*** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bluelite
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1190

    #196
    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    See on sama, kui võtta omale ujumistreener, kes oskab ainult päästevestiga ujuda. Me kõik oskame seda - mõned natuke paremini (näiteks kiiremini) kui teised aga see ei tee temast ju head ujumistreenerit.
    Sa tood minu arvates liiga äärmusliku näite. Kui mul oleks võimalus võtta endale treener, kes ujub päästevestiga paremini, kui valdav enamus päästevestita tegelasi, siis võtan igakell selle päästevestiga venna, sest midagi peab ta ju õigesti tegema, kui esimeste hulgas lõpetab. Antud juhul crushib minu mainitud mängija NL5 limiiti, mis tähendab, et ta teab, kuidas antud limiidis mängida, tal on oma limiidis teiste mängijate eest suur edge. See aga omakorda tähendab seda, et ta oskab samal limiidil algajat juhendada piisavalt, et see saaks samuti piisava tahtmise juures selle limiidi crusheriks.

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #197
      Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

      ja mida see NL5 crusheri tiitel siis annab? Pigem crushiks vähem seal NL5-s, aga saaks hakkama ka kõrgemal.

      Comment

      • bluelite
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1190

        #198
        Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

        Ei annagi midagi. Inimene otsis NL5 coachi ja tõin selle inimese lihtsalt edasises arutelus välja, muud ei midagi.

        Comment

        • viki
          Grinder
          • Apr 2010
          • 893

          #199
          Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

          Huvitav teema teil siin tekkinud.Aga arvan,et madalamaid limiite mängitakse pigem mängurõõmu pärast.Eestlane muidugi ei saa sellest aru,et kõik ei ajagi raha taga ja võib ka niisama oma lõbuks mängida.

          Comment

          • IsandJoberst
            Õpihimuline Mängur
            • Dec 2008
            • 326

            #200
            Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

            Algselt postitas viki Vaata postitust
            Huvitav teema teil siin tekkinud.Aga arvan,et madalamaid limiite mängitakse pigem mängurõõmu pärast.Eestlane muidugi ei saa sellest aru,et kõik ei ajagi raha taga ja võib ka niisama oma lõbuks mängida.
            Aga miks mitte lõbu pärast kõrgemal mängida ja rohkem teenida ?

            Comment

            • 800miljonit
              Jube Noob
              • May 2012
              • 118

              #201
              Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

              Algselt postitas viki Vaata postitust
              Huvitav teema teil siin tekkinud.Aga arvan,et madalamaid limiite mängitakse pigem mängurõõmu pärast.Eestlane muidugi ei saa sellest aru,et kõik ei ajagi raha taga ja võib ka niisama oma lõbuks mängida.
              see on nüüd küll täielik bazaar..kui kõrgemaid limiite ei biidi ära tule foorumisse sellist juttu rääkima ja lase play moneyt edaspidi

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #202
                Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                Algselt postitas IsandJoberst Vaata postitust
                Aga miks mitte lõbu pärast kõrgemal mängida ja rohkem teenida ?
                Miks Sa ei taha aru saada, et kõik ei mängi pokkerit teenimise eesmärgil vaid meelelahutuseks.

                Comment

                • IsandJoberst
                  Õpihimuline Mängur
                  • Dec 2008
                  • 326

                  #203
                  Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Miks Sa ei taha aru saada, et kõik ei mängi pokkerit teenimise eesmärgil vaid meelelahutuseks.
                  Miks sa arvad, et ma ei taha aru saada?

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #204
                    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                    Algselt postitas IsandJoberst Vaata postitust
                    Aga miks mitte lõbu pärast kõrgemal mängida ja rohkem teenida ?
                    Kõrgemal teenimine võtab rohkem aega ja vaeva. Suuremad swingid. Väiksem laudade valik. Raskemad vastased.

                    Comment

                    • vilistaja
                      Jube Noob
                      • Nov 2009
                      • 148

                      #205
                      Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                      Otsin kedagi, kes viitsiks teha mingi aeg skypei vahendusel minuga ühe käte analüüsi pokertrackeri abil. Käte hulk 10k ja limiit NL2. Eesmärgiks oleks vaadata, kas põhi okei ja saada ka mõned näpunäited, kuidas NL4-ja liikuda. Hetkel ka mänginud paartuhat kätt NL4 ja olen ka plussis aga ei tunne endast seal veel hästi. Eriti nunnu oleks kui keegi on nõus seda tegema oma heast tahtest.

                      Hetkel minu 8,5k kätt:
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Kes nõus, siis pm palun oma pakkumisega. Potensiaalne aeg ülevaateks oleks järgmine nädal, siis 10k kätt täis ja järgnevad paar päeva peab tööd ka tegema.

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #206
                        Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                        leveldad või? 50BI 10k käega ja otsid coachi :). Kuni NL25-s lase samas tempos edasi ja siis vaata coachi poole

                        Comment

                        • vilistaja
                          Jube Noob
                          • Nov 2009
                          • 148

                          #207
                          Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                          Ei levelda. Pole lihtsalt endas väga kindel, viimane post andis muidugi enesekindlust juurde, eks ma annan siis volüümi edasi.

                          Comment

                          • Konso
                            Grinder
                            • Nov 2009
                            • 936

                            #208
                            Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                            Niikaua kui punane joon vertikaalselt jookseb ning roheline tõuseb 45 kraadi all, siis lase rahuliku südamega edasi. Sul on veel eriline skill pruun joon alla rohelist hoida. WP sir!

                            Comment

                            • imthcplant
                              Grinder
                              • Sep 2009
                              • 737

                              #209
                              Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                              Kas keegi õpetaks korraliku analüüsi tegema HEM-2
                              Ja kas keegi viitsiks ühe turniiri käed mul üle vaadata umbes 150-200 kätt?
                              Nendest leida leakid- ja suunata mind õigele teele ?

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #210
                                Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                                Tundub et oleks HUs kergelt coachi vaja, mäng on konkreetselt lagunenud ´...
                                Kes pakub see PMigu

                                Comment

                                Working...