RANKA TABEL: Milliseid stardikäsi ja kuidas mängida full-ring rahalauas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #151
    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Sa olid siis Cutoff?

    Comment

    • pkmarek
      Jube Noob
      • Oct 2008
      • 193

      #152
      Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

      pakuks välja, et võiksite järgmises loengus ka ära seletada, mille järgi head lauda valida, mille poolest short handed laud parem kui täisring või vastupidi

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #153
        Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

        FR'is on alguses kergem alustada. Short-handed lauas pead mängima loosemalt, saad rohkem actionit, postflopis tuleb teha rohkem otsuseid.

        Pigem rääkida siis tõesti laua valikust. Ise sordin hetkel lihtsalt lauad Player per flop järgi ning sõelun vähemate shortstackeritega lauad endale valikkusse.

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #154
          Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

          Algselt postitas pkmarek
          pakuks välja, et võiksite järgmises loengus ka ära seletada, mille järgi head lauda valida, mille poolest short handed laud parem kui täisring või vastupidi
          Järgmine Pokah loeng ilmub esmaspäeval ja edaspidi hakkavad Pokah loengud alati toimuma esmaspäeviti, siis on aega terve nädal analüüsida loengu teemat.

          Esmaspäevase leongu teemaks on HUD ja selle kasutamine.

          Full ring ja short handed mängus on erinev strateegia ja ei saa öelda, et üks mäng on parem, kui teine. Kelle meeldib väike variatsoon ja on kannatust, mängib tavaliselt full ring laudades, kellel aga ei ole kannatust ja meeldib rohkem loosi stiiliga ja tihti mängulisi otsuseid vastu võtta, siis üldjuhul mängivad short handed mänge. Full ring mängudes üldjuhul peate postitama big blindi iga 10 korra järgi, short handed mängus iga 6 korra järgi, seega on vaja mängida teisiti, kuna mängijate arv on erinev.

          Head laua valikul võid lähtuda laua flopi % või siis keskmisest POTist. Samuti, kui näed mõnda fishi või donki mõnes lauas, astu kohe mängu.

          Comment

          • antnx
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3102

            #155
            Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

            Võiks rääkida sellest kas valida laudu kus on shortstackid või full stackid rohkem?

            Comment

            • pkmarek
              Jube Noob
              • Oct 2008
              • 193

              #156
              Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

              ja kui suur see flopi protsent peaks olema, et võiks mängu minna?

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #157
                Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                Sordid endale välja flopi nägmise järgi ja siis järjest võtad neid, kui võimalik, vali ka selliseid, kus eriti palju Short-stackereid ei istuks. 30+ on väga okei juba, tuleks lihtsalt vaadata, et alla 20 ei oleks, siis juba jube nitine seis.

                Comment

                • antnx
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3102

                  #158
                  Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                  Ma just tavaliselt vaatan, et oleks rohkem shortysid. Nendelt hea stealida.

                  Comment

                  • Tuul
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 989

                    #159
                    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                    Algselt postitas antnx
                    Ma just tavaliselt vaatan, et oleks rohkem shortysid. Nendelt hea stealida.
                    Mida suuremad stackid, seda rohkem võimalus ju võita, ainult shortide blinde varastades kaugele ei jõua

                    Comment

                    • Aristotep
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 605

                      #160
                      Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                      Shortid on täielik evil. Ronib jälle mingi 2 doltsine vend lauda ja kukub all-in lahmima. Rõve.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #161
                        Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                        Algselt postitas Tuul
                        Mida suuremad stackid, seda rohkem võimalus ju võita, ainult shortide blinde varastades kaugele ei jõua
                        HEM->Effective Stacks 20BB või väiksem:
                        [img width=800 height=298]http://arion.pri.ee/images/muu/shortstack.jpg[/img]

                        Winrate: 11.77 PT/BB (ehk 23.54 big-blindi, 100 käe kohta).

                        Tegelikult sai veel täpsemalt filtreerida, mis viis tollal winrate alla poole. Kahjuks täpsemat filtrit enam ei mäleta ja ei leidnud ka aga erilist vahet pole, sest siis oli mu winrate ka shortide vastu miski 9PT/BB. Antud graafikul on kõik käed, kus effektiivsed stackid on 20BB või väiksemad ja mis Te ise arvate, kuidas non SD joon nii kõrgele lakke tõuseb? Ikka blindide vargusest obv. See on väga aeglane rikastumise protsess (1.2m käe kohta 22,000 olukorda) aga VÄGA KINDEL VARIATSIOONIVABA rikastumise protsess -- ei ole ühtegi down - ega upswingi.

                        EDIT: Lisan ka big blindidega, et näha siis "variatsioonivabadust"
                        [img width=800 height=298]http://arion.pri.ee/images/muu/short2.jpg[/img]

                        Comment

                        • antnx
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3102

                          #162
                          Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                          Algselt postitas Aristotep
                          Shortid on täielik evil. Ronib jälle mingi 2 doltsine vend lauda ja kukub all-in lahmima. Rõve.
                          +EV on teda premium käega callida

                          Comment

                          • vsiu100
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4253

                            #163
                            Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                            Algselt postitas antnx
                            +EV on teda premium käega callida
                            kuldne nõuanne.

                            Comment

                            • antnx
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3102

                              #164
                              Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                              Tegelt on päris valus ikka. Ükskõik mis kaartidega sa teda ei calli - variatsioon ei pruugi alati sinu poolt olla. Praegu just juhtus nii, et mingi shortstack läks AI ja mul olid käes QQ. Mõtlesin mis ma mõtlesin aga otsustasin callida. Mingeid reade ei olnud - just istusin lauda. Vastu vaatas AK. Õnneks kumbagi lauda ei tulnud ja sain tema BUY IN-i omale

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #165
                                Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                                Algselt postitas antnx
                                Tegelt on päris valus ikka. Ükskõik mis kaartidega sa teda ei calli - variatsioon ei pruugi alati sinu poolt olla. Praegu just juhtus nii, et mingi shortstack läks AI ja mul olid käes QQ. Mõtlesin mis ma mõtlesin aga otsustasin callida. Mingeid reade ei olnud - just istusin lauda. Vastu vaatas AK. Õnneks kumbagi lauda ei tulnud ja sain tema BUY IN-i omale
                                a) siin käes on see insta-call ja mõelda pole vaja
                                b) siin käes ju variatsioon oli sinu poolt
                                c) 20BB pole miski buy-in :P
                                d) läheb liiga offtopikuks ära IMO

                                Comment

                                Working...