PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #46
    Re: PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

    Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    siis ei saaks ju HUDi kasutada. Stars never ever ei tee seda, sest see teeb multitablemise palju raskemaks. aga enamus rake genevadki ju 24 laual mängijad.
    Kui nimevahetus näiteks korra kuus käiks, siis oleks sellel jumet IMO. Või ka korra kahe nädala tagant. Mina oleks kahe käega poolt. Kohustuslik nimevahetus. Kui iga päev oleks, siis oleks jah trackeri tarkvarast ja HUD-st minimaalne kasu aga paar nädalat annaks juba täitsa normaalse sampli grinderile, seejuures suures osas kaotamata nimevahetuse teisi eeliseid? Ühtlasi tooks mängu tagasi pokkeri üht fundamentaalset alust- mittetäiuslik informatsioon. Ma saan aru, et pokker on ka praegu mittetäiusliku informatsiooniga mäng aga siis tuleb regular vs regular battles'sse natuke tundmatut elementi juurde. If that makes sense
    Last edited by Vandalar; 19.04.12, 14:17.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #47
      Re: PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

      See oleks huvitav küll, aga korra kuus igale jorsile on palju imo. SNE korra kuus, Supernova korra kvartalis, alla selle korra aastas oleks vägev.

      Partys on tavakasutajad korra 6 kuu tagant, Palladium ja Palladium Elite korra kuus.

      Aga kindlasti oma eelis on sellel, et üldse ei saa nime vahetada. Nt Starsi Prod kannatavad selle all kui iga mõne aja tagant nendel vastaste vastu 0 infot ja vastastel pidevalt nende kohta sama info kasutada.

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #48
        Re: PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
        See oleks huvitav küll, aga korra kuus igale jorsile on palju imo. SNE korra kuus, Supernova korra kvartalis, alla selle korra aastas oleks vägev.

        Partys on tavakasutajad korra 6 kuu tagant, Palladium ja Palladium Elite korra kuus.

        Aga kindlasti oma eelis on sellel, et üldse ei saa nime vahetada. Nt Starsi Prod kannatavad selle all kui iga mõne aja tagant nendel vastaste vastu 0 infot ja vastastel pidevalt nende kohta sama info kasutada.
        I have a cunning plan... Teeks nii, et prod jäävad ikkagi alati prodeks ja jäävad oma nimedega sinna aga teised kõik saavad vahetada.

        Comment

        • udikaz
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 1946

          #49
          Re: PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
          +1 või imo võiks olla see kohustus, ehk nii kui sisse logid, pead enda kasutajanime ära vahetama (enne mängida ei saa). Mängud läheks mõnuga paremaks
          coca, nii sa jääd kogu oma feimist ilma ju

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #50
            Re: PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
            See oleks huvitav küll, aga korra kuus igale jorsile on palju imo. SNE korra kuus, Supernova korra kvartalis, alla selle korra aastas oleks vägev.

            Partys on tavakasutajad korra 6 kuu tagant, Palladium ja Palladium Elite korra kuus.

            Aga kindlasti oma eelis on sellel, et üldse ei saa nime vahetada. Nt Starsi Prod kannatavad selle all kui iga mõne aja tagant nendel vastaste vastu 0 infot ja vastastel pidevalt nende kohta sama info kasutada.
            Noted võiksid jääda. Starsi PRO märgistab note kasti ära, et kes ta selline on. See on ka ju skill ja tarkus mängida long-runni peale, et mängija ära märgistada. Lisaks high-stakes mängude regularpool suheliselt kitsas, ei tohiks erilist probleemi olla.

            Comment

            • peete82
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1310

              #51
              Re: PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

              Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
              enamus rake genevadki ju 24 laual mängijad.
              Enamuse rakest geneksid nad siis, kui igas lauas oleks 24-tablejad enamuses. Vaevalt et see nii on.

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #52
                Re: PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

                Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                Enamuse rakest geneksid nad siis, kui igas lauas oleks 24-tablejad enamuses. Vaevalt et see nii on.
                see küll tõsi ei saa olla. isegi kui lauas (oletame, et full ring) on 8 fishi ja üks 24-tabler, siis geneb see üks 24-tabler kordi rohkem kui need kaheksa fishi kokku, sest:
                1. fishid mängivad tihtipeale 1-2 lauda (oletame, et eelmises näites mängivad 8 fishi kokku 12 laual. kuigi nad mängivad rohkem potte, siis 24-tabler geneb ikkagi rohkem rake)
                2. fishid bustivad oma konto kiiresti ära ja otsivad õnne mingisugusel mujal saidil (ok pooled ehk depovad juurde, aga point jääb samaks) versus 24-tabler, kes geneb sulle rake iga päev ja nii 300+ päeva aastas.

