ESTPatricku video: Erisoove???

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lebovend
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2420

    #76
    Re: ESTPatricku video: Erisoove???

    mulle isiklikult ei meeldi see, et sa suhtled inimestega chatis. Mul endal seda v6imalust pole, sest chat juba poolteist aastat disabled vast. Aga minu arvamus on see, et iga t2hem2rgiga chatis annad sa tahes tahtmata kaudselt mingi readi vastastele.

    ylej22nud.....huh..t2iesti sick vend oled:D respect imho. See video n2itab t2pselt, miks mina olen donk, kui ma m2ngin kaarte ja miks prod on prod, kui nad m2ngivad situatsiooni ajel.

    (kuigi ma ka liigun sinnapoole, stealin blinde 72oga, kui statsid lubavad!)

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #77
      Re: ESTPatricku video: Erisoove???

      Algselt postitas lebovend
      mulle isiklikult ei meeldi see, et sa suhtled inimestega chatis.
      Või ei meeldi

      Comment

      • Kloonike
        Grinder
        • Nov 2008
        • 898

        #78
        Re: ESTPatricku video: Erisoove???

        Algselt postitas lebovend
        need 10 minutit panid mind peaaegu enamv2hem m6istma miks ma ei suuda ei NL50, ei NL20 kui ka NL10t beatida...sest loovust j22b vajaka.
        Loovus saab mõnele saatuslikuks. Ei tohi hakata olukordi "üle" mõtlema. Kui sulle vastaste mängustiil kohale jõuab, siis tuleb loovus iseenesest.

        Comment

        • Valts
          Bännitud
          • Oct 2008
          • 143

          #79
          Re: ESTPatricku video: Erisoove???

          Algselt postitas lebovend
          Aga minu arvamus on see, et iga t2hem2rgiga chatis annad sa tahes tahtmata kaudselt mingi readi vastastele.
          o rly?

          mingi uus soulreading?

          Comment

          • lebovend
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2420

            #80
            Re: ESTPatricku video: Erisoove???

            ei tegelt mitte, keep typing!
            las ma arvan, sa oled pnewsist p2rit?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #81
              Re: ESTPatricku video: Erisoove???

              sadkniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!

              Ei hakka siin kiskuma keset Patricku video esilinastuse teemat.

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #82
                Re: ESTPatricku video: Erisoove???

                jah, mina olen staar

                Comment

                • taipupole
                  Lõpuboss
                  • Oct 2008
                  • 2181

                  #83
                  Re: ESTPatricku video: Erisoove???

                  Vaatasin täna ühe silma ja kuulasin parempoolse kõrvaga. Kahtlemata huvitavad lahendused, eriti minu jaoks, kes ma non-SD pottides tublisti kaotan. Paari käe juures tundus mõni lahendus parem, kuid kahjuks ei kirjutanud neid üles.

                  Igatahes vahva ja tulevikus sooviks just flopimängule keskenduvaid asju, et seda punast joont turgutada.

                  Comment

                  • leits

                    #84
                    Re: ESTPatricku video: Erisoove???

                    mina tahan rohkem 24s, 23o mängu dude....ju know what i miin

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #85
                      Re: ESTPatricku video: Erisoove???

                      Saab.

                      PokerStars No-Limit Hold'em, $2.00 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                      UTG ($40)
                      UTG+1 ($203)
                      MP1 ($189)
                      MP2 ($46.05)
                      MP3 ($500.15)
                      CO ($40)
                      Button ($323.75)
                      Agro-Tohman (SB) ($206.85)
                      BB ($204.10)

                      Preflop: Agro-Tohman is SB with 2[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], 6[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img]
                      6 folds, Button raises to $6, Agro-Tohman raises to $22, 1 fold, Button raises to $48, Agro-Tohman raises to $206.85 (All-In), 1 fold

                      Total pot: $98 | Rake: $0

                      Results:
                      Agro-Tohman didn't show 2[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], 6[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img] (nothing).
                      Outcome: Agro-Tohman won $98

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #86
                        Re: ESTPatricku video: Erisoove???

                        Sa ei raatsinud reiki maksta või? ;D

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #87
                          Re: ESTPatricku video: Erisoove???

                          Algselt postitas alaska
                          Sa ei raatsinud reiki maksta või? ;D
                          Jah. võtsin value preflop ära parem.

                          Comment

                          • vsiu100
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4253

                            #88
                            Re: ESTPatricku video: Erisoove???

                            Algselt postitas ESTPatrick
                            Saab.

                            PokerStars No-Limit Hold'em, $2.00 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                            UTG ($40)
                            UTG+1 ($203)
                            MP1 ($189)
                            MP2 ($46.05)
                            MP3 ($500.15)
                            CO ($40)
                            Button ($323.75)
                            Agro-Tohman (SB) ($206.85)
                            BB ($204.10)

                            Preflop: Agro-Tohman is SB with 2[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], 6[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img]
                            6 folds, Button raises to $6, Agro-Tohman raises to $22, 1 fold, Button raises to $48, Agro-Tohman raises to $206.85 (All-In), 1 fold

                            Total pot: $98 | Rake: $0

                            Results:
                            Agro-Tohman didn't show 2[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], 6[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img] (nothing).
                            Outcome: Agro-Tohman won $98
                            King Kong aint got shit on YUO!

                            Comment

                            • MM
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 129

                              #89
                              Re: ESTPatricku video: Erisoove???

                              Ise hindan su video juures suurelt just möla muhedust ehk tartupärast äratuntavat aksenti

                              vii videode tegemine uuele tasemele!

                              Comment

                              • ESTPatrick
                                Olümpsi Mägi Aivar
                                • Nov 2008
                                • 5572

                                #90
                                Re: ESTPatricku video: Erisoove???

                                proovin säilitada tartu kõrget taset

                                Comment

                                Working...