Parim Pala (Mitte strateegiline vussi läinud lühike humoorikas video)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #31
    Re: Parim Pala (Mitte strateegiline vussi läinud lühike humoorikas video)

    Algselt postitas RudiTurbo
    "Did You had set?"

    lol, ranka Inglise keel on ikka eriti pro! ;D
    Ega ma inglane ei ole.

    Comment

    • Tarmo
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 316

      #32
      Re: Parim Pala (Mitte strateegiline vussi läinud lühike humoorikas video)

      Veits off aga nuh see paistab moes olevat, ranka kuidas võimalik starsis chat'is keelata ära see "diileri" pläma ja seal oleks ainult mängijate omavaheline chat? mitte ei leia!
      Tnx

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #33
        Re: Parim Pala (Mitte strateegiline vussi läinud lühike humoorikas video)

        Algselt postitas Tarmo
        Veits off aga nuh see paistab moes olevat, ranka kuidas võimalik starsis chat'is keelata ära see "diileri" pläma ja seal oleks ainult mängijate omavaheline chat? mitte ei leia!
        Tnx
        Lauas pane options ja vasakul üleval dealer messeges "silent" peale

        Comment

        • Tarmo
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 316

          #34
          Re: Parim Pala (Mitte strateegiline vussi läinud lühike humoorikas video)

          Algselt postitas lenC
          Lauas pane options ja vasakul üleval dealer messeges "silent" peale
          ty

          Comment

          • Timpz
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2029

            #35
            Re: Parim Pala (Mitte strateegiline vussi läinud lühike humoorikas video)

            Algselt postitas RudiTurbo
            "Did You had set?"

            lol, ranka Inglise keel on ikka eriti pro! ;D

            saad hateri käest banni kohe :D

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #36
              Re: Parim Pala (Mitte strateegiline vussi läinud lühike humoorikas video)

              Algselt postitas Timpz
              saad hateri käest banni kohe :D
              NEVER!

              Comment

              • Fortune
                IP
                • Oct 2008
                • 1396

                #37
                Re: Parim Pala (Mitte strateegiline vussi läinud lühike humoorikas video)

                Ei tahaks küll vana teema üles kaevata, aga rohkem ikka tehke instruktiivseid ja humoorikaid videosi :D. Vaatasin selle uuesti üle :D ja krt sa lubasid et enne video ei lõpe kui boobies on tühjaks tõmmatud või kui ta lauast on lahkunud, aga krt valetasid :D, pealegi boobies tuli just laudas tagasi siis kui sa video ära lõpetasid :-[

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #38
                  Re: Parim Pala (Mitte strateegiline vussi läinud lühike humoorikas video)

                  Yeah, fucking boobies :(

                  Ja ei saa uusi videosid teha, kuna lõhkusin mikkri ära :P Tegelt vist korras aga paremat kõrvaklappi pole, selle asemel 2 juihet :P

                  Comment

                  • Fortune
                    IP
                    • Oct 2008
                    • 1396

                    #39
                    Re: Parim Pala (Mitte strateegiline vussi läinud lühike humoorikas video)

                    Algselt postitas ranka
                    Yeah, fucking boobies :(

                    Ja ei saa uusi videosid teha, kuna lõhkusin mikkri ära :P Tegelt vist korras aga paremat kõrvaklappi pole, selle asemel 2 juihet :P
                    Lõhkusid mikri ära irw :D ega paremat vabandust on tõesti raskem leida, eriti veel vennal, kes tõmbab kuuga mingi 10 eesti keskmist sujuvalt ära. Tra lenda poodi võta esimene ettejuhtuv vähegi kallim mikker ja läheb :D. Kõrvaklappidega sama lugu

                    EDIT: pealegi lugesin su camtasia teemat uuesti, siis oli ka lubadus et see jääb üheks esimestest videotest, aga siiamaani on ainult vaikus seal teemas. Nii, et mees pea oma sõna ja aita neid kes ei ole veel nii kaugele jõudnud :)

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #40
                      Re: Parim Pala (Mitte strateegiline vussi läinud lühike humoorikas video)

                      Algselt postitas Fortune
                      Lõhkusid mikri ära irw :D ega paremat vabandust on tõesti raskem leida, eriti veel vennal, kes tõmbab kuuga mingi 10 eesti keskmist sujuvalt ära. Tra lenda poodi võta esimene ettejuhtuv vähegi kallim mikker ja läheb :D. Kõrvaklappidega sama lugu
                      No paljudel inimestel, kes elavad väga hästi ripuvad kodus lambi asemel juhe ja selle otsas lihtsalt pirn. Ei mingit lampi ega midagi. Põhjus ei ole selles, et neil ei ole raha või ka põhjus ei ole selles, et neile see meeldiks vaid põhjus on selles, et keegi ei viitsi tegeleda selliste pisiasjadega :D

                      Comment

                      • Fortune
                        IP
                        • Oct 2008
                        • 1396

                        #41
                        Re: Parim Pala (Mitte strateegiline vussi läinud lühike humoorikas video)

