*** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Majandaja
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 2133

    #346
    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    Mitte tingimata. No vähemalt BRM küll ei määra coachi oskusi ja tegelt on nii, et hea coach ei pea ise suurelt biitima ja hea mängumees ei ole kohe tasemel coach.
    No alati pole see tõesti nii. Kindlasti ei saa igast crusherist head coachi ja see sobibki vähestele, kuid siiski, oled ise stake all, tho graafikud ilusad ja pakud coachi. Ta pole isegi selgitanud, mis sorti coachi ta täpsemalt pakub. Prob pole mõtet küsida algajatelt temalt nõu brm-i kohta või mindseti kohta või kuidas laudades käituda. Võib-olla tõesti strati kohta, kuigi tema laua chate nähes paneb ka seegi kahtlema. Kas ta pakub ka HUD-i alast coachi? Tema postitus on kergelt öeldes väga puudulik.

    Comment

    • overbet
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 1620

      #347
      Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

      Kui "up 7k pre rb" ei ole undertitle worthy, siis ma ei tea, mis on.

      Comment

      • Hiiter
        Räme Fish
        • Jun 2015
        • 24

        #348
        Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

        Kust selline hind tuleb kui küsida tohib?

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #349
          Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

          Miks mitte antud juhul sellele gabocc_87 'le puid alla panna niipalju kui võimalik kui ta esimesena "lucky idiotiga" peale lendab.

          Comment

          • gamblingFTW
            Vana Tegija
            • Aug 2012
            • 1122

            #350
            Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

            Hetkel raske konkureerida pastilaa coachinguga.

            Comment

            • trasadonkad
              Grinder
              • May 2014
              • 672

              #351
              Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

              ivar ikka saab 15$/h, kirjuta.
              imo kõik kes te puid panete võite nahhui käia, tahtsin midagi uut proovida, gl

              Comment

              • ivar866
                Grinder
                • Oct 2012
                • 776

                #352
                Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                +1, teadsin et saab odavamalt, mingi tätte garantii ka annad kaasa, et hakkab biitima?

                Comment

                • trasadonkad
                  Grinder
                  • May 2014
                  • 672

                  #353
                  Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                  annan odavamalt kuna pole varem coachinud. garanteerida ka ei saa midagi apparently :)

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #354
                    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    Miks mitte antud juhul sellele gabocc_87 'le puid alla panna niipalju kui võimalik kui ta esimesena "lucky idiotiga" peale lendab.
                    Suht mõttetu tegevus ja raiskad oma närve sellega

                    Comment

                    • effinaator
                      Räme Fish
                      • Jul 2014
                      • 2

                      #355
                      Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                      Pole foorumis väga aktiivne (1st post vist :D ), aga ise võtan hetkel coachi http://iveyleague.com/forum/ivey-lea...hing-reviews-1..... hind on 55€/90min ja kui paketi ostad, siis saad 7 sessi kuue hinnaga... Coach võtab Hem-I üksipulgi lahti(BB def, def against 3B etc etc olid minu kõige suuremad vead), ütleb otse välja vead, mis järgmiseks sessiks peavad olema parandatud...ühesõnaga võtab oma tööd hingega, mis peaks olema mängijale motiveeriv ja väga silmiavav... mängijale up to nl50 kindlasti sobilik, sest price pole ka väga kõrge.

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #356
                        Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                        Suht mõttetu tegevus ja raiskad oma närve sellega
                        trasadonkad tundus, et võttis asja veidi tõsiselt jah, aga üldiselt sellised tüübid juba esimese kirjutamise ajaks steamivad mõnuga ja veidi takka trollida siis võib rahaliselt päris meeldivaid tulemusi anda :)

                        Comment

                        • Reinuvader
                          Räme Fish
                          • Jul 2014
                          • 2

                          #357
                          Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                          Müün trasadonkad coachingu paketi 23€-ga. Pakett sisaldab 7-t põhitõde ja 4 olulist käesamplit. Maksmiseks pm.



                          Pakett:

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Ty, ja edu laudades!

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #358
                            Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                            Algselt postitas Reinuvader Vaata postitust
                            Müün trasadonkad coachingu paketi 23€-ga. Pakett sisaldab 7-t põhitõde ja 4 olulist käesamplit. Maksmiseks pm.



                            Pakett:

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Ty, ja edu laudades!

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Oli natukene naljakas küll , aga nii palju vaeva näha selle nimel? lol

                            3/10

                            Comment

                            • atsetoon
                              Joomas õlut Atsetooniga
                              • May 2009
                              • 1105

                              #359
                              Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                              Oli natukene naljakas küll , aga nii palju vaeva näha selle nimel? lol

                              3/10
                              eat a snickers

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #360
                                Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                                Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                                eat a snickers
                                7/10

                                Comment

                                Working...