NL 4. Overpair 3bet potis, low flop.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • foxerboy
    Julm Donk
    • Oct 2010
    • 31

    #1

    NL 4. Overpair 3bet potis, low flop.

    Merge $4.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1510319
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter
    * Olen uus 6maxile, katsetan ja proovin FR'i pealt üle tulla.
    *Villase kohta sample on väike, 111 käe peale 17/14/25
    * SB 3bet 8% (12 kätt)
    * Kuidas meeldib Hero liin?
    * Mida oleksite teinud teist moodi?

    BB: $6.30
    Hero (UTG): $4.68
    MP: $4.00
    CO: $3.22
    BTN: $9.40
    SB: $3.64

    Pre Flop: ($0.06) Hero is UTG with J J
    Hero raises to $0.14, 3 folds, SB raises to $0.40, 1 fold, Hero calls $0.26

    Flop: ($0.84) 7 3 5 (2 players)
    SB bets $0.84, Hero raises to $4.28, SB calls $2.40 all in

    Turn: ($7.32) 6 (2 players - 1 is all in)

    River: ($7.32) A (2 players - 1 is all in)
  • bangedurmum
    Julm Donk
    • Oct 2011
    • 45

    #2
    Re: NL 4. Overpair 3bet potis, low flop.

    Ma olen liiga Räme Fish, et siin dikteerida, mis on õige, mis on väär, kuid ma olen üsna kindel, et selle Hand'i sa kaotasid (?). Vaevalt ta siin 99 või TT peal istub, pigem ikka overpair või set. Vastik setup lihtsalt. Oleksin ka ise huvitatud, kuidas taolist handi mängida, toob miinust ka mulle.

    Ise oleksin ilmselt flopil lihtsalt callindu ja lootnud, et vastane turnil freezib. Järgmise barreli peale oleks tõenäoliselt juba foldinud.

    Comment

    • Ahangama
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 615

      #3
      Re: NL 4. Overpair 3bet potis, low flop.

      call flop ja vaata turnil edasi. Raisedes jätkab ainult parem käsi

      Comment

      • emmimees
        Klubi Liige
        • Aug 2010
        • 2719

        #4
        Re: NL 4. Overpair 3bet potis, low flop.

        Mulle meeldiks ka rohkem callida.. 3bettis su UTG avangut, kui turni ka paneb, siis ilmselt oled beat.

        Comment

        • foxerboy
          Julm Donk
          • Oct 2010
          • 31

          #5
          Re: NL 4. Overpair 3bet potis, low flop.

          Okei, eks ta mulle nüüd niimodi ise ka paistab. Tänud vastamast ja panen nõu kõrvataha.


          KK oli vastas.

          Comment

          • rollkopter
            Grinder
            • Oct 2011
            • 501

            #6
            Re: NL 4. Overpair 3bet potis, low flop.

            statside järgi ütleks jah, et fold
            üldiselt on normaalne liin sellises limiidis, kus lihtsalt iga teine on nii räme donk

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #7
              Re: NL 4. Overpair 3bet potis, low flop.

              Callin flopi.
              Callin enamus turne, kui checkib turni, siis shoven/bet callin.
              Aga vb NL4as ei ole ta range nii wide kui arvan olevat.

              Comment

              • ROTT RUUDI
                Grinder
                • Jun 2010
                • 520

                #8
                Re: NL 4. Overpair 3bet potis, low flop.

                oleks samamoodi teinud see nl4 seal sellises lauas pannakse any 2 nuppe +ev imo

                Comment

                • bangedurmum
                  Julm Donk
                  • Oct 2011
                  • 45

                  #9
                  Re: NL 4. Overpair 3bet potis, low flop.

                  Algselt postitas ROTT RUUDI Vaata postitust
                  oleks samamoodi teinud see nl4 seal sellises lauas pannakse any 2 nuppe +ev imo
                  lol ?

                  Comment

                  • HerrJanks
                    Pokkerihai
                    • Jul 2011
                    • 3769

                    #10
                    Re: NL 4. Overpair 3bet potis, low flop.

                    Pigem on NL4 way passiivsem kui kõrgemad limiidid.

                    Comment

                    • Kosmonaut
                      Grinder
                      • Feb 2010
                      • 584

                      #11
                      Re: NL 4. Overpair 3bet potis, low flop.

                      Preflop võiks selle juba foldida imo. 3bet stat ei näite meile midagi (sai ühe korra ässad ja 3bettis...). Üldstätid näitavad, et ta on nit. Ta 3bet range on seal tugev (AK, QQ+, vb vahel mingi JJ või AQ sees).

                      Comment

                      Working...