Hommik.
Vajan teie abi nõus. Küsimus järgmises. Kuidas mängida paare Double or Nothingus. Palju panustada millise paariga ja millisest positsioonist.
Mängin Starsis DB 5$ kuid tunnen, et eriti väikseid paare mängin valesti. Oleksin tänulik kui Pokkeriprod aitavad nõus.
Vajan teie abi nõus. Küsimus järgmises. Kuidas mängida paare Double or Nothingus. Palju panustada millise paariga ja millisest positsioonist.
Mängin Starsis DB 5$ kuid tunnen, et eriti väikseid paare mängin valesti. Oleksin tänulik kui Pokkeriprod aitavad nõus.
Comment