                ja noh. üleüldse. selle laudade numbri võib ka viia näiteks 15 peale. ka 15 laual oleks mitu korda raskem mängida, sest pead iga liigutuse üle mitu korda rohkem mõtlema. pakun puusalt, et vähemalt 50% FR micro/low level regidest (kus enamus rake tuleb) mängivad keskmiselt vähemalt 14-15 laual.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #53
                  Re: PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

                  See ei vääri uut uudist aga PTR plaanib tulevikus näidata ainult OPT-INitud PokerStarsi mängijaid. Vaikimis on kõik mängijad "peidetud".

                  http://pokerfuse.com/news/poker-room-news/ptr-provide-opt-in-service-pokerstars-players/

                  Comment

                  • pokkerisheriff
                    Grinder
                    • Oct 2011
                    • 824

                    #54
                    Re: PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    See ei vääri uut uudist aga PTR plaanib tulevikus näidata ainult OPT-INitud PokerStarsi mängijaid. Vaikimis on kõik mängijad "peidetud".

                    http://pokerfuse.com/news/poker-room-news/ptr-provide-opt-in-service-pokerstars-players/
                    huvitav kas siis PokerStars lubaks PTR kasutada ka mängimise ajal (praegu on keelatud nii mängimise ajal kui kamänguvälisel ajal). üldiselt (nagu juba 19.04 postis idee välja käisin) see peaks ju meeldima kõigile neile "proffidele", kes seni PTR-i igapäevaselt vastaste selekteerimiseks kasutasid. nad saavad enda statsi ju avalikuks teha ja kõik teised PTR kasutajad saavad ka.

                    lisaks kui nt HU mängija oled ja kardad pimesi võitva mängija otsa komistada, siis saad ju kerjata enne mängu alustamist, et vastane opt-iniks ennast PTR-is ja keelduda mängimast nende vastu kes seda ei tee. pathetic? NO!

                    Comment

                    • Mr_Kenny
                      Vana Tegija
                      • Jun 2011
                      • 1357

                      #55
                      Re: PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

                      Ma ei saa aru mis probleem see võtva regi vastu veidi mängida on?? Peale 20-30 kätt peaks pilt umes selge olema mis tegelane on ning otsustad kas sul on edge või mitte.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #56
                        Re: PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

                        Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                        huvitav kas siis PokerStars lubaks PTR kasutada ka mängimise ajal (praegu on keelatud nii mängimise ajal kui kamänguvälisel ajal). üldiselt (nagu juba 19.04 postis idee välja käisin) see peaks ju meeldima kõigile neile "proffidele", kes seni PTR-i igapäevaselt vastaste selekteerimiseks kasutasid. nad saavad enda statsi ju avalikuks teha ja kõik teised PTR kasutajad saavad ka.

                        lisaks kui nt HU mängija oled ja kardad pimesi võitva mängija otsa komistada, siis saad ju kerjata enne mängu alustamist, et vastane opt-iniks ennast PTR-is ja keelduda mängimast nende vastu kes seda ei tee. pathetic? NO!
                        Miks ei tohiks siis? Sama kui sa ise lauas saadad vastasele oma graafiku.

                        Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
                        Ma ei saa aru mis probleem see võtva regi vastu veidi mängida on?? Peale 20-30 kätt peaks pilt umes selge olema mis tegelane on ning otsustad kas sul on edge või mitte.
                        Osad fishid (just agressiivsed) mängivad suht «solid» pokkerit ja väga raske on 20-30 käe jooksul selgeks teha, kas on fish või mitte.

                        Comment

                        • rrrr
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 904

                          #57
                          Re: PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

                          Starsile peaks PTRi keelamine kenasti sobima. Raha pöörleb lotos kauem ja maja võidab rohkem. See 24-tabler on ainult tööriist, fish aga maardla. Ilma tööriistata ehk kuidagi saaks aga ilma maardlata - no way.

                          Ja teisest küljest isegi kui PTRi andmed oleks 100% avalikud poker on ja jääb ka siis mittetäiusliku informatsiooniga mänguks.

                          Kunagi hallil ajal kui PTRil polnud veel limiiti peal, sai sealt botiga andmeid mõnuga sikutatud ja statistikat tehud. Haletsusväärselt väike % on neid, kelle winrate on positiivne. Tegu on suht-koht populistliku ja pokkeripoliitilise protsessiga, et saaks välja köhida, et me oleme kõige puhtamad, paremad ja ausamad.

