NL 10 bottom two, AI või fold?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • I R Baboooon
    FPP Pro
    • Jan 2010
    • 235

    #1

    NL 10 bottom two, AI või fold?

    Kuna ma oma päevikust ühtset vastust ei saanud sellele handile, siis panen siia selle, vastane 20/16/5.3.
    Kas paneksite nupud keskele või foldiksite vastase shove peale?

    No-Limit Hold'em, $0.25 BB (5 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    UTG ($27.60)
    Hero (MP) ($33.80)
    Button ($26.95)
    SB ($26.95)
    BB ($28.80)

    Preflop: Hero is MP with 5, 7
    1 fold, Hero bets $0.75, Button calls $0.75, 2 folds

    Flop: ($1.85) A, 5, 7 (2 players)
    Hero bets $1.25, Button raises $4, Hero raises $9.75, Button raises $22.20 (All-In), Hero calls $15.20

    Turn: ($54.25) J (2 players, 1 all-in)

    River: ($54.25) 10 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $54.25
    Last edited by I R Baboooon; 09.05.10, 13:59.
  • 50CandyJoe
    FPP Pro
    • Jan 2009
    • 253

    #2
    Re: NL 10 bottom two, AI või fold?

    Ma foldiks pre, aga kui sa juba mängisid, siis ma välistaks AK, AQ, AJ, AT, kuna nendega paneks TAG pre 3beti. A5, A7, 55 ja 77 vastu oleme taga. A9, A8 ja FD-ga ta sind ei 5-beti. Seega imho FOLD!

    Comment

    • I R Baboooon
      FPP Pro
      • Jan 2010
      • 235

      #3
      Re: NL 10 bottom two, AI või fold?

      No sa võid need A5 ja A7 välja lugeda siin, aga tavaliselt nendega ei callita pre, AQ AJ AT aga jäävad küll nende calling rangesse.

      Comment

      • Kosmonaut
        Grinder
        • Feb 2010
        • 584

        #4
        Re: NL 10 bottom two, AI või fold?

        Miks sa arvad et IGA tag paneb AT+ 3beti pre (@50candyjoe)? AA on küll seepärast suht välistatud, 55 ja 77 le on sul blocker. Mina arvan et pole paha nuppe teha, eriti arvestades, et vastane suht aggro. Ta on siin võimeline ka mingeid FDsid nii mängima. Samuti ka AQ, AK (kuigi see on suht kindel 3bet pre), isegi äkki AJ.

        20/16 vastane ei pruugi ka tihti callida A5, A7.

        Preflopi kohta, et võib selliseid käsi mängida kyll ka MP pealt, aga pigem foldiks selle. Olenenb kui aktiivne oled olnud lauas enne.

        Comment

        • qjet
          Grinder
          • Apr 2009
          • 806

          #5
          Re: NL 10 bottom two, AI või fold?

          ma oleks callind flopi ja turnis bustoks läind, kui sinna heart ei tule. villaini rangesse võib ka väga vabalt panna suited connectorid, mis tunduvad buttoni ranges väga usutavad . AJ AQ ei tahaks uskuda.

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #6
            Re: NL 10 bottom two, AI või fold?

            See on NL25 ju

            Comment

            • blizkaa
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 389

              #7
              Re: NL 10 bottom two, AI või fold?

              Nagu mängitud, siis lauas ei foldiks, aga insta beat me siin ka päris ei ole. 23s,34s, 46s, 68s, 89s on potentsiaalsed kombo drawd; naked fd annaks range muidugi tublisti juurde. Samas pärast hunnikut tubli mõtlemist ja eeldusel et ta õhuga otsa paneb harva, siis esimese raise peale ei oleks halb siin ka foldida. Otsa pannes foldi ei leia, sest ta kütab sisulselt kogu oma range enivei sisse ju, seega raise siin on ilmselge viga, kui sa ei taha nuppe kohe sisse saada. Callimine oleks iseenesest huvitav valik, aga 2,4,6,8,9+ärtud teevad mingi kombo käeks, et head lahendust ikkagi pakkuda ei oska.

              p.s. aga huvitav käsi iseenesest

              Comment

              • Blackbirds
                FPP Pro
                • May 2010
                • 206

                #8
                Re: NL 10 bottom two, AI või fold?

                no pmst. sellises olukorras, kus sul 10 taala potis sees juba ei saa ever foldida seal.
                most likely hand temal on ehk 89hh

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #9
                  Re: NL 10 bottom two, AI või fold?

                  Algselt postitas Blackbirds Vaata postitust
                  no pmst. sellises olukorras, kus sul 10 taala potis sees juba ei saa ever foldida seal.
                  most likely hand temal on ehk 89hh

                  Vana teema küll aga küsimus sulle

                  Mismoodi sa saad vastase konkreetse käe peale panna? Oled seda mitmes strateegia teemas mu arust juba teinud. Vb ma eksin.

                  Comment

                  • Blackbirds
                    FPP Pro
                    • May 2010
                    • 206

                    #10
                    Re: NL 10 bottom two, AI või fold?

                    Tean villaini range, Herol on blockerid viiele ja seitsmele. Raisib flush drawga, tavaliselt on midagi juures ka. Naked flush drawga pigem flatib. Nii et 89hh on hea oletus, aga ega mitte absoluutne tõde.
                    AQ AJ AT ei mängita tavaliselt nii flopis, minu arust.
                    Ma ise flatiks vastase check raisi flopis ja annaks tavaliselt alla turnis kui ta edasi lammutab ehk siis pmst bluff catcher. Kui ta turn checkib, siis betiks.
                    Last edited by Blackbirds; 16.05.10, 13:29.

                    Comment

                    • VinQbator
                      FPP Pro
                      • Dec 2008
                      • 214

                      #11
                      Re: NL 10 bottom two, AI või fold?

                      Flopis 3betiks 9 asemel mingi 12-13 ja calliks allini.

                      Comment

                      Working...