Re: PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu
Kui nimevahetus näiteks korra kuus käiks, siis oleks sellel jumet IMO. Või ka korra kahe nädala tagant. Mina oleks kahe käega poolt. Kohustuslik nimevahetus. Kui iga päev oleks, siis oleks jah trackeri tarkvarast ja HUD-st minimaalne kasu aga paar nädalat annaks juba täitsa normaalse sampli grinderile, seejuures suures osas kaotamata nimevahetuse teisi eeliseid? Ühtlasi tooks mängu tagasi pokkeri üht fundamentaalset alust- mittetäiuslik informatsioon. Ma saan aru, et pokker on ka praegu mittetäiusliku informatsiooniga mäng aga siis tuleb regular vs regular battles'sse natuke tundmatut elementi juurde. If that makes sense
Algselt postitas kardaanirist
Vaata postitust

Comment