                        Algselt postitas ranka
                        No paljudel inimestel, kes elavad väga hästi ripuvad kodus lambi asemel juhe ja selle otsas lihtsalt pirn. Ei mingit lampi ega midagi. Põhjus ei ole selles, et neil ei ole raha või ka põhjus ei ole selles, et neile see meeldiks vaid põhjus on selles, et keegi ei viitsi tegeleda selliste pisiasjadega :D
                        Fakt on jah, et rikkad on kõige suuremad koonerid, aga kas on sellel mõtet. Seda elu me elame siiski ainult ühe korra ja tuleks end tunda mugavalt, jätta midagi ka oma järeltulevatele põlvedele ja rohkem muresid polegi :)

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #42
                          Re: Parim Pala (Mitte strateegiline vussi läinud lühike humoorikas video)

                          Algselt postitas Fortune
                          Fakt on jah, et rikkad on kõige suuremad koonerid, aga kas on sellel mõtet. Seda elu me elame siiski ainult ühe korra ja tuleks end tunda mugavalt, jätta midagi ka oma järeltulevatele põlvedele ja rohkem muresid polegi :)
                          "Koonerdamisel" ja "koonerdamisel" on väga suur vahe - üks asi on piima liitrilt 5 sendi kokku hoidmine, mis on debiilsus ja kasutu tegevus, teine asi on "õigesti investeerimine" ehk teisisõnu, mitte lampi laristamine - et tallinnast pärnu sõidad oma auto või bussiga aga mitte taksoga (väga külm näide).

                          Kahjuks neid "laristaid" on siin Eestimaal väga palju ja see on nüüd käes; 2-3 aastat tagasi oli iga vend meie maal "rikkur" aga paraku enamus "rikkureid" on põhja või vähemalt väga-väga halvas seisus. Ei pääsenud ei need 5 sendi kokku hoidjad ega ka laristajad, pigem nüüdisajal hakkavad hästi elama need inimes, kes omal ajal tegid õigeid ja vajalikke investeeringuid.

                          Ja paraku need teise kategooria mehed jätavad järelpõlvedele midagi maise vara näol, esimese kategooria mehed (enamus) jätavad järelpõlvedele võlahunniku ja "läbipaistva" küprokikuudi (oi, kuidas mulle too maheaatomi väljend meeldib: P)

                          Comment

                          • Fortune
                            IP
                            • Oct 2008
                            • 1396

                            #43
                            Re: Parim Pala (Mitte strateegiline vussi läinud lühike humoorikas video)

                            Algselt postitas ranka
                            "Koonerdamisel" ja "koonerdamisel" on väga suur vahe - üks asi on piima liitrilt 5 sendi kokku hoidmine, mis on debiilsus ja kasutu tegevus, teine asi on "õigesti investeerimine" ehk teisisõnu, mitte lampi laristamine - et tallinnast pärnu sõidad oma auto või bussiga aga mitte taksoga (väga külm näide).

                            Kahjuks neid "laristaid" on siin Eestimaal väga palju ja see on nüüd käes; 2-3 aastat tagasi oli iga vend meie maal "rikkur" aga paraku enamus "rikkureid" on põhja või vähemalt väga-väga halvas seisus. Ei pääsenud ei need 5 sendi kokku hoidjad ega ka laristajad, pigem nüüdisajal hakkavad hästi elama need inimes, kes omal ajal tegid õigeid ja vajalikke investeeringuid.

                            Ja paraku need teise kategooria mehed jätavad järelpõlvedele midagi maise vara näol, esimese kategooria mehed (enamus) jätavad järelpõlvedele võlahunniku ja "läbipaistva" küprokikuudi (oi, kuidas mulle too maheaatomi väljend meeldib: P)
                            Ühesõnaga need teise kategooria mehed on targad, sest mets ja maa ei kaota oma väärtust ühegi valitsuse või ühegi majanduskriisi ajal ( omastki käes näide tuua).

                            Aga tulles tagasi algteema juurde, ehk siis videode tegemise ja nn järeltulevate põlvede aitamise, siis võiks nt teha sellise diili et kolleegid( pokkerimängijad :D) aitavad üksteist, sa teed mingit sorti kõrgema leveli video, mis aitab nt mul areneda ja ma võin teha väiksema limiidi video, seega võidavad kõik, kuna sinu eesmärk on ju selle foorumi ja algajate arendamine ja minu eesmärk on oma areng :)

                            Comment

                            • CTXrix
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 689

                              #44
                              Re: Parim Pala (Mitte strateegiline vussi läinud lühike humoorikas video)

                              keegi pädev võiks 6max/5max video ka teha. vahepeal olid lubadused, aga lubadusteks need jäidki...

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #45
                                Re: Parim Pala (Mitte strateegiline vussi läinud lühike humoorikas video)

                                Algselt postitas CTXrix
                                keegi pädev võiks 6max/5max video ka teha. vahepeal olid lubadused, aga lubadusteks need jäidki...
                                Aga ehk oleksid ise esimene? :)

                                Comment

                                Working...