kuuks välismaale cashi grindima!?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #1

    kuuks välismaale cashi grindima!?

    hey..
    tahaks kuskil cash mängida... eesti kasiinodesse veel sisse ei saa ja homegamedel on tase liiga hea(tegelt on blindid liiga väiksed )
    nii et peab 1-4 nädalaks välismaale minema..

    tulge ka!?


    kuhu?
    mis te Monacost arvate? (seal ikka 18+ jh?)
    kuidas seal hotelli/hostelide hinnad on? või kus peaks ööbima?
    kui kallis kohapeal üldiselt elu on? palju eelarve peaks olema?

    ja kui hea tase üldse sealsetes kasiinodes on?
    näiteks NL1k võrreldes starsi NL100ga

    discuss!
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #2
    Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

    monaco ju põhimõtteliselt kõige kallim koht üldse? Kui eesmärk on raha teenida, siis on kasvõi läti kõvasti parem valik. Samas nl1k perspektiivist ei oska öelda, kui sulle meeldib 500 kulli õhtusöögi eest maksta, siis anna minna.

    edit: ega sa jumala eest ühes lauses kahe erineva valuuta limiitidest ei rääkinud?

    edit2:
    1. accommodation prices: 65 sq meter at 3,000 euro a month

    2. public transportation fares: normal french rates; 1 euro for bus, 6 euros to get by train to Nice

    3. food prices: 800 euro per month. Does not include eating out

    4. health prices: about 150 euro a month minimum, but it all depends on what plan, coverage, etc.

    5. eduction prices: n/a but I have friends who educate kids in Monaco and know its expensive.

    6. energy prices: about 100-150 euro per month

    7. common bills: Internet/television/telephone: package deal for 60 euro per month
    mobile phone: two year contract for at least 80 euro per month plus extra on calls above the limit

    8. prices of a good menu in a traditional restaurant: can be anything in Monaco, up to several hundred euros. A normal lunch cost around 20-30 euro, but some places have plat du jour for about 15 euro.

    9. prices of a beer or a coffee in a regular pub: Beer about 6 euro; coffee about 5 euro. This can be less or more, all depending if you know where to go to keep rates down.

    To exist on minimum basic existence level in Monaco, you need to earn a minimum 5,000 euro per month. With 5,000 euro you are basically a low income resident and will not be able to own a car, afford car insurance, go out, travel, entertain etc.

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #3
      Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

      suvel mängisin ühe õhtu monaco kõrval Menton-s, seal oli 5/5€ mäng ja väga soft paljude turistidega ja mõnede regularidega. kaotasin mõni sada seal kohutava jooksuga kus settidega kaotasin suuremale majale jne.

      aga seal oli kindlasti parem mäng kui monacos kuigi ainult 1 laud jooksis kohe kui 6 inimest kokku sai. samas oli tegu väga väikese rake-ga ja esimene jook oli ka vist tasuta.

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #4
        Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

        barcelonat soovitaks. Casino Tarragona, seal kõik mida hing ihaldab, paras hunnik turiste jne. ja kui kuuks ajaks, siis sebi 4-5 inimest kaasa. seda seepärast, et tuleb üür odavam. võtate maja koos välibasseiniga, see maksab ca 1500 euri kuus. muidu on ka elu suht odav, eriti võrreldes monacoga :D

        Comment

        • mkva
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 1972

          #5
          Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

          Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
          barcelonat soovitaks. Casino Tarragona, seal kõik mida hing ihaldab, paras hunnik turiste jne. ja kui kuuks ajaks, siis sebi 4-5 inimest kaasa. seda seepärast, et tuleb üür odavam. võtate maja koos välibasseiniga, see maksab ca 1500 euri kuus. muidu on ka elu suht odav, eriti võrreldes monacoga :D
          omgffsshitfakk ma tahaks täiega barceloasse

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #6
            Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

            Algselt postitas mkva Vaata postitust
            omgffsshitfakk ma tahaks täiega barceloasse
            Millal plaan minna?
            Kui nüüd mitte väga lähiajal oleks ma isegi käpp ja teeks väikse 2m2m sessi.

            Comment

            • mkva
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1972

              #7
              Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

              Ma lähen taisse ära juba varstivarsti.. aga deem kuidas barcelonas tahaks käija.. ja obv 2m2m teema seal oleks absolute fckin nuts!

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #8
                Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

                jep, teema ise on hea, kuna endalgi oli plaanis suve hakul enne Austraaliasse minekut teha väike kuu ajane pokkerisess välismaal. Eks näis mis sellest saab.

                Comment

                • kivisaba
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2514

                  #9
                  Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

                  mingi poole mai pealt huvitaks ennastki selline plaan
                  aga kuna ma nii kehv enda aja plaaneerimine siis mitte ei tea kas võimalik enam siis on

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #10
                    Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

                    hakkasin täpsemalt vaatama ja see Tarragona jääb Barcelonast veidi lõuna poole. aga mida lõuna poole seda odavamaks üürid lähevad. Malagas saab korraliku appartmendi ca 1200 euriga. kel huvi odavate üüripindade vastu vaadaku `segundamano. es` , sealt regiooni peal klikk ja valik ´todas las categorias` ja sealt `alquiler de vacaciones y apartmentos`. ennast on see teema ka nii kettasse ajanud, et kisub vägisi minekuks. aga märtsi lõpp v aprilli algus. kasiinosid tundub seal igal pool olevat
                    Last edited by rahvavaenlane; 14.02.10, 15:29.

                    Comment

                    • mkva
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 1972

                      #11
                      Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

                      A seal saab inglise keelega hakkam?

                      E: que pasa ja nats veel peaks ka hakkama saama tho :P

                      Comment

                      • rahvavaenlane
                        Klubi Liige
                        • Dec 2009
                        • 3040

                        #12
                        Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

                        Algselt postitas mkva Vaata postitust
                        A seal saab inglise keelega hakkam?

                        E: que pasa ja nats veel peaks ka hakkama saama tho :P
                        turismikas ju. briti bitche nagu muda

                        Comment

                        • mkva
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 1972

                          #13
                          Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

                          selliseks 2m2m projektiks ma ei kujutaks paremat kohta ette kui barcelona. Kuigi ma pole seal käinud ja ei tea väga palju sellest, aga siiski on midagi mis sinna tõmbab..

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #14
                            Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

                            Algselt postitas mkva Vaata postitust
                            Ma lähen taisse ära juba varstivarsti.. aga deem kuidas barcelonas tahaks käija.. ja obv 2m2m teema seal oleks absolute fckin nuts!
                            imo barcelonas villas chillides ei viitsi küll arvuti taha grindima minna :P

                            aga muidu on hea plaan... aga kuna?
                            ehk peaks ootama uue HS ära :D ?

                            Comment

                            • vsiu100
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4253

                              #15
                              Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

                              maltast räägitakse live pokkeri koha pealt palju head.
                              soovitan seda uurida.

                              Comment

                              Working...