Re: ESTPatricku video: Erisoove???
mulle isiklikult ei meeldi see, et sa suhtled inimestega chatis. Mul endal seda v6imalust pole, sest chat juba poolteist aastat disabled vast. Aga minu arvamus on see, et iga t2hem2rgiga chatis annad sa tahes tahtmata kaudselt mingi readi vastastele.
ylej22nud.....huh..t2iesti sick vend oled:D respect imho. See video n2itab t2pselt, miks mina olen donk, kui ma m2ngin kaarte ja miks prod on prod, kui nad m2ngivad situatsiooni ajel.
(kuigi ma ka liigun sinnapoole, stealin blinde 72oga, kui statsid lubavad!
)
mulle isiklikult ei meeldi see, et sa suhtled inimestega chatis. Mul endal seda v6imalust pole, sest chat juba poolteist aastat disabled vast. Aga minu arvamus on see, et iga t2hem2rgiga chatis annad sa tahes tahtmata kaudselt mingi readi vastastele.
ylej22nud.....huh..t2iesti sick vend oled:D respect imho. See video n2itab t2pselt, miks mina olen donk, kui ma m2ngin kaarte ja miks prod on prod, kui nad m2ngivad situatsiooni ajel.
(kuigi ma ka liigun sinnapoole, stealin blinde 72oga, kui statsid lubavad!
)
Comment