PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #31
    Re: PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

    Vastikult moonutatud jutt PTR-ist nagu oleksid nemad need, kes leiavad security leake ja botte. See, mis nad on leidnud on kõigest jäämäe tipp ning seda rõhuda Starsi nabale on kohatu. Starsi sugusel hiiglasel ei ole ühtegi huvi ühegi boti, cheadi ega security leagi vastu ja tõenäoliselt panustavad tohutult, et mängud oleksid väga puhtad. Dataminegu urka võrke, kus toimub rohkem shady tegevust.

    Minupoolne respect Starsile.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #32
      Re: PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

      Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
      Kuna stars tegi ceast and desist nõude, siis hosti pakkuja pani omalt poolt kinni, mitte ptr. Ptr vist juba uues kohas hõljub edasi.

      edit: pole veel üleval, aga küll ta tuleb
      PTR peaks olema päris mitmes kohas. Kui ma ei eksi siis: http://www.poker-edge.com/ kuulub ka PTR-ile või vähemalt on nende omanikega seotud.

      Comment

      • jrgn hell
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 3328

        #33
        Re: PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

        edit: Vahet pole nende fuse uudistega.

        Aga pull ettevõtmine igal juhul.

        Ranka 2+2 teema imo oli üsna solid huumor kunagi
        Last edited by jrgn hell; 18.04.12, 22:51.

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #34
          Re: PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

          The blindfold goes on as data-mining website PokerTableRatings agrees to remove all PokerStars player profiles following legal demands.

          Comment

          • pokkerisheriff
            Grinder
            • Oct 2011
            • 824

            #35
            Re: PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

            mis arvate sellisest lahendusest, et saad oma statsi PTR-is avalikuks teha (opt-in), nii et see teistele näha oleks? siis kõik, kes PTR-i poolt häälekalt sõna võtavad, saavad enda profiilid endale ja teistele avalikuks teha ja teiste (need kes PTR-i vastu on või need kes selle saidi olemasolust midagi ei tea) profiilid on lihtsalt avalikkusele nähtamatud.

            ühesõnaga default on, et statistika on teistele nähtamatu, aga kõige suuremad fännid kes kõige valjuhäälsemalt praegu kiruvad, et enam pole võimalik pokkerit mängida, sest ei tea lihtsalt kas vastane on -20bb/100 (ühesõnaga mängitav) või -2bb/100 (selgelt liiga hea ja tuleb vältida), saaksid oma winrate, võidud jms statistika kõigile nähtavaks teha.

            siis peaks ka kõige suurem bumhunter rahul olema, et kõik näevad tema profiili ja tema näeb ka kõiki neid, kes on otsustanud enda profiili nähtavaks teha. of course siis tuleb mõnikord denyda actionit neile, kelle PTR pole avalik ("sorry, I cant play you cause i cant check beforehand whether you are a losing player or not and I'm not willing to risk my stack to find out"), aga selline on elu kahjuks.
            Last edited by pokkerisheriff; 19.04.12, 00:25.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #36
              Re: PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

              Uskumatu, nii lihtsalt see käiski ja 3-4 aastat ei tehtud midagi.

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #37
                Re: PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

                Pokerfuse artiklist:

                Just under a year ago, the founders and management of MarketZero—the original team behind PokerTableRatings—were hired by Zynga Poker.

                Tõenäoliselt ei ole neil hetkel lihtsalt mingit jama kaela vaja.

                Comment

                • viki
                  Grinder
                  • Apr 2010
                  • 893

                  #38
                  Re: PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

                  Pokerstarsis võiks olla võimalus oma kasutajanime vahetada.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #39
                    Re: PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

                    +1 või imo võiks olla see kohustus, ehk nii kui sisse logid, pead enda kasutajanime ära vahetama (enne mängida ei saa). Mängud läheks mõnuga paremaks

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #40
                      Re: PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Hei, no offence aga mul tekkis küsimus, et miks sa alati selgitad kõike eraldi veel sulgudes? :D See on pokkerifoorum ja kõik teavad ju mida tähendab mängija -20bb ja -2bb. Imo captain Obv.

                      Comment

                      • ristijeesus
                        Klubi Liige
                        • Oct 2009
                        • 2533

                        #41
                        Re: PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

                        Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                        -2bb/100 (selgelt liiga hea ja tuleb vältida)
                        Sinu jaoks võib-olla tõesti.

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #42
                          Re: PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

                          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                          +1 või imo võiks olla see kohustus, ehk nii kui sisse logid, pead enda kasutajanime ära vahetama (enne mängida ei saa). Mängud läheks mõnuga paremaks
                          See on esimese hooga vaadates ja enamusele mängijatele tõesti nii ja kehtib. Aga tuba peab siiski kuidagi igat mängijat trackima ja suutma identifitseerida ja selleks peab olema mingi aadress, vms instrument, kus hoitakse iga konkreetse mängija identiteeti (pokkeritoa enda jaoks). See aga tähendab seda, et seda aadressi tuleb väga hoolega peita, et kurjamid ei häkiks seda trackimise eesmärgil lahti- mis on kehva teostuse korral võimalik arengukäik.

                          Comment

                          • pokkerisheriff
                            Grinder
                            • Oct 2011
                            • 824

                            #43
                            Re: PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

                            Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                            Sinu jaoks võib-olla tõesti.
                            ei. kuidas ma saakski neid vältida, sest ma ei kasuta PTR ja ei luura PokerStarsis mängimise ajal, et kas julgen vastasega mängida või mitte.

                            Comment

                            • pokkerisheriff
                              Grinder
                              • Oct 2011
                              • 824

                              #44
                              Re: PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

                              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                              See on esimese hooga vaadates ja enamusele mängijatele tõesti nii ja kehtib. Aga tuba peab siiski kuidagi igat mängijat trackima ja suutma identifitseerida ja selleks peab olema mingi aadress, vms instrument, kus hoitakse iga konkreetse mängija identiteeti (pokkeritoa enda jaoks). See aga tähendab seda, et seda aadressi tuleb väga hoolega peita, et kurjamid ei häkiks seda trackimise eesmärgil lahti- mis on kehva teostuse korral võimalik arengukäik.
                              kindlasti saaks PokerStars trackida kasutajate tegevust mingi oma serverist/andmebaasist üldse mitte välja liikuva ID alusel ja samas pokkerikliendile saadetakse üle võrgu ainult kasutajanimed või mingid muutuvad ID (mis genereeritakse nt iga nimevahetuse ajal uus ja unikaalne). see peaks olema suht lihtne lahendada tehniliselt. segane jutt, aga loodetavasti saad aru.

                              Comment

                              • kardaanirist
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 3675

                                #45
                                Re: PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

                                Algselt postitas viki Vaata postitust
                                Pokerstarsis võiks olla võimalus oma kasutajanime vahetada.
                                siis ei saaks ju HUDi kasutada. Stars never ever ei tee seda, sest see teeb multitablemise palju raskemaks. aga enamus rake genevadki ju 24 laual mängijad.

                                Comment

                                Working...