Subscription
Collapse
kuidas mängida JJ antud situatsioonis?
(Topic in the Turniirimängijate Foorum forum)
05.04.10, 06:56
Küsimus paaride kohta DB-s.
(Topic in the Üldiselt Pokkerist ja Mängudest, Pokkeriuudised, Info forum)
04.05.10, 22:05
kuuks välismaale cashi grindima!?
(Topic in the Pokkeriturniirid, Festivalid, Livepokker forum)
04.05.13, 20:57
No new updates in subscriptions...