callin selle spoti, sest võiks ju samas mõelda, et 3beted potis kui vastane cbetib oop nii wet boardi, ei tohiks meil väga fold equityt olla (hullult vastuolus endaga nagu alati). Samas kui meil pole fold equityt selles spotis, sest vastase range koosneb enamjaolt meid beativatest kätest, ei ole ilmselt ka meie reaalne equity eriti kõrge, hästi obvious equity on meil, mistõttu implied oddse ei ole väga. Rääkimata kolmanda poti olukordades, kus ma ei oskaks absoluutselt optimaalselt mängida.

    Üldiselt mulle mõeldes tundub, et flop peaks olema kas raise või fold, kuigi pole ikkagist absoluutselt kindel. Turn on aga imo as played kindel fold, sest vastase range on siin imo alasti for value ja meil pole lihtsalt piisavalt equityt ega implied oddse, et jätkata.

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #3
      Re: 200NL: OESD + BD FD + Ülepaar. Flopi ja Turni mäng.

      Turn küll mingi kindel fold pole. Iga set ja combodraw raiseb floppi, mida me repime?

      Comment

      • Keiss
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1592

        #4
        Re: 200NL: OESD + BD FD + Ülepaar. Flopi ja Turni mäng.

        Mul oli sarnane olukord 77-ga suht hiljuti. Flop oli sama aga ilma mastiostuta ning lisaks minule tahtis üks vennike veel floppi näha ehk siis 3way, tundus ideaalne koht setti esindada. Reg veel blindi pealt oop checkis nagu tal oleks 2 overcardi lihtsalt. Ma panin pool potti ja raises. No ega siis foldima muidugi ei hakanud aga kahjuks ei vedanud välja ning reg KK-ga võitis.

        Hiljem mõtlesin, et JJ oleksin sama moodi mänginud. Väga raske olukord nende JJ-ga. Vbolla tõesti peaks 2 tn callima ja maybe ta 3 tänavat ei julge enam panustada kui missib või isegi ülepaariga. Samas võib see olla hullem raha põletamine kui nupud teha kuskil? Sest ütleme kui tal on AK potid näiteks paneb ta suure tõenäosusega riveril nuppe/suure beti missediga. Ma ise üldiselt väldin selliseid riveri raskeid otsuseid poolkõva käega, kus callides võin olla juba drawing dead. Passiivselt drawd mängida nagu ka ei oska eriti :) Maybe paneks siis turni raise? Tundub veel tugevam vast...Ranka ikka kohe leiab neid raskeid käsi.
        Last edited by Keiss; 27.02.10, 19:38.

        Comment

        • tolmuahv
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 2502

          #5
          Re: 200NL: OESD + BD FD + Ülepaar. Flopi ja Turni mäng.

          Flopi calliksin, sest foldida sellise koha peal lihtsalt ei taha/oska ja kui vastasel on QQ+, siis ei näe, et saaksime ta käe pealt maha nii lihtsalt kui turnil. Turnil paneks committiva raise, aga mitte all-in, a la raise to 150. Vähegi mõtlev vastane peaks siis oma QQ+ üle vaatama ja otsustama, kas tahab nii wet boardil overpaariga välja maksta. Lisaks oleks meil riverisse 6-10 outi. All-in oleks liialt draw'd reppiv ja minu meelest saaks overpaari just committiva raisega kergemini foldima.

          Comment

          • 2ssapaar
            Õpihimuline Mängur
            • Nov 2008
            • 423

            #6
            Re: 200NL: OESD + BD FD + Ülepaar. Flopi ja Turni mäng.

            Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
            Flopi calliksin, sest foldida sellise koha peal lihtsalt ei taha/oska ja kui vastasel on QQ+, siis ei näe, et saaksime ta käe pealt maha nii lihtsalt kui turnil. Turnil paneks committiva raise, aga mitte all-in, a la raise to 150. Vähegi mõtlev vastane peaks siis oma QQ+ üle vaatama ja otsustama, kas tahab nii wet boardil overpaariga välja maksta. Lisaks oleks meil riverisse 6-10 outi. All-in oleks liialt draw'd reppiv ja minu meelest saaks overpaari just committiva raisega kergemini foldima.
            sa tahad vastast 3-bet potis overpairi foldima panna...see ei lähe sul läbi

            flopil on pole muud võimalust kui call. Turnil raise on välistatud sest ta snapib sind oma overpairiga. Kas fold või call. Ma ei teagi mida ma teeks.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: 200NL: OESD + BD FD + Ülepaar. Flopi ja Turni mäng.

              Tulemused

              Kui õigesti mäletan siis callisin turni, river oli blank ning foldisin.

              Comment

              Working...