Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng
Nii on.
Täpsemalt öeldes siis - sa oled OOP (Out of Position) ehk ei oma positsiooni vastase suhtes, kui sa pead enne vastast tegutsema. Sa oled IP (In Position ehk positsioonil vastase suhtes, kui sa tegutsed peale vastast!
Algselt postitas antnx
Algselt postitas -andres-
Täpsemalt öeldes siis - sa oled OOP (Out of Position) ehk ei oma positsiooni vastase suhtes, kui sa pead enne vastast tegutsema. Sa oled IP (In Position ehk positsioonil vastase suhtes, kui sa tegutsed peale vastast!
Comment