RANKA TABEL: Milliseid stardikäsi ja kuidas mängida full-ring rahalauas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #106
    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Postitaks oma positsiooni kokkuvõtte siia.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #107
      Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

      Algselt postitas antnx
      Kas madala pocket paariga open raise tasub harrastada? Open limpi ei saa teha madala paariga - foldida kah ei taha. Mis Teha?
      Sa esimese postituse ikka lugesid läbi?

      Algselt postitas ranka
      Sinuni folditud, siis raise:
      UTG: 22+, AK, AQs

      Comment

      • bounce
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 865

        #108
        Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

        mäng on paremaks läinud kindlasti, palju agresiivsemaks. kui nüüd saaks sellistest halbadest harjumustest kah lahti a'la cbet mitme vastase vastu ise midagi hittimata ning turnil ikka veel nulliga tulistamine, siis hakkab mängust ehk asja saamagi kunagi.
        1 küsimus küll - kui floppad TPTK, teed cbeti ja saad raise (oletame et sendilaudades bluffereid ei ole ja raiseja on deep stackiga), kas siis tuleks reraiseda, callida ja loota mingitki improvemist või maha visata üldse. hiljuti oli olukord kus AK-ga floppasin K, cbetti raiseti, ei osanud nagu midagi teha. ofc oli vaja seda paari veel turnil ja riveril bettida, showdownis komistasin flopatud seti otsa.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #109
          Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

          Algselt postitas bounce
          mäng on paremaks läinud kindlasti, palju agresiivsemaks. kui nüüd saaks sellistest halbadest harjumustest kah lahti a'la cbet mitme vastase vastu ise midagi hittimata ning turnil ikka veel nulliga tulistamine, siis hakkab mängust ehk asja saamagi kunagi.
          1 küsimus küll - kui floppad TPTK, teed cbeti ja saad raise (oletame et sendilaudades bluffereid ei ole ja raiseja on deep stackiga), kas siis tuleks reraiseda, callida ja loota mingitki improvemist või maha visata üldse. hiljuti oli olukord kus AK-ga floppasin K, cbetti raiseti, ei osanud nagu midagi teha. ofc oli vaja seda paari veel turnil ja riveril bettida, showdownis komistasin flopatud seti otsa.
          Siin päris mitu võimalust. Kui flop on väga drawy, et näiteks masti või/ja rea tõmme - 5 6 K ja sa oled OOP siis võid foldida kui ka raiseda aga ära jumala eest calli, sest kui vastane on drawi peal, siis ta checkib enamus turne järgi, kui ta tõmmet ei hittinud ja riveril ära loodagi talt raha saada, kui riverisse ka talle vajalik kaart ei tulnud. Ja kui turni tuli talle vajalik kaart ära, siis sa lihtsalt maksad ta draw välja. Seega fold või raise - see oleneb vastasest.

          Kui sul on positsioon siis võid callida. Ja top paari ära calli kunagi, et järgmisel tänaval improovida :D

          Comment

          • antnx
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3102

            #110
            Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

            Üldjuhul on üldse callimine -EV. BET/FOLD is teh shit

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #111
              Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

              Tahaks veel lisada, et OOP raisede callimise korral peab Teil olema TÄPNE plaan, kuidas Te kätt edasi mängite!

              Comment

              • Sulgpallur
                Julm Donk
                • Oct 2008
                • 80

                #112
                Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                Algselt postitas ranka
                Peale selle strateegia kasutamist on mäng paremaks ka läinud?
                Usun, et sellest strateegiast on palju abi olnud. Mäng on läinud Pre-flop veidi agresiivsemaks ja jälginud rohkem, kust positsioonilt alates, midagi raisida. Otseselt tabelist näpuga jälge ei aja, aga, kuskil 90% proovin nii mängida + mõned teised käed

                Üldiselt on tunda, et see kuu läheb ikka pidevalt veidi ülesmäge (loodame, et ka kestab), kui varem käis mäng rohkem yles / alla / yles / alla :D

                Comment

                • pkmarek
                  Jube Noob
                  • Oct 2008
                  • 193

                  #113
                  Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                  Teen ettepaneku, et võiksite selle teema kohta video ka teha, et näidata et selline asi ka tõesti toimib, mitte et ma selle toimimises kahtleks kuid niisama silmailuks proovisin ka korra tabeli järgi mängida, jäin plussi.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #114
                    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                    Algselt postitas pkmarek
                    Teen ettepaneku, et võiksite selle teema kohta video ka teha, et näidata et selline asi ka tõesti toimib, mitte et ma selle toimimises kahtleks kuid niisama silmailuks proovisin ka korra tabeli järgi mängida, jäin plussi.
                    LOL. Good Idea :) Luban, et järgmise nädala jooksul selline video siia ka tekib!

