ESTPatricku video: Erisoove???

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #61
    Re: ESTPatricku video: Erisoove???

    Algselt postitas leits
    ja afco ma ei pidanud seda silmas mis seina selle all pidasid ;D

    anyway aitab ... ilmselgelt mõtlete yle
    Yeah, kustutasin ka oma viimase kommentaari ära. Nalja sai ja nüüd tagasi ESTPatricku video juurde!

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #62
      Re: ESTPatricku video: Erisoove???

      Aitab

      Comment

      • Tarq666
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 814

        #63
        Re: ESTPatricku video: Erisoove???

        Sain ka lõpuks ära vaadatud ja mulle meeldib Su mängustiil. Väga väga huvitav jälgida aga jah, antud juhul tundus nagu Sa oleks oma tavalisest mängurütmist väljas. Tõenäoliselt video tegemine segab keskendumist.

        Comment

        • leits

          #64
          Re: ESTPatricku video: Erisoove???

          Algselt postitas Tarq666
          Sain ka lõpuks ära vaadatud ja mulle meeldib Su mängustiil. Väga väga huvitav jälgida aga jah, antud juhul tundus nagu Sa oleks oma tavalisest mängurütmist väljas. Tõenäoliselt video tegemine segab keskendumist.
          poiss oli omas konditsioonis .... ainuke probleem vb selles, et oli kaine

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #65
            Re: ESTPatricku video: Erisoove???

            Algselt postitas Tarq666
            Sain ka lõpuks ära vaadatud ja mulle meeldib Su mängustiil. Väga väga huvitav jälgida aga jah, antud juhul tundus nagu Sa oleks oma tavalisest mängurütmist väljas. Tõenäoliselt video tegemine segab keskendumist.
            Igavus

            Comment

            • wedoit
              Õpihimuline Mängur
              • Nov 2008
              • 458

              #66
              Re: ESTPatricku video: Erisoove???

              väga fishine. sinuga võiks mängida küll :D

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #67
                Re: ESTPatricku video: Erisoove???

                Algselt postitas wedoit
                väga fishine. sinuga võiks mängida küll :D
                Tean. Kõik tahavad.

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #68
                  Re: ESTPatricku video: Erisoove???

                  Väga huvitav stiil ja kui mängija suudab sedasi stabliilselt teenida, siis miks mitte. Eriti, kui on laudades igapäevaselt palju tight mängijaid, siis ehk isegi eelis teiste kaardiootajate ees.

                  Comment

                  • ESTPatrick
                    Olümpsi Mägi Aivar
                    • Nov 2008
                    • 5572

                    #69
                    Re: ESTPatricku video: Erisoove???

                    Algselt postitas Tigrano
                    Väga huvitav stiil ja kui mängija suudab sedasi stabliilselt teenida, siis miks mitte. Eriti, kui on laudades igapäevaselt palju tight mängijaid, siis ehk isegi eelis teiste kaardiootajate ees.
                    Fold Equity - Minu Suur Sõber

                    Comment

                    • Tarq666
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 814

                      #70
                      Re: ESTPatricku video: Erisoove???

                      Kusjuures ma olen korduvalt enda pokkerimängu kõrvale Su video käima jätnud, sest hääl, suhtumine ja sõnad mõjuvad kuidagi positiivselt, loominguliselt. Aitab vastastesse loovalt suhtuda. Minu jaoks kuldvara, jään pikkisilmi uut videot ootama.

                      Comment

                      • kollane
                        Pokkerihai
                        • Nov 2008
                        • 2031

                        #71
                        Re: ESTPatricku video: Erisoove???

                        vaatasin ka ära, hea video. Sain enda mängu ka väikseid trikke :)

                        Comment

                        • Poeg
                          Räme Fish
                          • Nov 2008
                          • 4

                          #72
                          Re: ESTPatricku video: Erisoove???

                          Väga meeldis see video! Ootan järgmist :)

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #73
                            Re: ESTPatricku video: Erisoove???

                            kiitmine meeldib mulle

                            Comment

                            • Tarmo
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 316

                              #74
                              Re: ESTPatricku video: Erisoove???

                              Kiitus, ootame vol 2' 8)

                              Comment

                              • lebovend
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2420

                                #75
                                Re: ESTPatricku video: Erisoove???

                                ah minge pe**e, olen alles 10nda minuti peal ja ma lihtsalt pidin asja pausile panema.
                                mitte sellep2rast, et asi oleks jama olnud, vaid just vastupidi. need 10 minutit panid mind peaaegu enamv2hem m6istma miks ma ei suuda ei NL50, ei NL20 kui ka NL10t beatida...sest loovust j22b vajaka.

                                i need that shit!
                                ja nyyd edasi vaatama, kui midagi ei meeldi, anna kindlasti teada.

                                PS: vb ma ajan lihtsalt p*********a, kuna olen dringine.

                                Comment

                                Working...