RANKA TABEL: Milliseid stardikäsi ja kuidas mängida full-ring rahalauas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #121
    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Algselt postitas kivisaba
    nii 4k käsi mängitud selle rangega umbes mitte päris robotlikult aga see siis aluseks
    tulemused blogis http://my.pokernews.com/Kivisaba/blog/
    kuis tundub ?
    Väga hea töö, paistab, et olete palju abi saanud sellest preflopi loengust.

    Comment

    • BuildUp
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2547

      #122
      Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

      Mul on selline küsimus, et ma näen suht palju sellist värki NL10s, kus mingi mängima teeb EPlt 2xbb raise. Mida me sellises olukorras teeme kui me oleme näiteks MP2 peal 88ga. Ma tahaksin raiseda?!

      Comment

      • kivisaba
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2514

        #123
        Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

        mina olen mänginud set value peale ehk callinud

        Comment

        • Keiss
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1592

          #124
          Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

          Palju raskem küsimus on, mida KJ-ga teha :P VÄGA tihti minraisetakse monstrumitega. Pmst ma callin pea iga kahe kaardiga neid min raisetajaid. Kui ei hiti midagi head, siis saan rahulikult ära foldida ta all-ini.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #125
            Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

            Algselt postitas BuildUp
            Mul on selline küsimus, et ma näen suht palju sellist värki NL10s, kus mingi mängima teeb EPlt 2xbb raise. Mida me sellises olukorras teeme kui me oleme näiteks MP2 peal 88ga. Ma tahaksin raiseda?!
            Mina callin, kui miskeid reade ei ole.

            Comment

            • zyxxx
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 453

              #126
              Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

              Tegin enda jaoks tabeli ja panen ka siia teemasse ülesse. Vigade eest ei vastuta, aga kui mõne suurema leiate, andke teada, teen korrektuure.

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #127
                Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                Algselt postitas kivisaba
                mina olen mänginud set value peale ehk callinud
                Mis mõttes? Kui normaalsete stattidega mängija sealt callib, siis mina lükkan ta insta set miningu peale :/. Kui flopist nuppe tahaksid panna, siis saaks ju ise kindlalt maha visata overpairi vms. NL10 küll nüüd ei kohta eriti intelligentseid isiksusi, kuid mida edasi, seda rohkem sind readima ju hakatakse.

                Isiklikult 88-ga paneks minraisele 3beti otsa, kui just mingi septsiifiline "vend" ei oleks, kes üritab teha mingit masterplaani high pairiga ja iga raise peale siis mingit imemoovi tegema hakkab. Kui 3bet callitakse ja hitid, siis makstakse palju kergemini välja ning callides oleks pot nii väike, et isegi flopilt alates bettides ei saa ma vb teist venda allinnigi.

                Samas mu loogika võib ka vale olla, aga mina näen seda niimoodi.

                Comment

                • antnx
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3102

                  #128
                  Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                  Reeglina on Nl10 üldpilt sellinne, et kui keegi raiseb siis tavaliselt callitakse - 3beti tehakse väga harva ja standart raise callimis range on kuttidel sama mis starting hand range. Ühesõnaga kui tuleb kuskilt raise ja ka call siis tavaliselt võib raise ja callija käe rangeks arvata TT+ AJ+, lisaks ka madalad pocket paarid. Nl10 ei saada eriti aru, et callimine on tavaliselt setmine.

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #129
                    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                    Jep, aga ma mainisingi, et eesmärk oleks saada flopiks juba selline pot, mis võimaldaks hittimise korral vastane kindlasti allinn saada ning, et meile hititud seti kinni maksaks.

                    Comment

                    • antnx
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3102

                      #130
                      Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                      Ise ma küll madala pocket paariga ei 3-beti. Siin oli kuskil juttu seti oddsidest aga mul ei õnnestu eriti kätte saada. Total profit madalatest pocket paaridest 12$ 200 käe jooksul :(

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #131
                        Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                        Antud olukorras oli mingi gay miniraise. Korralikku raise ma ka ei 3beti. Aga NL10-s vend raisib 0.1, ehk 0.2$, mis kuradi asi see üldse on :D? See ongi just mingi selline vend, kes betib oma AA ja KK ning jumala eest loodab, et keegi ei foldiks.
                        Aga nojah, samas poleks ka call hull, sest sellised vennad saaks anyway flopilt sisse, kui mingi väga ulmeline board ei tule.

                        Comment

                        • antnx
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3102

                          #132
                          Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                          Eile just juhtus nii, et utg mingi vend raises 20 senti ja 5 calli tuli järgi. Ma olin buttonil KK-ga ja reraisesin 1.50 peale. Ja 3 venda callis järgi. Lauda tuli A ja ma checkisin ning ülejäänud 3 venda ka. Turn oli lambikas ja üks vend otsustas miski 6$ potti 50senti panna. Üks vend foldis ja ma callisin - river blank ja kütt lükkas all inni ennast ligi 3$. Callisin. Temal oli 9Q ja mul KK

                          Comment

                          • Timpz
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2029

                            #133
                            Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                            Algselt postitas antnx
                            Eile just juhtus nii, et utg mingi vend raises 20 senti ja 5 calli tuli järgi. Ma olin buttonil KK-ga ja reraisesin 1.50 peale. Ja 3 venda callis järgi. Lauda tuli A ja ma checkisin ning ülejäänud 3 venda ka. Turn oli lambikas ja üks vend otsustas miski 6$ potti 50senti panna. Üks vend foldis ja ma callisin - river blank ja kütt lükkas all inni ennast ligi 3$. Callisin. Temal oli 9Q ja mul KK
                            ma ikka naersin päris kõvasti seda lugedes :D. endal oli sarnane olukord AJ-ga Buttonilt,2 limperit ees, sain 2 calli(reisisin ofc)flop mingi A28, kütsin korraliku cbeti, sain yhe calli, turn mingi saast (9 maybe), kütsin jälle beti, vend callis, river K , ma lolli peaga checkisin, ta checkis otsa, näitas 53o. ??? ??? ??? ???

                            Comment

                            • kivisaba
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2514

                              #134
                              Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                              küsimus AK-kohta
                              starting hand chart ütleb, et AK-re raise siis mis võiks selle reegli erandid olla peale selle et vastane on nit
                              näiteks mul oli AKs sb-l Co pani raise 5bb
                              panin re-raise 15bb callis
                              flop TJ7 pot 33bb kui teha mingi normaalsem cont bet ja vastane callib siis on insta commited ja mitte essugi pole teha
                              conti bettisin 25bb ja insta call
                              turn 4 ja pot 83bb mul 67bb taga check fold or push nüüd ?

                              äkki ei peaks nii suure hurraga suuri raisesid re-raisema OOP aga noh ega fold ja call ka parem poleks mina küll ei tea mis teha et taoliseid olukordi vältida

                              Comment

                              • Andr3s
                                Julm Donk
                                • Nov 2008
                                • 65

                                #135
                                Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                                Kuna AKs puhul pole tegemist made handiga, siis ma olen juba ammu loobunud
                                SB või BB pealt reisi sisse lükkamisest. Nö "smooth" call ning floppi hittides
                                laksin kohe mingi ilusa summa välja.

                                Comment

                                Working...