nl 50 200 deep vs fish.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • anatoli grinder
    Õpihimuline Mängur
    • Dec 2010
    • 337

    #1

    nl 50 200 deep vs fish.

    Tegemist siis calling stationiga, kes never ever ei foldi mitte kunagi mitte midagi.
    Hero liin on ok?

    Pacific $50.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1615756
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BB: $55.56 - VPIP: 17, PFR: 15, 3B: 5, AF: 8.3, Hands: 495
    UTG: $175.72 - VPIP: 60, PFR: 4, 3B: 2, AF: 0.7, Hands: 214
    Hero (MP): $99.62 - VPIP: 20, PFR: 17, 3B: 7, AF: 3.5, Hands: 220185
    CO: $42.20 - VPIP: 29, PFR: 9, 3B: 5, AF: 4.8, Hands: 148
    BTN: $50.00 - VPIP: 20, PFR: 18, 3B: 9, AF: 3.1, Hands: 1146
    SB: $52.75 - VPIP: 19, PFR: 15, 3B: 8, AF: 5.5, Hands: 901

    Pre Flop: ($0.75) Hero is MP with 6 6
    UTG calls $0.50, Hero raises to $2.25, CO calls $2.25, 3 folds, UTG calls $1.75

    Flop: ($7.50) 7 J 6 (3 players)
    UTG bets $3.75, Hero raises to $10.50, CO folds, UTG calls $6.75

    Turn: ($28.50) 4 (2 players)
    UTG checks, Hero bets $21.37, UTG calls $21.37

    River: ($71.24) 5 (2 players)
    UTG checks, Hero bets $65.50, UTG calls $65.50
  • Mr_Kenny
    Vana Tegija
    • Jun 2011
    • 1357

    #2
    Re: nl 50 200 deep vs fish.

    Fain, mulle meeldib väiksem sizing saad tihemini vaadatud.

    E: Aegajalt valueownid ennast ja on ka mõnusam :)

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #3
      Re: nl 50 200 deep vs fish.

      Ma checkiks järgi või bet-foldiks mingi 30 max, et ta 2 paari või sitemaga kinni maksaks(kas sellel stationil oli donkbet siis ka "kõigega" ?)

      Comment

      • veeretas
        • Apr 2010
        • 412

        #4
        Re: nl 50 200 deep vs fish.

        flopil kindlasti suurem raise. Antud juhul ei ole see isegi kolmekordne raise ja tihtilugu dongatakse poole potiseid panuseid drawdega vms. Ja kui ütled et ei pane midagi maha siis miks mitte panna ta rohkem flopil maksma, kui drawd ei ole veel koos. Ja kui flopil suurem raise siis saab ka turnis rohkem bettida ja lõpuks jääb siis riverisse väiksem bet. Ei tohi mõelda, et raisen väikselt muidu äkki ei calli oma õhuga vms. Enamjaolt tal seal õhku pole ja drawde, TP vahest ka AA,KK tüüpi kätega callib ta igaljuhul ja sizing tuleb üles ehitada nii, et nende käte käest saaks kindlalt stacki.

        Comment

        • Kosmonaut
          Grinder
          • Feb 2010
          • 584

          #5
          Re: nl 50 200 deep vs fish.

          Flopil ma rahulikult potiks selle. Turn ja river bet bet. Eks see river natuke mõtlema võtab, samas ei pane ta tõenäoliselt Jx ja kahte paari seal maha. Airi oskavad isegi fishid foldida (kui mitte ühe beti, siis juba teise beti peale).

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #6
            Re: nl 50 200 deep vs fish.

            Ma mõtlen et ta ranges on piisavalt tihti 2 pair käsi, mida ta never ei foldi, nii et see riveri bet on täitsa OK selle vastase vastu.

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #7
              Re: nl 50 200 deep vs fish.

              Betsizing igal tänaval vale imo.. Flopil paneks rohkem nagu mainitud ja miks panid sellisel turnil 75% beti, aga 4straight riveril (eks rea combosid ole ka omajagu selle fishi ranges), bettisid üle 90% ..?

              Comment

              • anatoli grinder
                Õpihimuline Mängur
                • Dec 2010
                • 337

                #8
                Re: nl 50 200 deep vs fish.

                Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                Ma checkiks järgi või bet-foldiks mingi 30 max, et ta 2 paari või sitemaga kinni maksaks(kas sellel stationil oli donkbet siis ka "kõigega" ?)
                donkbetis esimest korda.

                Comment

                • anatoli grinder
                  Õpihimuline Mängur
                  • Dec 2010
                  • 337

                  #9
                  Re: nl 50 200 deep vs fish.

                  Algselt postitas fyte Vaata postitust
                  Betsizing igal tänaval vale imo.. Flopil paneks rohkem nagu mainitud ja miks panid sellisel turnil 75% beti, aga 4straight riveril (eks rea combosid ole ka omajagu selle fishi ranges), bettisid üle 90% ..?
                  Tegemist on calling stationiga kes kirjutab pappi enivei olenemata betsizingust.Herol positsioon, v6imalusel saame riveril järgi checkida kui peax mast maha tulema v6i foldida kui fish peax bettima. Plaan oli riveril stakid sisse saada, kui masti maha ei tule. Millega ta peax donkama flopil...2 paar tyypi käed , Jx , mastit6mbed vahel näeb ka slowatud AA ja KK mida ta never ever ei ole suuteline foldima.

                  Comment

                  Working...