Küsimus paaride kohta DB-s.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • NicoTeen
    Räme Fish
    • Apr 2010
    • 4

    #1

    Küsimus paaride kohta DB-s.

    Hommik.

    Vajan teie abi nõus. Küsimus järgmises. Kuidas mängida paare Double or Nothingus. Palju panustada millise paariga ja millisest positsioonist.
    Mängin Starsis DB 5$ kuid tunnen, et eriti väikseid paare mängin valesti. Oleksin tänulik kui Pokkeriprod aitavad nõus.
  • miksnii
    Grinder
    • May 2009
    • 580

    #2
    Re: Küsimus paaride kohta DB-s.

    .

    Comment

    • NicoTeen
      Räme Fish
      • Apr 2010
      • 4

      #3
      Re: Küsimus paaride kohta DB-s.

      Jahh, siuke tunne, et mingeid Prosid siin ei ole. Keegi ei viitsigi vastada. Perse teie foorum.

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #4
        Re: Küsimus paaride kohta DB-s.

        :D
        mängi hästi väikseid PP!
        edu laudades!

        Comment

        • HU grinder
          Vana Tegija
          • Feb 2010
          • 1002

          #5
          Re: Küsimus paaride kohta DB-s.

          FFS, tuula foorumis ringi ka tiba, sellele on vastatud nii palju, et keegi ei vaevu seda enam uuesti tegema.

          Comment

          • low-flow
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 1208

            #6
            Re: Küsimus paaride kohta DB-s.

            Liiga keeruline küsimus, me vastame rohkem sellistele: "Kumb on ikkagi tugevam, kas frush või rida?"

            Comment

            • nomerlot
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 2233

              #7
              Re: Küsimus paaride kohta DB-s.

              Algselt postitas low-flow Vaata postitust
              Liiga keeruline küsimus, me vastame rohkem sellistele: "Kumb on ikkagi tugevam, kas frush või rida?"
              loomulikult frush

              Comment

              • mkva
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1972

                #8
                Re: Küsimus paaride kohta DB-s.

                Algselt postitas NicoTeen Vaata postitust
                Perse teie foorum.
                Made my day :D

                Comment

                • Simmo
                  Grinder
                  • Dec 2009
                  • 760

                  #9
                  Re: Küsimus paaride kohta DB-s.

                  Algselt postitas mkva Vaata postitust
                  Made my day :D
                  And my aswell

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #10
                    Re: Küsimus paaride kohta DB-s.

                    Nii üldist küsimust ei saa paari lausega vastata, pead spetsiifilisi käsi välja tooma.

                    Comment

                    • R1naldo
                      Jube Noob
                      • Apr 2009
                      • 143

                      #11
                      Re: Küsimus paaride kohta DB-s.

                      check instacall, check instacall, check instacall, sest holdemis nagunii kellegil kunagi kätt ei ole ja su paar on hea igaaa korrrrd

                      Comment

                      Working...