Parim Pala (Mitte strateegiline vussi läinud lühike humoorikas video)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #16
    Re: Parim Pala (Mitte strateegiline vussi läinud lühike humoorikas video)

    NORM nagla tekst. Hea ülbistemine käib. :D hea :D
    Lahe video!

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #17
      Re: Parim Pala (Mitte strateegiline vussi läinud lühike humoorikas video)

      OU :D
      liiga hea video ;D
      ranka, ole hea, tee mingeid 2h-seid videosid, ma naeraks veel ja jälgiks :D (Y)(Y) (Y)

      Comment

      • zyxxx
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 453

        #18
        Re: Parim Pala (Mitte strateegiline vussi läinud lühike humoorikas video)

        Sellist saaremaa vanasõna ma ei ole kuulnud, kuigi ma ise saarlane :P aga naerda sai ja tegelt on see video õpetlik, sest näitab et ka proffidel on halbu päevi ;D

        See Q9 ja flushiga board oli minu viimase aja mängudele nii tüüpiline situatsioon. Mina olen mitu korda pidanud seti ära foldima samas situatsioonis...

        Comment

        • Fortune
          IP
          • Oct 2008
          • 1396

          #19
          Re: Parim Pala (Mitte strateegiline vussi läinud lühike humoorikas video)

          Aga räägi miks sul cbettide suurused nii suured olid, pea potsize betid. Iseenesest muidugi täiesti normaalne ja kasumit peaks need tootma siis kui 50% succeeded, aga siiski nn standard suurused jäävad ju 2/3 ja 3/4 vahele. Teed neid sest väiksemaid callitakse sellistel limiitidel liiga lightilt?

          Comment

          • Dogers
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2500

            #20
            Re: Parim Pala (Mitte strateegiline vussi läinud lühike humoorikas video)

            Hehe, hea mõelda nii, oh, bensuraha tuli, bensuraha läks :D

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #21
              Re: Parim Pala (Mitte strateegiline vussi läinud lühike humoorikas video)

              Algselt postitas Fortune
              Aga räägi miks sul cbettide suurused nii suured olid, pea potsize betid. Iseenesest muidugi täiesti normaalne ja kasumit peaks need tootma siis kui 50% succeeded, aga siiski nn standard suurused jäävad ju 2/3 ja 3/4 vahele. Teed neid sest väiksemaid callitakse sellistel limiitidel liiga lightilt?
              Olen avastanud, et suur cbet >>> väike cbet, sest 400NL kõik foldivad cbetile 55% või vähem ajast ning nii nad:
              a) foldivad rohkem
              b) kui ei foldi, siis float maksab rohkem

              Aga nii mängides tuleb rohkem turne bluffida, et suured käed välja makstaks ja samuti olen poti liiga suureks ajanud.

              Comment

              • Muusik
                Õpihimuline Mängur
                • Dec 2008
                • 378

                #22
                Re: Parim Pala (Mitte strateegiline vussi läinud lühike humoorikas video)

                kuidas sul turnal mängijate statse näitas?

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #23
                  Re: Parim Pala (Mitte strateegiline vussi läinud lühike humoorikas video)

                  Algselt postitas Muusik
                  kuidas sul turnal mängijate statse näitas?
                  Level vä?

                  Comment

                  • Muusik
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2008
                    • 378

                    #24
                    Re: Parim Pala (Mitte strateegiline vussi läinud lühike humoorikas video)

                    mis level ???

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #25
                      Re: Parim Pala (Mitte strateegiline vussi läinud lühike humoorikas video)

                      Algselt postitas Muusik
                      mis level ???
                      No kui sul on cashis statid siis on ka starsi Hold'em turnadel.

                      Comment

                      • Muusik
                        Õpihimuline Mängur
                        • Dec 2008
                        • 378

                        #26
                        Re: Parim Pala (Mitte strateegiline vussi läinud lühike humoorikas video)

                        aaa jajah.. ainult kuradima prima võrgus ei näita neid..

                        Comment

                        • Tuul
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 989

                          #27
                          Re: Parim Pala (Mitte strateegiline vussi läinud lühike humoorikas video)

                          Algselt postitas Muusik
                          aaa jajah.. ainult kuradima prima võrgus ei näita neid..
                          Näitab küll, kui HEM'i kasutad, pead table manageri alt table finderit kasutama

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #28
                            Re: Parim Pala (Mitte strateegiline vussi läinud lühike humoorikas video)

                            Algselt postitas Tuul
                            Näitab küll, kui HEM'i kasutad, pead table manageri alt table finderit kasutama
                            mul ikkagi ei funka.. pooleks sekundiks tulevad statid lauda ja kohe kaovad uuesti..

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #29
                              Re: Parim Pala (Mitte strateegiline vussi läinud lühike humoorikas video)

                              Algselt postitas Rage
                              mul ikkagi ei funka.. pooleks sekundiks tulevad statid lauda ja kohe kaovad uuesti..
                              Siis teed midagi valesti :D Tõenäoliselt võtad vale laua või ms.

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #30
                                Re: Parim Pala (Mitte strateegiline vussi läinud lühike humoorikas video)

                                "Did You had set?"

                                lol, ranka Inglise keel on ikka eriti pro! ;D

                                Comment

                                Working...