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #58
                            Re: PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

                            Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust

                            lisaks kui nt HU mängija oled ja kardad pimesi võitva mängija otsa komistada, siis saad ju kerjata enne mängu alustamist, et vastane opt-iniks ennast PTR-is ja keelduda mängimast nende vastu kes seda ei tee. pathetic? NO!
                            Absull igas postis kuvab sul PTR-i teemades üks ja sama asi, nagu need kes kasutaksid seda oleksid meeletud lowest of the low mängijad.

                            Minuarust tableselect on pmst sama oluline kui brm. Niikaua kui on võimalik ilma karistuseta nii saidi seaduse piiril hõljuda miks mitte.(tuhanded kasutajad kasutavad PTR-i, kui selle kasutamine oleks nii suur kuritegu oleks ammu midagi ette võetud, 2-3a lasti naglalt tagajärgedeta kasutada). Dunno, mu eesmärk pokkeris pole kommuuni/üldise pokkeri ühiskonna heakskiitu ära teenida, vaid võimalikult palju raha teha ning selle juures kasutada ka kõiki olemasolevaid abivahendid, et see õnnestuks. PTR on ju kõigile saadaval netis, see su oma asi kas sa kasutad seda või mitte kuna keegi võib viltu su peale vaadata. Vaata 2+2 ringi erinevates päevikutes, ainult idioot jätaks selle edge kasutamata. Mind võib 100 inimest ka chatis loseriks ja ei tea milleks ravida selleks, et ma ära quitisin vastase, who the fk cares. Tableselect super oluline asi. Ka üks peatükk poker mindsetis miks tihti mäng perse keeratakse, kuna ei osata oma ego lihtsalt alla suruda ja ära quitida.
                            Selle käte ostmisega pole ainult eriti päri, et miljonite käte kaupa dataminetakse, muidu savi.

                            Starsi vastu, et siukse otsuse vastu võttis pole mul midagi. Nende enda firma ju, mis mul siin öelda on. Lihtsalt niikaua kui olemas on siis on ka kasutajaid ja kui ära lõpetab siis meh ja las ta olla. Võimalused ju koguaeg võrdsed olnud kas kasutad või mitte. Teadmatus pole vabandatav. (a la fish ytleb, et ta ei teadnudki siukest saiti, et oleks ka vaadand vbl järgi)
                            Last edited by qbj0hn; 22.04.12, 19:03.

                            Comment

                            • fyte
                              Pokkerihai
                              • Jun 2010
                              • 3378

                              #59
                              Re: PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

                              Sherifiga vaidlemine on nagu peaga vastu seina jooksmine. Sellel temapoolsel kaagutamisel seoses PTRiga ei tulegi ilmselt kunagi lõppu ja seetõttu temaga vaidlemine on ka mõttetu, sest ta tundub olevat inimene, kes võtab kõike puhta kullana, mis "kuskil kõrgemal ette kirjutatud" on.
                              Sheriff, kui sõbraga oled kihla vedanud ja võitnud, siis tulumaksu ikka maksad selle pealt? EV seaduse kohaselt oled kohustatud seda ju tegema.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • pokkerisheriff
                                Grinder
                                • Oct 2011
                                • 824

                                #60
                                Re: PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

                                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                                Minuarust tableselect on pmst sama oluline kui brm.
                                PTR-i mittekasutamine ei välista tableselectimist. aga selleks võiks kasutada siiski enda poolt läbi mängitud hand historytest saadud ajalugu. ka PokerStarsil pole sellise variandi vastu minu teada midagi. HEM ja PT3 tohivad ametlikult vist isegi igast avatud lauast ühe käe jagu infot ajutiselt koguda, et saada teada sealsete mängijate nimed ja sinu enda poolt nende vastu läbimängitud kätest statsi näidata. see on lubatud PokerStarsi poolt. PTR ei olnud senisel kujul.

                                ja fütt võiks üldse mõned oma postitused tegemata jätta, kui tal midagi asjalikku öelda ei ole ja ainult vinguda tahab. kui lihtsalt selleparast facepalmi pilte postitad, et tahaksid oma postituste arvu suurendada, siis usun, et ranka saab sul ka foorumi andmebaasis postcounti numbri 500 (või misiganes numbri võrra) võrra suuremaks keerata.
                                Last edited by pokkerisheriff; 22.04.12, 19:42.

                                Comment

                                Working...