*** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #121
    Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Algselt postitas raidov Vaata postitust

    Ikka pakume tasuta coachingut 6max kuni NL200 :)
    Aga milles konks on?

    Comment

    • Cheating
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2009
      • 447

      #122
      Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

      Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
      Aga milles konks on?

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #123
        Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

        no ma olen üsna kindel et affilate diilid on piisavalt magusad, et kui ntx 50 inimest panna enda linkide kaudu liitununa NL100 mängima, siis passiivne sissetulek oleks üsna hea ning kasvaks koos õpilase oskustega ning limiitides liikumisega ja ka õpilaste arvuga kindlasti. Edu teile.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #124
          Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Teen asja "pool-ametlikuks". Coachin low-stakes (up to 100NL) heads-upi.
          Võtsin tunnikese ranka coachingut ja jäin sellega väga rahule, sain mõned uued ideed ja teadmise, et üldine mänguplaan on ok.

          Comment

          • KristjanRawk
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 1133

            #125
            Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

            Otsin coachi nl50 6max, vaja oleks paari sessi või käte ülevaatamisi, maksevõimalus kah.
            Kui keegi huvi tunneb siis võin kuni nl25 ise nõu anda.

            Comment

            • MrRiver
              Grinder
              • Oct 2008
              • 735

              #126
              Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

              Otsin PLO HU coachi, willing to pay.

              Comment

              • $Lauri$
                Õpihimuline Mängur
                • Aug 2009
                • 479

                #127
                Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                Otsin $12 180manide ja teiste turbo MTT-de coachi. PM.

                Comment

                • ridariässa
                  Räme Fish
                  • Apr 2011
                  • 7

                  #128
                  Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                  Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
                  Otsin coachi nl50 6max, vaja oleks paari sessi või käte ülevaatamisi, maksevõimalus kah.
                  Kui keegi huvi tunneb siis võin kuni nl25 ise nõu anda.
                  Tahaks liikuda nl10st n25te, väike nõu ja tarkusetera kuluks ära küll Mängin ainult fullringi.

                  Comment

                  • con
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1954

                    #129
                    Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                    Algselt postitas ridariässa Vaata postitust
                    Tahaks liikuda nl10st n25te, väike nõu ja tarkusetera kuluks ära küll Mängin ainult fullringi.
                    fullring ja 6max on erinevad mängud. soovitan sul kas:
                    1. kirjuta siia teemasse täpsemalt mida sa soovid, võid kirjutada ka kus/mida/kuidas mängid, milles probleemid. äkki keegi otsib hetkel õpilast/tahab lihtsalt aidata.
                    2. võta ühendust pastilaa/rankaga ja võta mõni tund coachimist.
                    Last edited by con; 14.04.11, 19:18.

                    Comment

                    • ridariässa
                      Räme Fish
                      • Apr 2011
                      • 7

                      #130
                      Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                      Nonii, mängin hetkel NL10 full ringi pokerstarsis, hetkel teinud 20k kätt 2bb/100 kohta, mängisin enne sngsi, vb see mõjutab mängu ka halvas suunas, ei foldi seti kartuses AA KK kui pool stäkki sees, hetkel KKga ainult kahjumid mängind. Mänginud väga lühikest aega, 2 nädalat, korraga 12-15 lauda. Keegi võiks õpetussõnu jagada natukene, praegune mäng suht ranka tabeli järgi, natukene tightim.
                      või peaksin tegema 100k kätt, et keegi midagi öelda saaks, hiljuti tõmbasin pokertrackeri nii et seal paari päeva käe ajalugu ainult. BR oleks piisav nl 25 mängimiseks kuid tean et oskused puuduvad.
                      Kui kellegil on mingi parem tebel või muud mängu alustalad oleksin tänulik, põhi asjad selged siis minek ranka v pastilaa juurde.
                      Tänud ette abivalmis inimestele

                      Comment

                      • kaval-ants
                        Klubi Liige
                        • Aug 2009
                        • 191

                        #131
                        Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                        Algselt postitas ridariässa Vaata postitust
                        Nonii, mängin hetkel NL10 full ringi pokerstarsis, hetkel teinud 20k kätt 2bb/100 kohta, mängisin enne sngsi, vb see mõjutab mängu ka halvas suunas, ei foldi seti kartuses AA KK kui pool stäkki sees, hetkel KKga ainult kahjumid mängind. Mänginud väga lühikest aega, 2 nädalat, korraga 12-15 lauda. Keegi võiks õpetussõnu jagada natukene, praegune mäng suht ranka tabeli järgi, natukene tightim.
                        või peaksin tegema 100k kätt, et keegi midagi öelda saaks, hiljuti tõmbasin pokertrackeri nii et seal paari päeva käe ajalugu ainult. BR oleks piisav nl 25 mängimiseks kuid tean et oskused puuduvad.
                        Kui kellegil on mingi parem tebel või muud mängu alustalad oleksin tänulik, põhi asjad selged siis minek ranka v pastilaa juurde.
                        Tänud ette abivalmis inimestele
                        1. Minu arvates on Starsi nl10 ja nl25 taseme vahe väga väike. Ehk siis, kui bankroll lubab, võtaks julgelt shotte ka nl25-s.
                        2. Mänginud oled ainult 2 nädalat ja mängid juba 12-15 lauda korraga......arvan, et sellise robotliku mänguga ei õpi/arene sa kuhugi

                        Comment

                        • sinisebra
                          Julm Donk
                          • Nov 2009
                          • 54

                          #132
                          Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                          -
                          Last edited by sinisebra; 17.05.11, 04:26.

                          Comment

                          • Romka
                            Pokkerihai
                            • Mar 2009
                            • 1544

                            #133
                            Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                            Sai tehtud mõned sessid siis kasutajaga Sorm skypes, tema jälgis minu mängu ja parandas mõned leakid ja andis nii mõnegi hea soovituse :). Nii, et turniirimängijatel soovitan temaga ühendust võtta küll.

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #134
                              Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                              Otsin NL200-400 6max coachi.

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #135
                                Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                                Kas keegi NL-50+ FR või 6-maxi osas coachib?

                                Comment

                                Working...