*** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #181
    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Kui keegi ühelaua sng-dest oskab pajatada, võiks ühendust võtta ning võibolla saame midagi kokku leppida :) Kuigi ega siit suurt lootust kedagi leida ei ole tundub :(

    Comment

    • Kotkas1000
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 2305

      #182
      Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

      Otsin coachi NL200-400 FR mängudele. Huvi oleks 2-3 ühissessiooni vastu. Pakkumised PM-i.

      Comment

      • sorm
        Pokkerihai
        • May 2009
        • 1511

        #183
        Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

        Pakun coachingut MTT ja SNG (holdem, omaha, omaha H/L + segamängud). Täpsema info saamiseks saada PM!

        edit: coachin ka 6max hyper turbosid
        Last edited by sorm; 02.06.12, 21:09.

        Comment

        • Mandre
          Jube Noob
          • Mar 2009
          • 196

          #184
          Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

          Otsin coachi 18man SNGdele(3.50$).

          Comment

          • wanapagan
            Õpihimuline Mängur
            • Dec 2010
            • 310

            #185
            Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

            Keegi mõningaid näpunäiteid 6max hyperitele jagaks ? Volüüm on enam vähem, võidan nagu ka (teen suckoute) aga ma ei tea mida kuradit ma seal lauas teen tegelikult. Igasugused pakkumised oodatud.

            Comment

            • sorm
              Pokkerihai
              • May 2009
              • 1511

              #186
              Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

              Algselt postitas wanapagan Vaata postitust
              Keegi mõningaid näpunäiteid 6max hyperitele jagaks ? Volüüm on enam vähem, võidan nagu ka (teen suckoute) aga ma ei tea mida kuradit ma seal lauas teen tegelikult. Igasugused pakkumised oodatud.
              Saatsin PM

              Comment

              • Rigged
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2535

                #187
                Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                Coachi ei otsi, aga otsin inimest, kellega üldiselt pokkerist rääkida, oma hande ning mõtteid vahetada.

                Comment

                • Ingvar78
                  Jube Noob
                  • Apr 2010
                  • 117

                  #188
                  Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                  Algselt postitas wanapagan Vaata postitust
                  Keegi mõningaid näpunäiteid 6max hyperitele jagaks ? Volüüm on enam vähem, võidan nagu ka (teen suckoute) aga ma ei tea mida kuradit ma seal lauas teen tegelikult. Igasugused pakkumised oodatud.
                  mis limiiti lased?

                  Comment

                  • Divide03
                    Julm Donk
                    • Dec 2009
                    • 77

                    #189
                    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                    Otsin coachi FR Nl5 jaoks. Kes mängib seal ja kellel on ka tulemusi näidata! Tehke oma hinnapakkumine deltaxs3@gmail.com

                    Comment

                    • 800miljonit
                      Jube Noob
                      • May 2012
                      • 118

                      #190
                      Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                      Otsin coachi 18man turbod kes biidiks solidilt 15$+ mänge. PM

                      Comment

                      • Ghost0
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1335

                        #191
                        Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                        Algselt postitas Divide03 Vaata postitust
                        Otsin coachi FR Nl5 jaoks. Kes mängib seal ja kellel on ka tulemusi näidata! Tehke oma hinnapakkumine deltaxs3@gmail.com
                        Kirjuta lähemalt PMi mulle, mis praegused tulemused/kogemus on jne. Väga aktiivselt ei saaks coachida, aga paneks ennast proovile ja teeks seda tasuta.

                        Comment

                        • Konso
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 936

                          #192
                          Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                          Sooviks kah mõnda ühist sessi (skype+mikogo) kellegagi, kes micros madistab. Ise mängisin kuni FT kinnipanekuni nl25, siis tuli peaaegu aastane paus ning nüüd olen sumistanud 10k kätt NL5-10 ehk siis kasvatan rolli. Ootan PM-e, enne järgmise nädala teist poolt nähtavasti aega ei leia. Raha ei paku ega võta :D

                          Comment

                          • taipupole
                            Lõpuboss
                            • Oct 2008
                            • 2181

                            #193
                            Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                            Algselt postitas Divide03 Vaata postitust
                            Otsin coachi FR Nl5 jaoks. Kes mängib seal ja kellel on ka tulemusi näidata! Tehke oma hinnapakkumine deltaxs3@gmail.com
                            Mina küll ei võtaks endale treenerit, kes NL5 mängib. Ehk seal on teatud põhjus, miks isik NL5 mängib.

                            Comment

                            • bluelite
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1190

                              #194
                              Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                              Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                              Mina küll ei võtaks endale treenerit, kes NL5 mängib. Ehk seal on teatud põhjus, miks isik NL5 mängib.
                              Miks mitte? Nt viki crushib NL5 ju päris hästi.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #195
                                Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                                Algselt postitas bluelite Vaata postitust
                                Miks mitte? Nt viki crushib NL5 ju päris hästi.
                                See on sama, kui võtta omale ujumistreener, kes oskab ainult päästevestiga ujuda. Me kõik oskame seda - mõned natuke paremini (näiteks kiiremini) kui teised aga see ei tee temast ju head ujumistreenerit.

                                Comment

                                Working...