Parim Pala (Mitte strateegiline vussi läinud lühike humoorikas video)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    Parim Pala (Mitte strateegiline vussi läinud lühike humoorikas video)

    Eile mõtlesin, et teen video aga siis võtsin valed lauad (normal speed) ning kaardi ei tulnud ning hakkas jube igav. Vahetasin käiku ning hakkasin nõmetsema :)

    Kes tahab see võib vaadata (omal vastutuselt):
    http://www.pokkeriprod.com/ranka/videod/lol.wmv (parem klikk lingil ja save link as või salvesta link kui)
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #2
    Re: Parim Pala (Mitte strateegiline vussi läinud lühike humoorikas video)

    Vaatasin kaks korda, lihtsalt tekst oli nii hea, et pidin veel vaatama.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: Parim Pala (Mitte strateegiline vussi läinud lühike humoorikas video)

      Kusjuures ma ise vaatasin ka 3 x :D

      Comment

      • Fortune
        IP
        • Oct 2008
        • 1396

        #4
        Re: Parim Pala (Mitte strateegiline vussi läinud lühike humoorikas video)

        Veel selliseid videosid :D

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: Parim Pala (Mitte strateegiline vussi läinud lühike humoorikas video)

          :D

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #6
            Re: Parim Pala (Mitte strateegiline vussi läinud lühike humoorikas video)

            vähemalt said bensu raha

            Comment

            • Booyaka
              FPP Pro
              • Dec 2008
              • 249

              #7
              Re: Parim Pala (Mitte strateegiline vussi läinud lühike humoorikas video)

              lol hea video ranka ;D

              Comment

              • Timpz
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2029

                #8
                Re: Parim Pala (Mitte strateegiline vussi läinud lühike humoorikas video)

                vägev vid "thumbs up"

                Comment

                • CTXrix
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 689

                  #9
                  Re: Parim Pala (Mitte strateegiline vussi läinud lühike humoorikas video)

                  "Video eesmärgil olen siin lauas"
                  Raisk, sina ei tohi mitte nii teha video eesmärgil.

                  Nice vid, boobs. Are u there boobie :D

                  Comment

                  • H2O
                    Õpihimuline Mängur
                    • Nov 2008
                    • 362

                    #10
                    Re: Parim Pala (Mitte strateegiline vussi läinud lühike humoorikas video)

                    Video jäi lühikeseks kuna tahtsid peeretada? :D

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: Parim Pala (Mitte strateegiline vussi läinud lühike humoorikas video)

                      ebaoluline

                      Comment

                      • kollane
                        Pokkerihai
                        • Nov 2008
                        • 2031

                        #12
                        Re: Parim Pala (Mitte strateegiline vussi läinud lühike humoorikas video)

                        väga kõva video, ;D
                        kuula nagu muinasjuttu.

                        Comment

                        • timukasr
                          Vana Tegija
                          • Nov 2008
                          • 1099

                          #13
                          Re: Parim Pala (Mitte strateegiline vussi läinud lühike humoorikas video)

                          Järgmine kord recordi mingi 4h sess ja hiljem tee nö session review, mille oled salvestanud varem. Hiljem paned õigesse videosse valitud parimad palad ja saad nende juures (ja tesite detailide jurues) pikemalt peatuda ning kommenteerida.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: Parim Pala (Mitte strateegiline vussi läinud lühike humoorikas video)

                            Algselt postitas timukasr
                            Järgmine kord recordi mingi 4h sess ja hiljem tee nö session review, mille oled salvestanud varem. Hiljem paned õigesse videosse valitud parimad palad ja saad nende juures (ja tesite detailide jurues) pikemalt peatuda ning kommenteerida.
                            Siis parem võtan SUVALISE sessiooni ja lasen need läbi HEM replayeri ning räägin peale. Igavad käed jätan kohe vahele/kiiruga läbi ja põnevamatel peatun. Ei näe mõtet lindistada ja siis peatuda, sest "otseeetris" lindistamise peamine mõte on anda edasi reaalne mõtlemine ilma igasuguse ettevalmistuseta. Kui ma korra olen videot läbi teinud ja siis hakkan peale rääkima, ei ole mõtted enam need.

                            Comment

                            • Lutzky
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1829

                              #15
                              Re: Parim Pala (Mitte strateegiline vussi läinud lühike humoorikas video)

                              8)

                              Comment

                              Working...