Eile mõtlesin, et teen video aga siis võtsin valed lauad (normal speed) ning kaardi ei tulnud ning hakkas jube igav. Vahetasin käiku ning hakkasin nõmetsema :)
Kes tahab see võib vaadata (omal vastutuselt):
http://www.pokkeriprod.com/ranka/videod/lol.wmv (parem klikk lingil ja save link as või salvesta link kui)
Kes tahab see võib vaadata (omal vastutuselt):
http://www.pokkeriprod.com/ranka/videod/lol.wmv (parem klikk lingil ja save link as või salvesta link kui)

Comment