ESTPatricku video: Erisoove???

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #46
    Re: ESTPatricku video: Erisoove???

    see ei tohiks raske olla, aga kuna Ranka vastu mängin stabiilselt siis mai saa palju kirja panna, kuid kindlasti peaks note olema et Late pos loose ja positsioonist teadlik ja kasutab seda post-flop drawistel floppidel, spewy ka ilmselt, enda mängu kohta on note raske teha kuna tunnen ennast liiga palju ja note on üldiselt mingi kindla käe põhjal mängija tunnusjoonte ära tundmiseks, seda ei võeta kunagi 100%-na, lihtsalt note on üldise isikupära tõlgendus, kas ja kuidas mängib nõrku, tugevaid käsi, bluffe jne. 1-2 faktist piisab et kogemuse pealt üldistada oletuslikuks mängijaks, mis jällegi on väga habras oletus - mida suurem kogemus seda täpsem

    Comment

    • Svenza
      Svetlana aka Buldooser
      • Oct 2008
      • 3591

      #47
      Re: ESTPatricku video: Erisoove???

      Norm video, õppisin ka üht koma teist ja panin kõrva taha. Huvitavaid nüansse tuli välja mille peale oma peaga ei tuleks. Aga üritasin samu asju teha NL100s ( Ja mul ÕNNESTUS see :) ) Võtangi nüüd omale ülesandeks cashi ka toorelt biitima hakata.

      Comment

      • PokerDevil
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1177

        #48
        Re: ESTPatricku video: Erisoove???

        Video oli hea:

        Pilt: 5
        Heli: 5
        Sisu: 5

        Oli palju päris huvitavaid kohti ja ootaks sinult veel videosi.

        Hea töö!

        Comment

        • leits

          #49
          Re: ESTPatricku video: Erisoove???

          Noo pääris faancy video, aga nii mõndagi jääb minu arvates puudu. Skill on veel väike ... Vähe ON K high'ga callimist ...

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #50
            Re: ESTPatricku video: Erisoove???

            Algselt postitas leits
            Noo pääris faancy video, aga nii mõndagi jääb minu arvates puudu. Skill on veel väike ... Vähe ON K high'ga callimist ...
            Sina ei ütle

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #51
              Re: ESTPatricku video: Erisoove???

              Algselt postitas leits
              Noo pääris faancy video, aga nii mõndagi jääb minu arvates puudu. Skill on veel väike ... Vähe ON K high'ga callimist ...
              Te olete omavahel suured sõbrad ma vaatan ;D

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #52
                Re: ESTPatricku video: Erisoove???

                proovin sellele tohmanile pokkerit õpetada, kõva pea küll, kuid midagi hakkab külge jääma.

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #53
                  Re: ESTPatricku video: Erisoove???

                  Algselt postitas ESTPatrick
                  proovin sellele tohmanile pokkerit õpetada, kõva pea küll, kuid midagi hakkab külge jääma.
                  Väga viis leitsi õpetada. Muidugi suht skilli nõuab, sellist stiili mängida nagu Sa ise mängid. Kas õpilased harrastavad sarnast stiili, kui jah, siis võib kindlasti rakse olla alguses arvan ;D

                  Comment

                  • ESTPatrick
                    Olümpsi Mägi Aivar
                    • Nov 2008
                    • 5572

                    #54
                    Re: ESTPatricku video: Erisoove???

                    ei panen ABC-st mängima ja edasi on enda teha, mis meeldib - vastu loomust ei saa mängida. Lihtsalt näitan suuna kätte mida arendada ja arendus on juba enda teha. Mitte, et mul neid õpilasi väga on, ei ole mahti nendega tegeledagi - leits on samasse korterisse sisse haakinud, seega aegajalt räägib mu ära.

                    Comment

                    • marguzz22
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1458

                      #55
                      Re: ESTPatricku video: Erisoove???

                      kas bratislavas on ilusad nasied v ja kus vi***s see üldse asub:D see sama koht kus toimus see film hotel?

                      tsenseeritud Ranka poolt.

                      Comment

                      • leits

                        #56
                        Re: ESTPatricku video: Erisoove???

                        Algselt postitas marguzz22
                        kas bratislavas on ilusad nasied v ja kus vi***s see üldse asub:D see sama koht kus toimus see film hotel?

                        tsenseeritud Ranka poolt.
                        kamoon bratislavas on 9 palliseid eides 10st .. ja nii iga n urga peal. bratislava on teatavatsi slovakkia pealinn

                        [kustutatud eelnev osa, kuna ranka tõmbas nii pöördesse, et ta ei saanud enam olla].. põhitõed selged, nyansse jagab vahel. ma tõmban ta lakboxi tavaliselt täis.. eks kui nl100 l2heb siis konsulteerib j2lle .. a noh nii kaua peab minu standard lauseid kuulama: "plät ma tean et tal on set aga tra ma arvan et ma olen ees" ;D ;D

                        PS!bratislavas ON prostitutsioon LUBATUD, keelatud on naiste pimpimine

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #57
                          Re: ESTPatricku video: Erisoove???

                          Algselt postitas leits
                          kamoon bratislavas on 9 palliseid eides 10st .. ja nii iga n urga peal. bratislava on teatavatsi slovakkia pealinn

                          noo meil patrikuga vastastikune v2rk ..
                          Kui Teil patrikuga vastastikune värk, siis mis need naised siia puutuvad?

                          :) :) :)

                          Comment

                          • Lutzky
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1829

                            #58
                            Re: ESTPatricku video: Erisoove???

                            ;D

                            Tunnen Patrickut üsna kaua ja kinnitan, et sinna suunda ta ei kipu. Leitsi kohta ei tea. Kahtlane tüüp on ta aga sellest hoolimata:P

                            L.

                            Comment

                            • leits

                              #59
                              Re: ESTPatricku video: Erisoove???

                              panin kerge kala .. oov ... noo kamoon mehed ... mis keelel see meelel, ranka sinu kohta siis .. me nii fääncyd tyybid veel pole ... yritaks nende naistega nii kaua kui saab :D

                              Comment

                              • leits

                                #60
                                Re: ESTPatricku video: Erisoove???

                                Algselt postitas ranka
                                Kui Teil patrikuga vastastikune värk, siis mis need naised siia puutuvad?

                                :) :) :)
                                ja afco ma ei pidanud seda silmas mis seina selle all pidasid ;D

                                anyway aitab ... ilmselgelt mõtlete yle

                                Comment

                                Working...