Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***
No alati pole see tõesti nii. Kindlasti ei saa igast crusherist head coachi ja see sobibki vähestele, kuid siiski, oled ise stake all, tho graafikud ilusad ja pakud coachi. Ta pole isegi selgitanud, mis sorti coachi ta täpsemalt pakub. Prob pole mõtet küsida algajatelt temalt nõu brm-i kohta või mindseti kohta või kuidas laudades käituda. Võib-olla tõesti strati kohta, kuigi tema laua chate nähes paneb ka seegi kahtlema. Kas ta pakub ka HUD-i alast coachi? Tema postitus on kergelt öeldes väga puudulik.
Algselt postitas andu_andu
Vaata postitust














Comment