Subscription

Collapse

Profile Sidebar

Collapse
Kosmonaut
Kosmonaut
Grinder
Viimase tegevuse aeg: 08.12.13, 17:15
Joined: 22.02.10
Location:
  • Subscribed
Clear All
new posts
NL 10 bottom two, AI või fold? (Topic in the 6-Max Mängijate Foorum forum)
21.05.10, 07:23
NL 10 kuidas vastata second barrelile IP? (Topic in the 6-Max Mängijate Foorum forum)
01.07.12, 11:38
NL 10 T9s FD boardil 2 vastase vastu (Topic in the 6-Max Mängijate Foorum forum)
19.04.10, 17:15
NL 10, linecheck aggro vastase vastu (Topic in the 6-Max Mängijate Foorum forum)
14.12.11, 01:26
Nl 10, postflop otsused (Topic in the 6-Max Mängijate Foorum forum)
18.12.11, 18:00
NL 25 flop play preflop 4-betitud potis (Topic in the 6-Max Mängijate Foorum forum)
04.07.12, 17:23
NL 25, AJs squeeze saab callerilt 4beti. (Topic in the 6-Max Mängijate Foorum forum)
11.05.10, 02:53
NL 4. Overpair 3bet potis, low flop. (Topic in the 6-Max Mängijate Foorum forum)
18.11.11, 11:31
NL 4. Overpair ja OESD, 4 handed. (Topic in the 6-Max Mängijate Foorum forum)
29.11.11, 08:06
nl 50 200 deep vs fish. (Topic in the 6-Max Mängijate Foorum forum)
30.01.12, 22:47
No new updates in subscriptions...
User has no subscribers to display...
Working...