25NL FR TPTK vs 2 players

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Sass
    Bännitud
    • Dec 2008
    • 1889

    #1

    25NL FR TPTK vs 2 players

    villain 14/8 170 kätt 3bet 0



    Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 8 players
    The Official 2+2 Hand Converter Powered By DeucesCracked.com

    BB: $20.70
    UTG: $23.00
    Hero (UTG+1): $42.85
    MP1: $25.85
    MP2: $25.00
    CO: $57.60
    BTN: $31.70
    SB: $25.45

    Pre Flop: ($0.35) Hero is UTG+1 with K A
    1 fold, Hero raises to $1, 2 folds, CO raises to $3, 1 fold, SB calls $2.90, 1 fold, Hero calls $2

    Flop: ($9.25) 5 6 A (3 players)
    SB bets $5.80, Hero calls $5.80, CO raises to $54.60 insta all in, SB folds, Hero ???
  • tolmuahv
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 2502

    #2
    Re: 25NL FR TPTK vs 2 players

    Mille peale sa nitist villaini paned, millest ise ees oled?

    Ainult AK võib olla käsi, millega splitid. Kogu ülejäänud võimalik villaini range peaks olema meist pikalt ees. See on nii halb koht bluffimiseks ka, et raske oleks siit bluffi oodata.

    Niti vastu ühe paariga kogu stackiga ebaloogiline liigutus ilma readita ära callida ei õigusta end.

    Comment

    • Sass
      Bännitud
      • Dec 2008
      • 1889

      #3
      Re: 25NL FR TPTK vs 2 players

      villaini panin AK QQ+ peale... 2 vastase vastu A high boardil mõtlesin et ta vaevalt QQ, KK blufib kui 2 meest 3bet potti callind ja flopil yks bettind ja teine callind, mõtlesin ka et kas tal AA v AK muud handid makes no sense

      samas ka AA-ga tahaks teisi välja potist hirmutada sellisel boardil?

      Comment

      • hillu
        FPP Pro
        • Oct 2008
        • 260

        #4
        Re: 25NL FR TPTK vs 2 players

        Samas, nuts ei ole tal ka käes, oleneb ka sinu statsidest, kas vastane võib su maha lükata TPTK pealt, AK pealt, sellise betiga? Vabalt võib. Näiteks ka KK hoides. Samas jah, callides sellise raise võib ainult lootuses splittida. Hero call oli juba suht suur mistake.

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #5
          Re: 25NL FR TPTK vs 2 players

          Ja PF callid, sest loodad flopata mida?

          Comment

          • Sass
            Bännitud
            • Dec 2008
            • 1889

            #6
            Re: 25NL FR TPTK vs 2 players

            Algselt postitas vapsik Vaata postitust
            Ja PF callid, sest loodad flopata mida?
            seda mis tuli, aga lotosin postflopis vähe teistsugust actionit.

            vb mingi rea+ flushi t6mme ka

            Comment

            • noname
              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
              • Oct 2009
              • 2366

              #7
              Re: 25NL FR TPTK vs 2 players

              Algselt postitas vapsik Vaata postitust
              Ja PF callid, sest loodad flopata mida?
              Royalit ofc...

              Aga ma foldiks ka pfr prolly.

              170 kätt 3bet 0

              As played

              Kätt arv pole küll suur,aga prolly on siin AA.
              Või tõesti AK,mis oleks ka split.
              Stackid nii suured.Ma foldiks...(ja siis küsiks miks ma callisin PFR üldse)

              Comment

              Working...