                    Comment

                    • rrrr
                      Grinder
                      • Nov 2008
                      • 904

                      #115
                      Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                      Algselt postitas ranka
                      Kui ees on raise:
                      Siis calli 22-TT ja reraise JJ+, AK. MUUD KÄED FOLD.
                      Kas madalate kaartidega callida raise pole pisut -EV algajatel? Esmalt on väga tõenäoline, et floppi tuleb üks või mitu ülekaarti ja esialgse agressori cont beti peale viskad oma taskupaari maha. Seega seitsmel juhul kaheksast kaotad oma investeeritud 4-5BB ehk kokku ~30BB. Kui aga joppab see 1 juhtum kaheksast ja sa saad oma kolmiku, siis viskab vastane oma tehtud cont beti maha (sest raisida ju tuleb kõrgemate kolmikute, ridade, mastide jms hirmus) ning sinu võiduks on preflopiga kaasa tulnud 3 tegelase panused heal juhul 15BB + 10BB cont bet. Tavaliselt ei lähe niigi hästi, sest oled agressoriga flopis heads up. Välja jäävad siin veel need juhtumid, kus su kolmik saab tappa showdownile minnes.

                      Comment

                      • Keiss
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1592

                        #116
                        Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                        Ma küll oma pocketit iga mehe vastu flopil maha ei viska. Eriti kui pildikaarte ei tule. Pealegi setiga saab väga tihti kogu stacki vastaselt kätte.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #117
                          Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                          Algselt postitas rrrr
                          Kas madalate kaartidega callida raise pole pisut -EV algajatel? Esmalt on väga tõenäoline, et floppi tuleb üks või mitu ülekaarti ja esialgse agressori cont beti peale viskad oma taskupaari maha. Seega seitsmel juhul kaheksast kaotad oma investeeritud 4-5BB ehk kokku ~30BB. Kui aga joppab see 1 juhtum kaheksast ja sa saad oma kolmiku, siis viskab vastane oma tehtud cont beti maha (sest raisida ju tuleb kõrgemate kolmikute, ridade, mastide jms hirmus) ning sinu võiduks on preflopiga kaasa tulnud 3 tegelase panused heal juhul 15BB + 10BB cont bet. Tavaliselt ei lähe niigi hästi, sest oled agressoriga flopis heads up. Välja jäävad siin veel need juhtumid, kus su kolmik saab tappa showdownile minnes.
                          Setmine (kolmiku peale callimine) 1:25 implied oddside juures (100BB effektiivsed stackid, 4BB maksev call) iga paariga on väga kasumlik, eriti, kui sul on positsioon.

                          Comment

                          • rrrr
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 904

                            #118
                            Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                            Räägingi ju, et maha viskavad oma missitud flopi ja keskmise paariga nad lõpuni ei lähe. Ei lao sunnikud oma deep stacki letti isegi mitte top paariga. Ja meelitamise keelasid sa Ranka ise ära - kui midagi on, siis tuleb betida ja raisida :)

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #119
                              Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                              Oma kogemuste põhjal tean, et kuni 100NL-ini ei ole puudust tüüpidest, kes keelduvad foldimast bottom paari mistahes beti peale või mängivad "Võida Iga Pot" strateegiat, mille põhirelv on bluffida end all-in.

                              Ehk teisisõnu sa annad liigapalju respekti vastastele IMO.

                              Comment

                              • kivisaba
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2514

                                #120
                                Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                                nii 4k käsi mängitud selle rangega umbes mitte päris robotlikult aga see siis aluseks
                                tulemused blogis http://my.pokernews.com/Kivisaba/blog/
                                kuis tundub ?

                                Comment

                                Working...